Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mikuni vm20 ili dell 20,5 koji je bolji  (Posjeta: 1073 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline grgaSP04

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 199
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner Sp50
mikuni vm20 ili dell 20,5 koji je bolji
« : 16 Veljača, 2013, 01:20:42 »
zanima me koji je bolji od gore navedena 2 karburatora i dali bi mikuni bolje radio na sp180 sa dellortom imam nekih problema i sad me zanima dali da stavim mikunija gore ili da rastavim dell. i njega sredim(tj drugu iglu plovak  itd.) dali je neko probo s mikunijen na sp180 i dali se bolje ponasao i radio ?

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: mikuni vm20 ili dell 20,5 koji je bolji
« Odgovori #1 : 16 Veljača, 2013, 01:25:59 »
zanima me koji je bolji od gore navedena 2 karburatora i dali bi mikuni bolje radio na sp180 sa dellortom imam nekih problema i sad me zanima dali da stavim mikunija gore ili da rastavim dell. i njega sredim(tj drugu iglu plovak  itd.) dali je neko probo s mikunijen na sp180 i dali se bolje ponasao i radio ?

koji su problemi s dellorton? jel motor serijski?

Offline Maurini-Tuning

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 738
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Konavle
  • Moj Skuter: NRG power
  • Moja Kaciga: Vemar Tai2K
  • MojSpuh: hrđavi TT for rejsing
Odg: mikuni vm20 ili dell 20,5 koji je bolji
« Odgovori #2 : 16 Veljača, 2013, 13:41:11 »
Evo,da ne otvaram novu temu :)

Koja iglica ide u Mikuni VM20? Hvala :icon_thumright:
Pia NRG :)

Offline Infernus

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 948
  • Tjuner bez kune
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50, Majesty180
  • Moja Kaciga: imam dopunsko
  • MojSetup: Kofer, vizir, Tucano dekica, duge gaće
  • MojSpuh: tutuz replica
Odg: mikuni vm20 ili dell 20,5 koji je bolji
« Odgovori #3 : 16 Veljača, 2013, 19:01:15 »
Evo,da ne otvaram novu temu :)

Koja iglica ide u Mikuni VM20? Hvala :icon_thumright:

za fxr180, igla 3DJ8
125cc hexagon, skr, fx - igla 3CK01
ostalo  :dontknow:
« Zadnja izmjena: 16 Veljača, 2013, 19:05:10 Infernus »
Forumska Sirotinja R/T

Offline toni095

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: nrg mc3 150
Odg: mikuni vm20 ili dell 20,5 koji je bolji
« Odgovori #4 : 16 Veljača, 2013, 19:13:24 »
u performansama nes nesto puno osjetit,s mikunijem motor teke manje trosi  ali je nekvalitetniji od dell, saraf od smjese zna cesto zaglavit , a posto je od mesinga izdere se glava gore, bar su moja 3 bila takva  :dontknow: moj glas za dellorto  ;D

Offline grgaSP04

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 199
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner Sp50
Odg: mikuni vm20 ili dell 20,5 koji je bolji
« Odgovori #5 : 17 Veljača, 2013, 01:35:22 »
problemi su mi s dellortom preljevanje i nekako doaziv na gas danas sam probo stavit mikunija i neznam motor bolje radi ne preljeva vise sad neznam mozda maštam al bolje hvata tj bolji odaziv...jedino radi cega sumljam da dell. kiksa je radi čoka on mi je sumljiv tj stavljen je od jenog raskupusanog dell 20,5 i ona igla na čok i sve je nekako shabano .... motor je seriski tj ruline i šušte su mjenjane ostalo je original... volio bi vratit dell nazad jer u dell. imam više povjerenja al ako ne uspijem rijesit problem morat ce mikuni ostat gore ... :/

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: mikuni vm20 ili dell 20,5 koji je bolji
« Odgovori #6 : 17 Veljača, 2013, 02:03:50 »
za nesto sto je staro 10+ god kompletno gledano dell je ''bolji'', lakse dođes do dizni, igala, cok ako se zdrka kupis novi il prebacis u manualni, gornji poklopac je izdrzljivi, mikuni po svemu ovom je losiji jer ga pregazi vrijeme

a i nisi prvi koji je rekao da s mikunijem motor bolje odrezuje, ako ti je mikuni ispravni i bolje radi, drzi se njega  :dontknow:

a cok na dellu lako provjeris to je 3min posla

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Rinsy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 581
  • Spol: Muški
  • BB <2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ima ih više :)
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: Standard trpi sve !
  • MojSpuh: Standard
Odg: mikuni vm20 ili dell 20,5 koji je bolji
« Odgovori #7 : 17 Veljača, 2013, 02:16:01 »
Moj glas ide mikuniju I delorta se uvjek rješavam i stavljam mikunija. Neznam možda mi je u glavi. ali on mi se pokaza puno bolji manje troši i bolje mi motori rade.
I.P. Racing Team

