Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cijene servisa  (Posjeta: 31492 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hgc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 170
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: jet force tsdi
  • Moja Kaciga: AGV gp-pro VR
  • MojSetup: serijala
Odg: Cijene servisa
« Odgovori #40 : 08 Svibanj, 2012, 23:32:59 »
2 litre ulja i filter,kojih 300kn+ruke,vjerovatno isto toliko

kaj na prvom servisu ulje mjenjaju na beverlyu??

brijem da mom frendu nisu..

samo nemoj ići u moto mondo....

Odi na črnomerec kod onog ...zaboravio sam kak se zove :)

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Cijene servisa
« Odgovori #41 : 08 Svibanj, 2012, 23:36:13 »
a sta fali motomondu, najjci su otkako je cok dosao, fizicki ofkors  :toothy11:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cijene servisa
« Odgovori #42 : 08 Svibanj, 2012, 23:37:55 »
aa mislio sam da treba ulje na kolko vec se ide na 5 valjda,ak ide na soma neznam,tak nis nece radit

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Cijene servisa
« Odgovori #43 : 08 Svibanj, 2012, 23:39:09 »

kaj na prvom servisu ulje mjenjaju na beverlyu??

brijem da mom frendu nisu..

samo nemoj ići u moto mondo....

Odi na črnomerec kod onog ...zaboravio sam kak se zove :)
Misliš na horvata?
Ja sam prije išel kod njega al ni on nije baš bistar,nekima dobro složi nekima zasere,meni je recimo strgal jednu kopču na prednjoj masci na runeru,i znam za slučaj iz prve ruke di je skuter koji je prije servisa kod njega išel super,a poslije njegove izmjene rolica za ku#ac,postal je i on šlampav.
Ja osobno nebi nikom preporučil ni jedan ovlašteni servis u Zagrebu jel su to sve žešći panjevi,rađe i izgubit garanciju neg ga njima dat u ruke.


a sta fali motomondu, najjci su otkako je cok dosao, fizicki ofkors  :toothy11:
Ovi kaj rade u salonu su bahati totalno,nemre nać artikal pol sata,a onda ti još izvrati manje para neg kaj treba,a pogotovo je mutav onaj stariji lik kaj ima ono neko čudno ime.
« Zadnja izmjena: 08 Svibanj, 2012, 23:43:39 Tomi_ZG »

Offline abarth46

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly
  • Moja Kaciga: SHARK
Odg: Cijene servisa
« Odgovori #44 : 09 Svibanj, 2012, 06:13:53 »
Ma moram u ovlašteni zbog garancije, i zvao ami i motomondo i mjenjaju ulje!! Iskreno niti jedan od njih mi ne leži, prije kada sam imao runnericu išao sam u Baštijanovu i oni su bili odlični....
Sada moram birat od dva zla,manje!!? :D
Cca servis bu 450-500kn

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Cijene servisa
« Odgovori #45 : 09 Svibanj, 2012, 07:46:28 »
U Moto Mondu sam kupio jedan skuter i tu nije bilo problema,brzo i efikasno.
Sa prvim servisom također sve u redu a nakon toga katastrofa i nikada više kod njih.
Aki je znalac,nema šta ali je nekorektan i bahat,u radioni imaju dječji vrtić koji je popio svu pamet ovog svjeta,šlampavi su (nije stegnuo neke šarafe,oštetili jednu plastiku) a trgovci o robi koju prodaju znaju ko moj klinac u operi.

Ami Trade na svu sreću ima majstora Josipa koji svaki dan dolazi iz Karlovca i za njega svi a i ja imamo samo lijepe riječi.
Onaj niži dečko u salonu je ljubazan i trudi se a drugi viši ćelavi  nema grama kulture ni komunikacijskih vještina ma da to sada nije toliko važno,važnoje da će Josip dobro odraditi posao.

