Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sf1 lc set-up  (Posjeta: 731 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline miki_pp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr50r
  • Moja Kaciga: avg
sf1 lc set-up
« : 08 Lipanj, 2012, 02:00:33 »
na skuter je sve serijal, osim spuh(revers), malossi- multivar 2000 sa rolnice4,5gr, malossi special belt.
sta vi predlazete sa reversom, koj set-up. (koi federe kvacila, centralni????) koja dizna za serijal karb i serijal airbox i sta jos?????.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16990
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: sf1 lc set-up
« Odgovori #1 : 08 Lipanj, 2012, 09:25:17 »
ovisi kolko para mislis izdvojiti

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: sf1 lc set-up
« Odgovori #2 : 08 Lipanj, 2012, 09:52:21 »
Za pocetak izvadi te rolice od 4,5gr i daj ih nekom na poklon :) a sebi stavi nesto oko 6.5-7.0gr serijski centralni. Federe na kvacilo zute malossi a dizna u karb  nesto oko 60-65 zavisi kolike su ti rupe na predfilteru,ako su 10mm onda ovako sto sam rekao a ako su 15mm onda ide dizna 72-75.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline Raul

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 201
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Koprivnica
  • Moj Skuter: Peugeot sf 2
  • Moja Kaciga: suomi
  • MojSetup: pia 172
  • MojSpuh: homamade
Odg: sf1 lc set-up
« Odgovori #3 : 08 Lipanj, 2012, 13:08:36 »
Ak os na peđi dobit nekaj uzmi kit neki, base gusani ak zeznes da mos popravit, ak neces kit onda multivar s rolicama, feder centralni i federcici kuplunga. To ce dat malo na okretajima. ak os ja ti imam karb s bgm pro usisom (s sf2 lc, al mislim da si pase i na sf1) u inbox :) :glasses9:
Samo polako...

Offline miki_pp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr50r
  • Moja Kaciga: avg
Odg: sf1 lc set-up
« Odgovori #4 : 13 Lipanj, 2012, 15:54:34 »
Za pocetak izvadi te rolice od 4,5gr i daj ih nekom na poklon :) a sebi stavi nesto oko 6.5-7.0gr serijski centralni. Federe na kvacilo zute malossi a dizna u karb  nesto oko 60-65 zavisi kolike su ti rupe na predfilteru,ako su 10mm onda ovako sto sam rekao a ako su 15mm onda ide dizna 72-75.
rupice na pred filteru su 20mm. nisam jos otvorio karb i jos ne znam koja je glavna dizna.
zanima me koja je tvoricka dizna na seriski karb. i koje su dimenzije na rupice na predfdiltera, mislim da je mnogu lakse da namalim dimenzije na te rupice.
koja dimenzija vi predlazete sa revers, mislim da je potrebno malo vise zraka i malo vise goriva.
nisam jos stigao da stelujem prenos jer mi nije karburacija ispravna.
za veci zahvat, kit i druge stvari bice za neko vreme, ali zasad zadovolan sam i sa ovo sta je na skut jos da se dobro ustela :).


Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: sf1 lc set-up
« Odgovori #5 : 13 Lipanj, 2012, 21:15:41 »
rupice na pred filteru su 20mm. nisam jos otvorio karb i jos ne znam koja je glavna dizna.
zanima me koja je tvoricka dizna na seriski karb. i koje su dimenzije na rupice na predfdiltera, mislim da je mnogu lakse da namalim dimenzije na te rupice.
koja dimenzija vi predlazete sa revers, mislim da je potrebno malo vise zraka i malo vise goriva.
nisam jos stigao da stelujem prenos jer mi nije karburacija ispravna.
za veci zahvat, kit i druge stvari bice za neko vreme, ali zasad zadovolan sam i sa ovo sta je na skut jos da se dobro ustela :).



Ako su ti rupe na predfilteru 20mm to znaci da je neko potpuno izvadio lulice i nema ih nikako. Mjere su 2x10mm uz diznu 53 ili 56 vidjao sam obe dimenzije ili 2x15mm uz diznu 72 i to ti je verzija SF-a sa 5,5ks
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline miki_pp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr50r
  • Moja Kaciga: avg
Odg: sf1 lc set-up
« Odgovori #6 : 21 Lipanj, 2012, 02:32:08 »
Ako su ti rupe na predfilteru 20mm to znaci da je neko potpuno izvadio lulice i nema ih nikako. Mjere su 2x10mm uz diznu 53 ili 56 vidjao sam obe dimenzije ili 2x15mm uz diznu 72 i to ti je verzija SF-a sa 5,5ks
[/quo
konacno skut proradio, dizna je bila 72 igla je bila spustena  do max.
pronasao sam original lulice za airbox ali skut radio je bolje bez te lulice.
najbolje je radio sa 4.2gr rolnice, a imao sam i 4,6 : 6,5gr.   16x13
federe kvacila zute maloi
centralni feder seriski.
ovaj malosi remen pokazao se malo delikatan, sajbnice na variatora 1mm i opet steze.
a sa drugi potroseni remen ide kako treba.
revers radi super
uglavno nisam zadovolan od pezo, kad bi usporedio sa apriliu sr-piaggio(multivar i revers) onda razlika je velika i u ubrzanje i u max speed.