Offline grgaSP04

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 199
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner Sp50
Odg: mikuni vm20 ili dell 20,5 koji je bolji
« Odgovori #8 : 17 Veljača, 2013, 18:02:04 »
haha doro je drago mi je znat da nisam lud i da se i drugima dopao mikuni ...a to za dijelove otom potom bit ce i jedan i drugi u šteku pah eto kako koji rikne tako cu mjenjat haha... ma provjerio sam ja cok radi on ovako kad ga odspojim i pogledam al i dalje mi je sumljiv haha .. a niš onda hvala ljudi ostat ce gore mikuni jedno vrijeme da vidim kako ce se ponasat.... :)

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: mikuni vm20 ili dell 20,5 koji je bolji
« Odgovori #9 : 17 Veljača, 2013, 18:16:37 »
haha doro je drago mi je znat da nisam lud i da se i drugima dopao mikuni ...a to za dijelove otom potom bit ce i jedan i drugi u šteku pah eto kako koji rikne tako cu mjenjat haha... ma provjerio sam ja cok radi on ovako kad ga odspojim i pogledam al i dalje mi je sumljiv haha .. a niš onda hvala ljudi ostat ce gore mikuni jedno vrijeme da vidim kako ce se ponasat.... :)

nisi napisa o kojen se motoru radi?

ja san naucia dellorta slozit kako triba i odonda se uvik njega drzin, iako kad vidin onu plasticnu casicu i vakuum ulje i gorivo pipke koji sami od sebe ispadaju,dode mi slabo

s dellorton san fxra navuka na potrosnju koje bi zavidile vecina serijskih 50cc i najlakse mi je pogodit smjesu, motor je takoder isa odlicno.. s mikunijen se nisan puno igra pa necu puno pricat, za karburator je vazno da je kompletno ispravan i dobro ustelan, ostalo su sve nijanse

Offline Rinsy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 581
  • Spol: Muški
  • BB <2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ima ih više :)
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: Standard trpi sve !
  • MojSpuh: Standard
Odg: mikuni vm20 ili dell 20,5 koji je bolji
« Odgovori #10 : 17 Veljača, 2013, 19:14:58 »
haha doro je drago mi je znat da nisam lud i da se i drugima dopao mikuni ...a to za dijelove otom potom bit ce i jedan i drugi u šteku pah eto kako koji rikne tako cu mjenjat haha... ma provjerio sam ja cok radi on ovako kad ga odspojim i pogledam al i dalje mi je sumljiv haha .. a niš onda hvala ljudi ostat ce gore mikuni jedno vrijeme da vidim kako ce se ponasat.... :)

nisi napisa o kojen se motoru radi?

ja san naucia dellorta slozit kako triba i odonda se uvik njega drzin, iako kad vidin onu plasticnu casicu i vakuum ulje i gorivo pipke koji sami od sebe ispadaju,dode mi slabo

s dellorton san fxra navuka na potrosnju koje bi zavidile vecina serijskih 50cc i najlakse mi je pogodit smjesu, motor je takoder isa odlicno.. s mikunijen se nisan puno igra pa necu puno pricat, za karburator je vazno da je kompletno ispravan i dobro ustelan, ostalo su sve nijanse

Ja sam svog nrg sa mašinom od sp 180(2004 godina) navukao na 4,5 litara umjerene vožnjesa mikunijem. Potrošnj je i dan danas takva. Na mašini je sve stndard.
I.P. Racing Team

Offline grgaSP04

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 199
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner Sp50
Odg: mikuni vm20 ili dell 20,5 koji je bolji
« Odgovori #11 : 17 Veljača, 2013, 20:58:07 »
peugeot sf sa mašinom od sp180 cuj ovaj podatak o potrošni mi se sviđa heheh jer dell voli gutat ;) a za stelovanje a valjda ce se i ovaj uštelat