Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ulje u amortizer?  (Posjeta: 1642 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Ulje u amortizer?
« : 12 Lipanj, 2008, 00:11:29 »
Dal može bilo koje od mašine samo da su oznake 10-15 w ili baš mora bit za amortizere? danas sam kupio semeringe 71kn jedan a ulje ima 1l 84kn a ne treba mi litra i nak mi to skupo dat za to dvoje 250kn a mogu polovne vilice kupit za te pare  :icon_biggrin: i koliko se ono sipa u jednu vilicu?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Ulje u amortizer?
« Odgovori #1 : 12 Lipanj, 2008, 06:50:01 »
pa trebao bi ulje za vilice stavit,pogledaj si negdje u manuelu za svoj scoot.....inače ide od 0,7 do 1 deci po štapu ,zavisi od modela vilice
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Ulje u amortizer?
« Odgovori #2 : 12 Lipanj, 2008, 08:25:45 »
U mene od aeoroxa vilice al naću to nije problem a to ulje probat ću nać neko jeftinije neću dat 80+kn za to
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Ulje u amortizer?
« Odgovori #3 : 12 Lipanj, 2008, 09:46:00 »
ja sam semeringe za svoje vile platio 60 kuna, ariete, u svakom štapu je 0.75 deci ulja, uzeo sam motul 15w koje je koštalo nekih 70kn...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!