Kod Horvata sam bio jednom i nije mi se dopao gazdin nastup,nervozan,ne sluša kaj mu govoriš,stalno se na nekog tamo dere i tebi kao stranki ne daje pažnju koju si zaslužio jer ipak živi od novca koju mu stranka ostavlja.

Po men.......Ami Trade i zamoiliš da ti motor servisira Josip.

Offline abarth46

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly
  • Moja Kaciga: SHARK
Odg: Cijene servisa
« Odgovori #46 : 09 Svibanj, 2012, 08:01:46 »
U Moto Mondu sam kupio jedan skuter i tu nije bilo problema,brzo i efikasno.
Sa prvim servisom također sve u redu a nakon toga katastrofa i nikada više kod njih.
Aki je znalac,nema šta ali je nekorektan i bahat,u radioni imaju dječji vrtić koji je popio svu pamet ovog svjeta,šlampavi su (nije stegnuo neke šarafe,oštetili jednu plastiku) a trgovci o robi koju prodaju znaju ko moj klinac u operi.

Ami Trade na svu sreću ima majstora Josipa koji svaki dan dolazi iz Karlovca i za njega svi a i ja imamo samo lijepe riječi.
Onaj niži dečko u salonu je ljubazan i trudi se a drugi viši ćelavi  nema grama kulture ni komunikacijskih vještina ma da to sada nije toliko važno,važnoje da će Josip dobro odraditi posao.

Kod Horvata sam bio jednom i nije mi se dopao gazdin nastup,nervozan,ne sluša kaj mu govoriš,stalno se na nekog tamo dere i tebi kao stranki ne daje pažnju koju si zaslužio jer ipak živi od novca koju mu stranka ostavlja.

Po men.......Ami Trade i zamoiliš da ti motor servisira Josip.

Hvala ti na ovom odgovoru ;)
Tak ce i biti!!

Offline hgc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 170
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: jet force tsdi
  • Moja Kaciga: AGV gp-pro VR
  • MojSetup: serijala
Odg: Cijene servisa
« Odgovori #47 : 13 Svibanj, 2012, 12:43:24 »
a sta fali motomondu, najjci su otkako je cok dosao, fizicki ofkors  :toothy11:

bahati su kao što je netko napisao,  pa recimo frend odfura beverly pod garancijom na servis pa mu majstori ne ovjere servisnu uopče....par dana nakon servisa nešto ronda u prijenosu... ja im dođem tamo a oni mi kažu ma to je normalno ;D hahah   onda kad se reklamiralo prohrđavanje...sav krom na skuteru je prohrđao.... oni frendu kažu ma to si probaj malo očistiti(drugim riječima tko te hebe)..

kad se prekidač od žmigavaca pod garancijom mjenjao nisu se držali rokova...onak potpuno neodgovorni  ;)



   

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Cijene servisa
« Odgovori #48 : 13 Svibanj, 2012, 13:08:25 »
A pazi kaj je meni frajer rekao,dođem ja s runnerom koji je bio nov dva tjedna jel mi se blesirao sat,a onda nisam znao da se to dešava radi sviječice,i velim ja njemu okretaji u vožnji mi skaču u iber do 13t,a vozim se 30 na sat,a lik se počne sprdat s menom joj ti si neki trkač kad ti tak lete okretaji i počne mi se smijat onak debilno u facu s još jednim likom u dučanu kaj je bio,samo sam ga stero u p.... materinu i otišo iz dučana.

A ovi u amiju su mi odbili garanciju za ležajeve na radilici na 6tkm s objašnjenjem da su ležajevi u redu,a radilica imala lufta 2mm,deset ljudi je pogledalo mašinu i reklo da to nije normalno,a ovaj tam veli da je ok,normalno da sam mu se naspominjao sve moguče rodbine tam u dučanu i umalo se i fizički obračunao s likom,mislim nije ni to u redu niti sam ja takav inače,ali čovječe ak imam garanciju i nevalja onda mi to promijeni,a ne reć to ti je ok  :dontknow: