Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Servis za Gilere u Splitu??  (Posjeta: 3574 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Servis za Gilere u Splitu??
« Odgovori #20 : 07 Lipanj, 2014, 03:12:33 »
Ma zato sam i namjerno otvorija temu da se uvjerim kako reagira ekipa i koliko je upoznata općenito sa servisima motora na Splitskom području. Ja neznam jesam li ja lud ili blesav ako se meni ćini,da mi je motor još lošiji za neku nijansu nakon dva puta posjeta dotičnima. Nikad nisam pada sa njega, a klapa i šuška sprida-zada itd- Jel ima npr logike da mi promine filter zraka i po drugi put stave novu svićicu,jer mi je motor "zagucava" pri gasu....zbog vode u tanku.. Otklone znači jedno---a stvori se 15 drugih stvari,s kojim se nikad nisam susrea dok motor nije izaša od njih. Možeš mislit koja slučajnost. Hladnjak ili radiator-uopće nije moj!"  :angry7:  Znači uvalili mi polovni u 5 puta gorem stanju. Moje vlastite plastike opiturali u špric-kit! ..valjda nekom drugome za isti motor. Ma tragedija,užas. :sad3:
Samo piši koja je gamad u pitanju,nisu oni svete krave da ih se brani,tu je isto takva situacija,samo zbog garancije sam vozio runnera na prva dva servisa,onaj debil moto Horvat mi je strgao dvije kvačice na prednjoj maski dok je provjeravao razinu antifriza,to mi zuji već godinama i svaki dan mu spomenem rodbinu zbog toga,nabijem i njega i njegov rad,umjesto da napravi nekaj on naganja pse po radioni di servisira skutere.

Ami trade su isto posebna vrsta debila,na 5tkm radilica mi ima pol metra lufta i tam neki glavni lik mi laže u facu da je to normalno i da neće mijenjat pod garancijom,stero sam ga u k**ra* i naj#bo mu se mame,znam da nije kulturno al preko takvih stvari ne mogu preć.