Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Razrada piaggio nrg power!  (Posjeta: 1496 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline fortumo33

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • Moja Kaciga: suomy
  • MojSetup: Malossi sport 70, Malossi multivar, Malossi Delta system...
  • MojSpuh: yasuni R
Razrada piaggio nrg power!
« : 22 Svibanj, 2014, 08:34:48 »
Zdravo,

prosli mjesec sam stavio malossi sport ali nisam na razradivao do sada jer je vrijeme bilo lose. Prvo paljenje motora je bilo na mjesavinu 3% bez uljne pumpe. Upalio sam motor i tu je odradio 2x po 30min na 2-3000 obrtaja. Zatim sam uzeo motor polahko vozao prvih 20-30km a zatim sam ga vozio do 9 000 obrtaja, ali nikad nisam presao pola gasa. Izpod ti obrtaja je nevozljiv zbog malossi delta kvacila. Na oko 70km sam skinuo glavu da vidim stanje. Kada sam izvadio klip on je kao nov (nikakvih ostecenja vizuelnih, ali cilindar je izgleda malo dobio zbog nepravilne razrade. Ima par parnica ali ni jedna se ne osjeti pod noktom tako da se mozda cak i uklone kada zavrsi razrada jer se jos uvijek vide linije od honovanja. E sada da predemo na stvar. Jucer sam smislio novi nacin razrade. Upalio sam motor u garazi, digao ga na radnu temparaturu, stavio na hladnjak ventilator koji ce odrzavati tu radnu temparaturu.Digao obrtaje na 4-5000 i ostavio motor da radi 1 sat. Zatim ga ohladio i opet isto tako da sada imam 2 radna sata u garazi. Danas planiram isto tako samo mozda malo dici obrtaje. E sada me interesuje sta vi mislite o tom nacinu razrade i koliko bi mi radnih sati trebalo da motor bude potpuno razraden.
Malossi sport ported, Delta, Multivar, Yasuni r, Malossi RHQ, Kevlar, NKG iridium, Pirelli Diablo.

Maximalna brzina GPS: 110

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16959
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #1 : 22 Svibanj, 2014, 09:05:16 »
nije problem ako je smejsa optimalna
al ako nije ustelana u perfekciju nemoj ga ni vozit na konstantnim obrtajima da se nes ne desi
druga stvar
komponente na motoru su radene da postizu radnu temperaturu prilikom voznje i cirkuliranja zraka
odnosno stajanje na mjestu moze pregrijati odredene komponente pogotovo je tu ugrozen auspuh koji se ne hladi, regler, i ostali djelovi koji proizvode izlaznu toplinu

Offline fortumo33

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • Moja Kaciga: suomy
  • MojSetup: Malossi sport 70, Malossi multivar, Malossi Delta system...
  • MojSpuh: yasuni R
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #2 : 22 Svibanj, 2014, 09:14:57 »
nije problem ako je smejsa optimalna
al ako nije ustelana u perfekciju nemoj ga ni vozit na konstantnim obrtajima da se nes ne desi
druga stvar
komponente na motoru su radene da postizu radnu temperaturu prilikom voznje i cirkuliranja zraka
odnosno stajanje na mjestu moze pregrijati odredene komponente pogotovo je tu ugrozen auspuh koji se ne hladi, regler, i ostali djelovi koji proizvode izlaznu toplinu

Smjesa je optimalna a ne radi na konstantnim nego ostavim ga da radi pa povremeno mu dajem gasa. Nisam primjetio ista da se grije, a i kod motora sam non stop kada temparatura pocne opadati iskljucim ventilator, i tako ga uvijek odrzavam na radnoj temparaturi. Jedini mi je problem sto mi je na motoru trenutno nkg al je 8 toplotna vrijednost svijecice
Malossi sport ported, Delta, Multivar, Yasuni r, Malossi RHQ, Kevlar, NKG iridium, Pirelli Diablo.

Maximalna brzina GPS: 110

Offline pero2710

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zlatar
  • Moj Skuter: malaguti
  • Moja Kaciga: airoh
  • MojSetup: midrace
  • MojSpuh: yasuni
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #3 : 26 Svibanj, 2014, 16:20:40 »
sjedi na motor i vozi normalno ne s full gasom nis se nece desit sve ostalo je gubljenje vremena... termogrupi treba pola sata da se razradi .. sta mislis kud bi dosli servisi da na taj nacin isprobavaju skutere haha oni narave generalku i full gas nakon valjda 5 min na leru kako bi inace vidjeli dal je sve dobro slozeno

Offline fortumo33

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • Moja Kaciga: suomy
  • MojSetup: Malossi sport 70, Malossi multivar, Malossi Delta system...
  • MojSpuh: yasuni R
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #4 : 26 Svibanj, 2014, 19:55:21 »
sjedi na motor i vozi normalno ne s full gasom nis se nece desit sve ostalo je gubljenje vremena... termogrupi treba pola sata da se razradi .. sta mislis kud bi dosli servisi da na taj nacin isprobavaju skutere haha oni narave generalku i full gas nakon valjda 5 min na leru kako bi inace vidjeli dal je sve dobro slozeno

Navozo sam se ja dosada dosta,  jbg auspuh je podosta jak, a imam i malossi deltu pa mi ne normalna voznja sa manje od pola gasa negdje na 8500-9000 obrtaja. Nesmijem ga staiskati evo presao sam do sada 150km i samo sam ga jednom stisnuo jednom 3-4 sekunde i do to 10500 i nesmijem dalje sve me nekako strah da ce zaribati, ali ulje je castrol full sintetika rucno pravljena mjesavina. Sto se ulja tice ono sagorijeva dobro skidao sam glavu bio da vidim stanje nigdje se nije ufatilo naslaga a i suvise je rano za to, ali sve je fino podmazano da se i pod prstom fino osjeti da je masno.
Malossi sport ported, Delta, Multivar, Yasuni r, Malossi RHQ, Kevlar, NKG iridium, Pirelli Diablo.

Maximalna brzina GPS: 110

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #5 : 27 Svibanj, 2014, 10:46:15 »
gus kit se razraduje po normalnoj proceduri bar ja tako radim. Dva put na leru do radne temperature i hladenje i 200km na malo jacoj smjesi do pola gasa, nakon toga ustelavanje karba i prijenosa i laksa voznja jos nekih 100km i nakon toga mu vadim mast zivo mi je beje dal ce sta popustit i razletit se  :laughing6:

U tih 200km kad preracunas koliko je puta klip otisao od dmt u gmt shvatis da mu je za razradu to bilo sasvim dosta  :icon_biggrin:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #6 : 27 Svibanj, 2014, 10:54:23 »
Ja razrađujem tak da odem na sljeme i prema dolje zalegnem pun gas,ak prođe prođe,da kucnem od drvo nakon zadnje takve razrade se vozim već 16tkm,a da nije skidana termo grupa ni blokovi otvarani.

Offline fortumo33

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • Moja Kaciga: suomy
  • MojSetup: Malossi sport 70, Malossi multivar, Malossi Delta system...
  • MojSpuh: yasuni R
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #7 : 27 Svibanj, 2014, 11:29:01 »
gus kit se razraduje po normalnoj proceduri bar ja tako radim. Dva put na leru do radne temperature i hladenje i 200km na malo jacoj smjesi do pola gasa, nakon toga ustelavanje karba i prijenosa i laksa voznja jos nekih 100km i nakon toga mu vadim mast zivo mi je beje dal ce sta popustit i razletit se  :laughing6:

U tih 200km kad preracunas koliko je puta klip otisao od dmt u gmt shvatis da mu je za razradu to bilo sasvim dosta  :icon_biggrin:

I ja sam isto tako uradio, ja sam samo 4 puta do radne temparature, drzao ga na radnoj malo i opet isto. onda sam jedno  100km lakse voznje do pola gasa nisam ga nikako stisnuo. I onda sam dosao na ovu ludu ideju o razradi, ali mi se vec cini da je razraden, ali necu ga jos stiskati. tokom prvih 30km malo sam fulio mjesavinu pa mi je motor radio na 3% mjesavine sa full sintetikom, ali nema posljedica. Jos je rano da zalijepe karike  ;D
Malossi sport ported, Delta, Multivar, Yasuni r, Malossi RHQ, Kevlar, NKG iridium, Pirelli Diablo.

Maximalna brzina GPS: 110

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #8 : 27 Svibanj, 2014, 12:11:18 »
bRaco moj ,  ja sam namontirao prije tjedan - dva Dr.evo , i zamisli moju razradu. 3 kruga oko kružnog toka da narihtam smjesu i pogodim dizne a dalje samo pun gas. Po aveniji sa ekipom pun gas , pa na semaforu kurenje gume i tako dalje i dalje. Što si ti bezobrazniji prema skutu to on više to cijeni. Napominjem smjesa mora biti dobra i da nije bitno tolko koje ulje točiš naravno nemoj samo mineralno , nego kolko ga natočiš. Ja radim mješavinu i radim 1,5 dcl na 5L. I to je moja razrada eto skoro 700km kit gore i da je htio cvikati već bi cvikao.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #9 : 27 Svibanj, 2014, 12:13:36 »
ne mora on odma cvikat, moj je cvikao poslije 2000km  :icon_thumright:
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #10 : 27 Svibanj, 2014, 12:22:54 »
MA to je rox , ali velim ti nemože cvikat kad ga uljem zaljevam. Dimi ko lokomotiva , semering slini ali pežo se kotrlja i kaj je najbolje svi me gledaju odozada  :laughing9:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline fortumo33

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • Moja Kaciga: suomy
  • MojSetup: Malossi sport 70, Malossi multivar, Malossi Delta system...
  • MojSpuh: yasuni R
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #11 : 27 Svibanj, 2014, 12:25:13 »
bRaco moj ,  ja sam namontirao prije tjedan - dva Dr.evo , i zamisli moju razradu. 3 kruga oko kružnog toka da narihtam smjesu i pogodim dizne a dalje samo pun gas. Po aveniji sa ekipom pun gas , pa na semaforu kurenje gume i tako dalje i dalje. Što si ti bezobrazniji prema skutu to on više to cijeni. Napominjem smjesa mora biti dobra i da nije bitno tolko koje ulje točiš naravno nemoj samo mineralno , nego kolko ga natočiš. Ja radim mješavinu i radim 1,5 dcl na 5L. I to je moja razrada eto skoro 700km kit gore i da je htio cvikati već bi cvikao.

Probat cu ja jos jedan tip razrade pa cu vam javiti. Dok sam jos vozao krosere, cvaje naravno razrada je bila ubaciti ga u trecu brzinu i uz kakvo brdo mu drzati gas ali nedati mu da se razvrti. A to ima i logike jer se karika razraduje najbolje pod pritiskom. Ja cu staviti najmeske federe kvacila i uz brdo i pun gas pa nek se pati na 6 000 okretaja jedno 500m. Mislim da bi vec poslije toga karike nalegle  ;D
Malossi sport ported, Delta, Multivar, Yasuni r, Malossi RHQ, Kevlar, NKG iridium, Pirelli Diablo.

Maximalna brzina GPS: 110

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2010
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #12 : 27 Svibanj, 2014, 13:10:07 »
I ja sam isto tako uradio, ja sam samo 4 puta do radne temparature

samo 4?  zasto nisi 8?


ma mislim, kompliciras bez razloga... kao sto je vec napisano, nek se zagrije i napravi koji km lagano i samo gas  :headbang:

Offline marko0091

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio NRG
  • MojSpuh: rekord
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #13 : 27 Svibanj, 2014, 13:26:38 »
nema smisla na mjestu ga više od dva puta zagrijavat do radne temperature, samo mu dobro nariktaj smjesu i vozi se normalno nekih 400km i onda dalje samo gas  :icon_thumright:

