Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje  (Posjeta: 2723 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« : 14 Kolovoz, 2012, 13:50:03 »
kako bi se ponašao serijski runner sa dell 19 ?
je li bi se to dalo naštimati ??
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline runner22

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 222
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Discover new facets of pleasure, one night only
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Gilera Runner 180 SP
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijala
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #1 : 14 Kolovoz, 2012, 14:16:38 »
nemas potrebe čak i na base kitu 17.5 je super a di na serijali samo ces bacat gorivo i nista više  :icon_biggrin:

Offline suman_aprilia

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 632
  • Spol: Muški
  • LuD zBuNjEn NoRmAlAn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Sonic
  • Moja Kaciga: Uvex
  • MojSetup: Bit ce nesto ;)
  • MojSpuh: ima ih...
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #2 : 14 Kolovoz, 2012, 14:18:04 »
nemas potrebe čak i na base kitu 17.5 je super a di na serijali samo ces bacat gorivo i nista više  :icon_biggrin:
potpis :icon_thumright:
:aprilia:

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #3 : 14 Kolovoz, 2012, 14:28:08 »
Definitivno nepotrebno i porast ce potrosnja al da ces osjetiti napredak>hoces. Bolji odziv na gas i nesto vise snage posebno osjetno u voznji uz brijeg i sa dvojicom.

I sva ta poboljsanja ces osjetiti ne zbog tih 1,5mm vise u presjeku venturija nego zbog toga sto je 19ka gospodin karburator u poredjenju sa 17,5.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #4 : 14 Kolovoz, 2012, 14:38:34 »
potrošnja me ne zanima,
imam serijski dell 17,5 sa el. cokom i cok mi je nest u kur*u (hladan teško pali, a kad se zagrije, pali doslovce ko' mina  :) jer je gotovo sve novo gore složeno), tako da se bacam u potragu za novim (polovnim) karbom, po mogucnosti sa manualnim cokom jer ovo elektricno g#vn% ne zelim nikako, a 17,5 manual cok je tesko naci u odnosu na dell 19 koji se nađe po oglasniku sa manual cokom

koji bi odprilike setup (dizna,klipić...) trebao ubaciti u karb da li bilo uredu (runner je full serijala) ??
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #5 : 14 Kolovoz, 2012, 16:26:05 »
potrošnja me ne zanima,
imam serijski dell 17,5 sa el. cokom i cok mi je nest u kur*u (hladan teško pali, a kad se zagrije, pali doslovce ko' mina  :) jer je gotovo sve novo gore složeno), tako da se bacam u potragu za novim (polovnim) karbom, po mogucnosti sa manualnim cokom jer ovo elektricno g#vn% ne zelim nikako, a 17,5 manual cok je tesko naci u odnosu na dell 19 koji se nađe po oglasniku sa manual cokom

koji bi odprilike setup (dizna,klipić...) trebao ubaciti u karb da li bilo uredu (runner je full serijala) ??

mislim koji biser, dat oko 400kn za carb 19, koji ne da  nema smisla na stock, nego ono.... a vec za 10-11€ imas konvrzaciju el cok na manualni na 17,5 carbu i jos uz to mozes birat oces sajlu ili polugicu....

evo pa biraj

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #6 : 14 Kolovoz, 2012, 17:16:40 »
potrošnja me ne zanima,
imam serijski dell 17,5 sa el. cokom i cok mi je nest u kur*u (hladan teško pali, a kad se zagrije, pali doslovce ko' mina  :) jer je gotovo sve novo gore složeno), tako da se bacam u potragu za novim (polovnim) karbom, po mogucnosti sa manualnim cokom jer ovo elektricno g#vn% ne zelim nikako, a 17,5 manual cok je tesko naci u odnosu na dell 19 koji se nađe po oglasniku sa manual cokom

koji bi odprilike setup (dizna,klipić...) trebao ubaciti u karb da li bilo uredu (runner je full serijala) ??

