Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: razlika sviječice  (Posjeta: 6077 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: razlika sviječice
« Odgovori #40 : 20 Travanj, 2010, 22:50:22 »
pa imam red sponge,a crijevo je u kanti već odavno.. naručena je nova crvena .. danas navečer idem sa šljake,kiknem ga i kida u startu,vuče ko blesav
na satu 85kmh!!! nemogu vjerovati,vozam se po gradu nakon dva piva,prođem ulicom koja ima ugrađeni radar i upozorenje ..
piše "oprez,vozite 82kmh,usporite!!" ..

kupio sam motul expert danas,još nova crvena,ispraznim rezervoar ulja i roknem na tvoju preporuku motul ..
mislim da je kod nas u Slavoniji problem vlaga zraka i zrak je totalno u banani!
morao bih se igrati malo 24-27-32 vrijednosti !!!! jer danas je svježije i motor mirnije radi i čupa ..
a stara crvena unutra,obično sheel mineralno ulje i sviječa DENSO 24 xyz ..

oćeš da ti ja kažem šta je problem kod tvog ditecha u slavoniji  :toothy9: trebaš novi kompresor...ja sam imo stari kompresor iz 02 na svom ko zna kolko je prošo...nikak mu nisam mogo dodat malo više benzin...crna svjećica...spali ju brzo ...tipična priča...kupio kompresor novi od kize i motor se preporodio...sa polini čašicom i malossi ecu-om je do sad ko što sam reko bila crna svjećica... jedva je radila dok je bio hladan motor .. puco ... nakon stavljanja novog kompresora radi savršeno čas s tom svjećicom za koju sam mislio da nema nade više...izmjeri manometrom ...treba bit oko 5-5,5 bara tlak kompresora dok motor radi na leru ...
« Zadnja izmjena: 20 Travanj, 2010, 22:54:20 Daci »

Offline Nabukodonozor

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 438
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 Ditech
  • Moja Kaciga: Prava muška
  • MojSetup: za picane koji još imaju struju .. ha-ha ..
  • MojSpuh: Leo Vinche Zx
Odg: razlika sviječice
« Odgovori #41 : 21 Travanj, 2010, 00:30:39 »
oćeš da ti ja kažem šta je problem kod tvog ditecha u slavoniji  :toothy9: trebaš novi kompresor...ja sam imo stari kompresor iz 02 na svom ko zna kolko je prošo...nikak mu nisam mogo dodat malo više benzin...crna svjećica...spali ju brzo ...tipična priča...kupio kompresor novi od kize i motor se preporodio...sa polini čašicom i malossi ecu-om je do sad ko što sam reko bila crna svjećica... jedva je radila dok je bio hladan motor .. puco ... nakon stavljanja novog kompresora radi savršeno čas s tom svjećicom za koju sam mislio da nema nade više...izmjeri manometrom ...treba bit oko 5-5,5 bara tlak kompresora dok motor radi na leru ...

.. sada je sve pet+,ide 85kmh,boja fino bakrena na Denso 24ci xyz,kod nas u Slavoniji je broblem što se najedemo domačeg dobrog kulena,slanine(špeka),čvaraka i luka kada je sezona ..
   nažderemo fiša u Baranji i čobija i onda čoporativno nakon prave šljive i pol gajbe piva ludujemo sa tim jadnim motorićima ...
   moj kompresor dobro radi od 4,7bara do 5 bara(tako kaže manometar) karike su bile banana ...  :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:  :headbang: :headbang:

   dodji na kulen i šunku!!  :hello:
.. rođen sa gedorom i lemilicom u ruci,u glavi Matrix ..

Offline Daci

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 720
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: ludi DiTech
  • Moja Kaciga: eto vidiš
  • MojSetup: malossi sranje
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: razlika sviječice
« Odgovori #42 : 21 Travanj, 2010, 10:17:06 »
eto vidiš .. ditech opće nije težak za shvatit .. il je problem u kompresiji ili u sustavu ubrizgavanja a njega provjeriš sa manometrom...dođem na ljeto na litru šljive  :toothy9: ... tak i tak ću ić malo u brod

Offline Nabukodonozor

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 438
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 Ditech
  • Moja Kaciga: Prava muška
  • MojSetup: za picane koji još imaju struju .. ha-ha ..
  • MojSpuh: Leo Vinche Zx
Odg: razlika sviječice
« Odgovori #43 : 21 Travanj, 2010, 10:50:45 »
.. ma kužim ja njega već 6god,samo kada čovjek čita naše forume,pa strane,pa de ovo ulje,pa de ovu svječicu,pa stavi ono,pa 
   izbaci ovo .. a ja jedva čekam  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
   evo neću ti se kuniti,moj je išao čak 90kmh! samo ZX i gljiva(smeće),mjereno laserom(šogor u prometnoj)!
   a ja volim stalno nešto modificirati i kemijati uvijek aku bušilica u ruci i gedora,lemilica,koliko sam uložio u to sve ajojjj..
   Učiš na svojim a ne na tuđim greškama,samo mi je žao BMWa R-75  :'( :'( !!

   ti se javi kada budeš dolazio,pa ćemo svako po litru i u Baranju na fiš!!  :laughing9:

    :headbang: :headbang: :headbang:
.. rođen sa gedorom i lemilicom u ruci,u glavi Matrix ..