Offline dr.mrgood

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1273
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bribir
  • Moj Skuter: Peugeot Elyseo
  • MojSetup: Malossi Sport 70 ccm,Dellorto 17.5,dizna 80, original airbox
  • MojSpuh: Stock
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #14 : 27 Svibanj, 2014, 14:12:05 »
SF2 Freak, nece ti sad zacvikat, ali ako razrada nije odradjena po pe esu, trajnost termogrupe se jako smanjuje, pa je lako moguce da ces nakon predjenih 2000 ili 3000 km morat opet sve mijenjat. Zna se kako se razradjuje motor i tu se nema sta o tome raspravljat. Zato i ima blokadu kad ga kupite u trgovini da ne ide u okretaje, a ne samo radi policije.
Znaci ovako: Prvo paljenje se motor pusti da radi 15-20 minuta u leru. Znat cete da se zagrijao kada ruku stavite na glavu, ako ju ne mozete drzat uopce nego grije na vec par cm, to je to. Onda se skuter pusti da se ohladi, pa jos jednom ovako. Zasto se ovo radi ? Da bi materijali u termogrupi tj. klip, cilindar i karike sa povecanjem temperature dosli do svoga maksimuma sto se dimenzija tice, jer se naravno materijal na toplini siri. Znaci da bi materijal odradio svoje sto se tice temperature.
Nakon sto je ovo odradjeno, prvih 100 km se vozi skroz lagano, znaci ni pola gasa, nego polako na otprilike 6000-6500 okretaja. Nakon ovih prvih 100 km, tu i tamo se moze dati pola gasa na par sekundi, tako se vozi jos cca 100 km. Poslije ovoga, tu i tamo se oplete pun gas, i nakon jos 100 km skuter je razradjen. Drzite se ovih pravila i svaka (kvalitetnija) termogrupa ce vam trajat najmanje 20000 km. I naravno, kad god vozite nikada pun gas na hladnom nezagrijanom skuteru.

Offline pero2710

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zlatar
  • Moj Skuter: malaguti
  • Moja Kaciga: airoh
  • MojSetup: midrace
  • MojSpuh: yasuni
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #15 : 27 Svibanj, 2014, 14:23:50 »
mislim da su pojedini previse zabrijali oko razrade termo grupe... ljudi koji voze trke s puno osjetljivijim termogrupama stave gore istu malo se provozaju i ide gas do bloka.. nije termogrupa napravljena od secera da ce se sjebati dovoljno je napraviti 100 km normalnom voznjom i termo grupa je razrađena a ne da se razrađuje do penzije... po misljenju nekih koji tolko dugo razrađuju kad si razrade termo grupu ona je vec za promjenit kolko su km napravili  te od silnih procedura...  ::) ::) ::) ::) ::)haha

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #16 : 27 Svibanj, 2014, 14:37:06 »
Normalne cilindre sa humanim spuhovima se da razraditi na malom gasu. Ali kod mene je slučaj da imaš digitalni gas , znači ON - OFF . NA malom gasu samo prducka i prducka i ide do 50 tako ali prducka a ako ga još malo dam  to mu je ko da sam ga do kraja odšerafio.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #17 : 27 Svibanj, 2014, 18:03:06 »
Zato i ima blokadu kad ga kupite u trgovini da ne ide u okretaje, a ne samo radi policije.
Ovo je jedna od najvećih zabluda koju za razradu forsiraju naši mentalno retardirani ovlašteni servisi i pune naivnim ljudima glavu s pi#darijama,blokada je jedino radi zakona i ničeg drugog.
Ja kad sam kupio runnera išao je 53 po satu i s blokadama se pri toj brzini vrtio preko 9k okretaja,mrtva odblokirana serijala te okretaje nije mogla postić po ravnom ni u snu,čak ni niz brdo.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #18 : 27 Svibanj, 2014, 18:05:45 »
Zato i ima blokadu kad ga kupite u trgovini da ne ide u okretaje, a ne samo radi policije.


 :toothy12:


Blokada na prijenosu.... Dodjes do 50 kmh na istim okretajima kao i bez blokade, a nakon toga ide prevrtavanje. Jebena zastita mashine  ;D

Offline fortumo33

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 249
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • Moja Kaciga: suomy
  • MojSetup: Malossi sport 70, Malossi multivar, Malossi Delta system...
  • MojSpuh: yasuni R
Odg: Razrada piaggio nrg power!
« Odgovori #19 : 27 Svibanj, 2014, 20:30:41 »
Dajte LOCK da se ne raspravljamo previse, ima na stotine ovakvih tema, neka svako radi kako misli da je najbolje.
Malossi sport ported, Delta, Multivar, Yasuni r, Malossi RHQ, Kevlar, NKG iridium, Pirelli Diablo.

Maximalna brzina GPS: 110