mislim koji biser, dat oko 400kn za carb 19, koji ne da  nema smisla na stock, nego ono.... a vec za 10-11€ imas konvrzaciju el cok na manualni na 17,5 carbu i jos uz to mozes birat oces sajlu ili polugicu....

evo pa biraj
zašto ne 19 karb ?! možda preko zime se predomislim i ubacim kit (btw. koji mi stoji u ormaru već oko godine i pol), a na kitu će mi i više nego dobro doci, a kad već kupujem, ako se može naštelati na serijali, zašto ne ?!
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #7 : 14 Kolovoz, 2012, 18:00:42 »
imao sam ja 19 karb na serijali al sa yasuni R..
koji auspuh imaš?
sa nekim spuhom okej, al sa serijskom.. a ak baš hoćeš mislim staviš diznu isto 64 i to je to, nema nauke oko serijale..

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #8 : 14 Kolovoz, 2012, 18:33:17 »
pod br. 1 nisi nigdje spomenio ikakav kit, pa ono...
a za serijalu je to apsolutno bez veze, radije daj 70 kn i sredi taj carb, a ako vec imas zelju i razmisljas slagat kupi 19, ali ako neces nekakav yasuni r ili nesto u tom rangu dao bi se nastelat i taj 17,5 ak je base kit (neki clanovi su ga doktorirali) mada bi ja osobno isao na soluciju 19 (imam ih 3 ili 4 komada + dosta igli i dizni za njih pa mi je to jednostavnije nego to sve isto nabavljat za 17,5)

sad je samo stvar sta ti imas u planu, base, low midrace ili jaci midrace pa se po tome ravnaj, ali 19 na stock  :nono:

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #9 : 14 Kolovoz, 2012, 19:33:21 »
sve je serijski gore, pa tako i serijski auspuh
ma uzeo sam top p. trophy-ja i nakon 500 km mi ode lijevi ležaj na radilici, i onda sam vratio sve na serijalu...i vec više od godinu danas skuplja prašinu u ormaru....a prije par danas sam radio full generalku, radilica,ležajevi,semerinzi, vodena pumpa, vakum ventil, klip, karike, brtve, cil. na specijalu, mikroremen..
i sve sklopio, sve super, samo nemogu poštelat karb da ga jebeš, na karbu mi nedostaje onaj ler šaraf i sad još čok.. tako da, nešto kontam da preko zime opet nabacim trophy-ja (ili cu ga prodati i nek ostane serijala garnitura)....a ako bi i stavljao kit gore 19 bi bio super, na serijali znam da je velik, ali ako se može fino naštelati, onda bi definitivno uzeo 19
« Zadnja izmjena: 14 Kolovoz, 2012, 19:44:51 interceptor »
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #10 : 14 Kolovoz, 2012, 19:35:31 »
19 moze na serijalu, pogotovo ak je onaj model sa W7 iglom. To se mora dat postelat.
Jedino kaj je malo koristi od toga na serijali. Ali ako ga vec imas, a originalni karb ti nije kompletiran - stavi taj 19

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #11 : 14 Kolovoz, 2012, 20:04:48 »
19 moze na serijalu, pogotovo ak je onaj model sa W7 iglom. To se mora dat postelat.
Jedino kaj je malo koristi od toga na serijali. Ali ako ga vec imas, a originalni karb ti nije kompletiran - stavi taj 19

meni je bitno da 19 na serijali može raditi kao i 17,5, nista bolje niti lošije ne trebam...sad sam se čuo sa kolegom koji je stavljao 19 na serijalu i kaže da ju nije uspio poštelati...a meni bi taman sad dobro došla 19, naravno ako bi se dala poštelati na full serijali... 
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #12 : 14 Kolovoz, 2012, 20:18:24 »
19 moze na serijalu, pogotovo ak je onaj model sa W7 iglom. To se mora dat postelat.
Jedino kaj je malo koristi od toga na serijali. Ali ako ga vec imas, a originalni karb ti nije kompletiran - stavi taj 19

meni je bitno da 19 na serijali može raditi kao i 17,5, nista bolje niti lošije ne trebam...sad sam se čuo sa kolegom koji je stavljao 19 na serijalu i kaže da ju nije uspio poštelati...a meni bi taman sad dobro došla 19, naravno ako bi se dala poštelati na full serijali...


Trebalo bi se moci postelati

Offline siljo5555

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 301
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner
  • Moja Kaciga: nolan
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #13 : 14 Kolovoz, 2012, 22:20:31 »
na serijalama se voze na 12 karbu i ide super 17.5 je dovoljan karb ako ne i savrsen za serijalu i base kit, imo sam 19 karb i nista se bolje nije pokazo osim malo boljeg odziva na gas i vece potrosnje od 1-1.5L zavisi o nacinu voznje sto govori da je nepotreban, na kraju sam ga prodo i stavio nazad 17.5 potrosnja 5.5L a isto ide barem ja nisam nista primjetio.... :icon_thumright:

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #14 : 14 Kolovoz, 2012, 23:24:47 »
sve je serijski gore, pa tako i serijski auspuh
ma uzeo sam top p. trophy-ja i nakon 500 km mi ode lijevi ležaj na radilici, i onda sam vratio sve na serijalu...i vec više od godinu danas skuplja prašinu u ormaru....a prije par danas sam radio full generalku, radilica,ležajevi,semerinzi, vodena pumpa, vakum ventil, klip, karike, brtve, cil. na specijalu, mikroremen..
i sve sklopio, sve super, samo nemogu poštelat karb da ga jebeš, na karbu mi nedostaje onaj ler šaraf i sad još čok.. tako da, nešto kontam da preko zime opet nabacim trophy-ja (ili cu ga prodati i nek ostane serijala garnitura)....a ako bi i stavljao kit gore 19 bi bio super, na serijali znam da je velik, ali ako se može fino naštelati, onda bi definitivno uzeo 19

....jesi tog Trophyja uzeo od mene...  :icon_scratch: :icon_biggrin: ili mi se čini samo...

....naštimaj si 17.5 karb,nije ni taj čok toliko skup..... :icon_thumright:


Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #15 : 15 Kolovoz, 2012, 10:02:27 »
sve je serijski gore, pa tako i serijski auspuh
ma uzeo sam top p. trophy-ja i nakon 500 km mi ode lijevi ležaj na radilici, i onda sam vratio sve na serijalu...i vec više od godinu danas skuplja prašinu u ormaru....a prije par danas sam radio full generalku, radilica,ležajevi,semerinzi, vodena pumpa, vakum ventil, klip, karike, brtve, cil. na specijalu, mikroremen..
i sve sklopio, sve super, samo nemogu poštelat karb da ga jebeš, na karbu mi nedostaje onaj ler šaraf i sad još čok.. tako da, nešto kontam da preko zime opet nabacim trophy-ja (ili cu ga prodati i nek ostane serijala garnitura)....a ako bi i stavljao kit gore 19 bi bio super, na serijali znam da je velik, ali ako se može fino naštelati, onda bi definitivno uzeo 19

....jesi tog Trophyja uzeo od mene...  :icon_scratch: :icon_biggrin: ili mi se čini samo...

....naštimaj si 17.5 karb,nije ni taj čok toliko skup..... :icon_thumright:


Da, to je tvoj trophy bio (btw. bio sam prezadovoljan s njime, zato ga nisam ni želio prodati sve ovo vrijeme, a sad se slabo i vozam skuterom i sumnjam da cu ga ikada namontirati, tako da razmišljam se da ga stavim na prodaju).

A kad mi na karbu fali onaj ler šaraf i još sad je i čok otišao, čok je bio kap koja je prelila čašu da uzmem novi karb  :toothy9: :toothy9:
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Dellorto 19 na serijski runner- stelanje
« Odgovori #16 : 15 Kolovoz, 2012, 10:22:23 »
Treba ti tupa igla tipa w7/w8/w12 i dizna recimo 70 za pocetak i onda vidit kako ce se ponasat
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka