Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha breeze ym 50  (Posjeta: 450 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline boco1181

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: yamaha breeze 50
  • Moja Kaciga: nemam jos hehe..
Yamaha breeze ym 50
« : 02 Travanj, 2012, 21:13:23 »
Pozdrav svima,

novi sam clan na forumu i nedavno sam kupio navedeni skuter yamaha breeze 1995. godiste.  Do sad nikad nisam imao skuter i neznam nista vezano za skutere pa bih molio vas sve ako mi mozete objasniti o kakvom je skuteru rijec, da mi opisete njegove prednosti i mane i kolika mu je normalna potrosnja(ja sam presao do sad samo 50km), koliko trosi ulja itd... Unaprijed zahvaljujem svima koji mi pomognu da se malo bolje upoznam sa svojim skuterom.

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Yamaha breeze ym 50
« Odgovori #1 : 02 Travanj, 2012, 21:16:25 »
nisam upoznat s tim skuterom,ali ako je yamaha-nebi smio trošit puno...kojih 3-3.5 litre,a ulje  :dontknow: , ali litra sigurno oko 1000 km...
prednosti i mane-sigurno ima kratku getribu pa nema veliku krajnju,al je zato jako živahan-barem bi trebalo tak bit,jer ga manje-više uspoređujem sa starom yamahom jog... ;D
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline boco1181

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: yamaha breeze 50
  • Moja Kaciga: nemam jos hehe..
Odg: Yamaha breeze ym 50
« Odgovori #2 : 03 Travanj, 2012, 00:03:55 »
nisam upoznat s tim skuterom,ali ako je yamaha-nebi smio trošit puno...kojih 3-3.5 litre,a ulje  :dontknow: , ali litra sigurno oko 1000 km...
prednosti i mane-sigurno ima kratku getribu pa nema veliku krajnju,al je zato jako živahan-barem bi trebalo tak bit,jer ga manje-više uspoređujem sa starom yamahom jog... ;D

Hvala na odgovoru,  nikad nisam vozio ni jedan drugi pa neznam ni sta sam kupio ni kako vuce u odnosu na ostale hehe... pozdrav