Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kraćenje bolcne, multivar, vilica sa 50 na 100, federi  (Posjeta: 2481 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Kraćenje bolcne, multivar, vilica sa 50 na 100, federi
« Odgovori #20 : 04 Rujan, 2008, 18:06:59 »
znas kako, ajd sad sveee to zaboravi i ne citaj sta gore pise i napisi koji imas centralni i koje valjke...!

Zasto opet komplicirati kada je vec receno kako da provjeri da li remen ide do samog ruba, jer u tom slucaju ne pomaze nikakav feder ni rolice.


ja mislim da ste vi zakomplicirali tim sajbicama, jer covjek nemoze skuzit kako to ide, a ustvari to mu i ne treba vec mu treba meksi centralni ili teze rolice

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kraćenje bolcne, multivar, vilica sa 50 na 100, federi
« Odgovori #21 : 04 Rujan, 2008, 18:10:26 »
sve bi to bilo super kad bi bilo rolica za kupit, samo serijske postoje, a multivar je 600kn i dolazi u benkoni za kojih 2 tjedna ali nemam ja para

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kraćenje bolcne, multivar, vilica sa 50 na 100, federi
« Odgovori #22 : 04 Rujan, 2008, 18:25:20 »
...multivar je 600kn i dolazi u benkoni za kojih 2 tjedna...

Kod Benceka neki puta tjedni znaju trajat malo dulje nego sto je uobicajeno  ;D
« Zadnja izmjena: 04 Rujan, 2008, 18:26:52 3alfa3 »

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kraćenje bolcne, multivar, vilica sa 50 na 100, federi
« Odgovori #23 : 04 Rujan, 2008, 18:43:21 »
pa prije nekih 2 tjedna mi je reko za mjesec dana, ali čak i da ga ima niš mi ne znači kad nemam para sad, i moram si napravit ono sranje za zablokirat ono0 nešto da mogu ručno odšarafit