Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?  (Posjeta: 8354 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #20 : 21 Svibanj, 2007, 13:02:16 »
to se vidi po općem stanju skutera, ali ipak netko može napraviti 30 000 km da skuter izgleda kao novi a drugi sa 5000 km izgleda ko krš..
od moga kolege šogor imao je italjeta formulu iz 1998, prvi vlasnik, napravio je s njim 40 000 km, a skuter je stvarno izgledao ko novi, pažen, mažen, garažiran, sve serijala..
još ga je prodao za 6000 kn prije 2 mjeseca..

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #21 : 21 Svibanj, 2007, 18:53:56 »
Da ima dosta ljudi koji ajko čuvaju skutere pa izgledaju i an 40 000 km ko novi. Mislim ne baš doslovno ali kolko je god to moguče nakon tolko kilometara. Ako naletiš na neki takav uščuvan niej ni važno kolko je prošo ako ej u takvom dobrom stanju  :icon_thumright:  :icon_thumright: tako da si miran

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #22 : 23 Svibanj, 2007, 12:31:31 »
Po vlasniku se isto ože procjeniti kakav je on "održavatelj"!? Tako da bi i vlasnika trebalo odmjeriti!  :dontknow:

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #23 : 25 Svibanj, 2007, 11:55:32 »
Da i to ej jedna velika istina  :toothy12: . Odma po vlasniku vidiš kakav ej. Ako se vidi da ti ga samo oče uvalit ono tipa daj pare i nosi ga onda taj motr ne valja. Ali ima vlasnici koji glume da su dobri ovo ono sve ti priča o motru a zapravo samo laže. Al sve se to može skužit. Samo malo bolje gledaj  :icon_thumright:  :icon_thumright:

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #24 : 25 Svibanj, 2007, 15:53:35 »
na forumu sam negdje pročitao da je dečko sa 57 000 km stavio na 18 000 km i tako ga prodao,pa neka se javi i pojasni neke stvari šta se tiče toga...

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #25 : 25 Svibanj, 2007, 21:49:57 »
Takvi se ne javljaju nego šute i rade...

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #26 : 26 Svibanj, 2007, 12:13:45 »
na forumu sam negdje pročitao da je dečko sa 57 000 km stavio na 18 000 km i tako ga prodao,pa neka se javi i pojasni neke stvari šta se tiče toga...
ne može se javit,trenutno je u bolnici.Trebalo mu je samo 5 km :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #27 : 26 Svibanj, 2007, 22:42:13 »
na forumu sam negdje pročitao da je dečko sa 57 000 km stavio na 18 000 km i tako ga prodao,pa neka se javi i pojasni neke stvari šta se tiče toga...
ne može se javit,trenutno je u bolnici.Trebalo mu je samo 5 km :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

 :toothy10: :laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #28 : 27 Svibanj, 2007, 00:05:28 »
Jbt. ja sam svoj Runner prodao sa (4 godine, i ...) 15850 Km, a izgledao je k'o jučer kupljen... i savjest me uopće ne peče ("čist" sam, prema svom kupcu), osim što sad mislim, da sam mogao biti i strpljiviji,  i dobit 500 Kn više...
Jest',  da su prigovarali, da mogu naći skut za iste pare, i sa manje Km... ali sam naknadno progledao, i shvatio, da sam im trebao i reći: "Pa onda si ga odite kupit, a ne pizdite s tim izjavama meni za spustit cijenu !!!"
Ali eto, ja pristojna osoba...  :icon_biggrin:
Sa svim servisima (i priloženom serv. knjižicom), sa obe nove MC20 (i nešto) Sporty (Save), i sa novom plastikom žmigavca pod sicom, jer je, ona na mjestu, bila napuknuta (nisam dosta digao nogu pri sjahivanju, pa sam ga opičio cipelom)...
Live to ride, ride to live

Offline piaggiori

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • Pilaaaa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG DD 70
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #29 : 28 Svibanj, 2007, 10:26:23 »
a što ak skuter ima digitalni sat ??

malo bolje opremljene radionice imaju i za to rjesenje   :binkybaby:

nikako ne mozes znat koliko je skuter presao  :laughing11:
Napravis kao i ja...kupis polovan skuter...i onda...u roku od 3 dana ti pukne remen,vrisne anlaser,regulator struje,izcuri voda,pukne sajla od gasa...i onda lijepo zoves vlasnika i jebes mu mater i kazes mu da ti plati servis  :laughing9:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #30 : 28 Svibanj, 2007, 11:43:48 »
Odličan odnos prodavatelj - kupac  :laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #31 : 28 Svibanj, 2007, 17:10:39 »
I... jel' platio servis  ???
Mo''š si mislit ! :toothy3:
Ma, zato je teško kupit od nepoznate osobe... još, ako ti neko preporuči skuter, tj. zna mu se povijest, ajde nekako...
Imao sam gotovinu pri ruci, kad mi je, daaavnih godina, prijatelj spomenuo da će prodat kozu (APN-a)...
I pitam ja njega, bi li mi spomenuo, kad je bude prodavao, zainteresiran sam... A kaže on:
Znaš šta, zaje..t ćeš me, pusti to (želio je, naravno, reći da je bio u bijednom stanju, samo da dođe do nove adrese)...
Live to ride, ride to live

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #32 : 30 Svibanj, 2007, 14:50:24 »
hehe da.  :icon_thumright: .A teško da češ kupit od poznate osobe neki motor koji ti si sviđa ako nema te poznate osobe.  :toothy9: odnosno motora. U krugu. Ipak ako kupuješ nešto šta nema niko oko tebe moraš iz oglasa. Meni je lik isto ušminko tzr-ku za 3500kn. Ja bio sretana kako tako mala cjena ali ipak ispala je to i previsoka cjena. Isto :laughing3: pukla prvi dan gas sajla mašina zaštekala izgorio kalem ,kuplung sajla,kurbla pukla,zupčanici se neki polomili  :toothy3:  :toothy3:  :toothy3:  :toothy3: . A jbg kolko para tolko muzike. Al dobro ajde kad več vidiš takvu malu cjenu onda ti je sve jesano. Najgore je kad ti neko nabi cjenu za nešto šta ne valaj. Taj kad ti ga proda nečeš ga više vidit ni čut  :glasses9:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #33 : 31 Svibanj, 2007, 14:08:18 »
Da, shvatio sam... kad nitko od poznatih (ni njihovi poznati) nema takav stroj na prodaju... onda tražiš...

Dobro sad... kad već malo platiš, pa i popraviš sve to, što si nabrojil, bar znaš na čemu si... nije jeftino, ali si "u toku" sa održavanjem... aaahhhhh... da sad ne duljim...
Nekako, ipak, želiš da te nova igračka služi...bar neko vrijeme, a onda da preuzmeš brigu (i troškove), a ne ovako... ubije ti svaku volju i zadovoljstvo...
Live to ride, ride to live

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #34 : 31 Svibanj, 2007, 23:25:20 »
E baš tako  :icon_thumright:  :icon_thumright:  :icon_thumright: . Zvučiš mi ko da imaš velika iskustva več sa takvim stvarima  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Kako otkriti stvarnu kilometrazu koju je skuter presao?
« Odgovori #35 : 12 Lipanj, 2007, 22:33:38 »
Nemam baš... Imao sam (do sad...to se uvijek može promijeniti) tu sreću u životu, da sam kupoval iz dućana... Pony Expressa sam naslijedio iz "kućnog kruga" (od brata), a Automatic-a, APN-a i Runner-a sam dovezal iz dućana...
Ali to su samo godine (iskustva)...  :laughing7: :old: ;D
Ustvari je isto i sa novim: jednostavno ideš s tim, da te neko vrijeme služi, a da mu ništa (osim goriva) ne trebaš davat...
Live to ride, ride to live