Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Siromasna smjesa sf2  (Posjeta: 1761 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Siromasna smjesa sf2
« Odgovori #20 : 13 Travanj, 2012, 14:44:09 »
Ne budem ja to znao ni kupit, kamo li skint sve i zamjenit, a gdje vodenu pumpu. Ako nije do sad zaribo onda ni neće u par sto k. m dok ne odvezem nekom meštru :/

Ma koliko ljudi vozi bez da je ikad vidjelo kako izgleda svjecica. I nikad nisu imali problem. Cim se vise gleda i prcka to je gore.

Nego kad se da gas i pusti da li skuter ostane u okretajima ? Kad se oduzme gas trebaju okretaj odmah past.
Ako jos ostane u okretajima vice fals. Najbolje je kad pustis gas pa cujes zvuk kao da se u nizoj brzini spustas nizbrdo.

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Siromasna smjesa sf2
« Odgovori #21 : 13 Travanj, 2012, 18:29:04 »
hm, meni zvuči da okretaji padaju. tj. zvuči mi normalno, onako fino prducka prema nižim okretajima. igrao sam se sa vijkom za fino uštelavanje i kad ga zavrnem do kraja, skut i dalje ide, ali trokira i prdi do bola, dakle prebogata smjesa i u leru baca ulja to nije normalno i teško kreće itd.

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Siromasna smjesa sf2
« Odgovori #22 : 13 Travanj, 2012, 18:53:56 »
hm, meni zvuči da okretaji padaju. tj. zvuči mi normalno, onako fino prducka prema nižim okretajima. igrao sam se sa vijkom za fino uštelavanje i kad ga zavrnem do kraja, skut i dalje ide, ali trokira i prdi do bola, dakle prebogata smjesa i u leru baca ulja to nije normalno i teško kreće itd.

Onda je dobro. Namjesti da ne trokira,prdi i gas. Ne zamaraj se previse bojom svjecice..glavno da nije bijela i da se temp ne dize.

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Siromasna smjesa sf2
« Odgovori #23 : 13 Travanj, 2012, 19:33:58 »
A roza je, blago ciglasta bez ikakvih naslaga, slika je u prvom postu. A temperatura je normalna, vidjet ćemo kad bude 30 u ladu, ukoliko ga ne prodam do onda :)

Jedino što ću napraviti je očistiti karb.

Kako bi se ponašao da čok ne radi?
« Zadnja izmjena: 13 Travanj, 2012, 20:00:38 strikoo »

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Siromasna smjesa sf2
« Odgovori #24 : 13 Travanj, 2012, 19:54:00 »
A roza je, blago ciglasta bez ikakvih naslaga, slika je u prvom postu. A temperatura je normalna, vidjet ćemo kad bude 30 u ladu, ukoliko ga ne prodam do onda :)

Gledam malo svjecicu ...pa to ti je nova sjecica ?
Novoj svjecici treba jedno 100km da se oboja,nisam ni primjetio do sad da je nova :BangHead:
Moras stavit staru,ful gas neko vrijeme,stat i pogledat novi sloj na izolatoru  :icon_thumright:

Ako je ovo tvoj scuter u avatar nemoj prodat. Rijedak je i izgleda kao iz ducana

Offline strikoo

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 706
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Siromasna smjesa sf2
« Odgovori #25 : 13 Travanj, 2012, 20:05:09 »
A u kiki  ;D

Pa nova je nego što.

Nemam stare svjećice, bila gore neka super bosna što mi je neki biser stavio kad je bio kod njega na čišćenju karba, to sam bacio u smeće odma.

Garažiran je i malo vožen, ali baš rijedak, viđao sam identične takve po zg, a da ne velim jednoga kod mene u mjestu od 3800 stanovnika :P