Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Par pitanja...  (Posjeta: 817 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Par pitanja...
« : 13 Travanj, 2008, 19:39:47 »
E ovako,posto sam pravi laik po pitanju tuninga molio da mi date odgovore na par pitanja,samo pliz nemojte mi se rugat sto sam bas preglup... :toothy12:

1.Sto je to multivar...sta u njega spada...posto vidim dosta ga spominjete i kazete da dosta znaci ali i dalje ne mogu skapirati sto je to...
2.Koji remen kais bi mogao da stavim na mog generica,mislim sa kog drugog skutera posto njegov ne mogu naci...mozda ako neko zna koja je njegova fabricka sirina i duzina i bili valjalo neki drugaciji da stavim nebili imalo dobio na snazi,brzini,ubrzanju...sto znam.
3.Gljiva.Posto planiram staviti TT spuh i jos neke sitnice valjalo bi da staavim i gljivu da bolje dise.Na stock znam da mi ne koristi nista,a kad bude nesto radjeno znacice kolko tolko...E sad posto ne moze da se vozi po kisi yj voda joj smeta,bili se moglo fabricko kuciste filtera,ili da se stavi sa drugog skutera ili da se napravi nesto,ili da ima da se kupi gotovo neka plastika koja bi stitila gljivu od vode a opet da je ne zatvori i od vazduha...

Eto nadam se da cete mi moci pomoci,ja cu pitati jos nesto kad se sjetim,a do tada ne zamjerite sto pisem ... umjesto upitnika,jednostavno ga nema na tastaturi :dontknow:

Eto toliko od mene i nadam se da ce te mi pomoci nekako...poz

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Par pitanja...
« Odgovori #1 : 13 Travanj, 2008, 19:47:13 »
ovo je variomat

ramen ti je 788/17 slobodno satavi do 800/17[odgovara sa aprilie sonic,malagurti f10]
gliva -nikako.
uz auspuh ladse rolnice i jace opruge kvacila[proveri dal ti je kvacilo 107 ili 112mm]
i procitaj malo po forumu -NEMA STA NE MOZES DA NAUCIS :icon_thumright:

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Par pitanja...
« Odgovori #2 : 13 Travanj, 2008, 20:31:39 »
A recite fino variomat to vec znas sto je... :icon_biggrin: racite mi koliko bi dobio sa njim,bili motor bolje isao...a sto bi dobio sa duzim kaisem...A rado bi citao sve,ali mi je net prespor pa mi stranicu i po par minuta ucitava a sad nemam cijeli dan da listam i nemam toliko zivaca,tako da moram ovako evo izvinjavam se jos jednom...
E ovako bi neki mol skromni setup izgledao...

Leovince TT sa rolicama i diznom koji dodju uz njega
Variomat-sad mi recite koji,kakav,koja marka,kakav centralni feder...
Kais- 800/17 mozda ako mozete jos neke modele nabrojat sa kog bi mogao iskoristit njega..bili mozda moglo od aeroxa...
Mislio sam drugo bolje kvacilo,samo mi preporucite koje opruge...koju boju

Eto nije nesto extra,al bi isao mnogo,mnogo bolje sto mislite bili sa ovim mogao izgurati 80 km/h...

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Par pitanja...
« Odgovori #3 : 13 Travanj, 2008, 20:36:43 »
molim te procitaj faq mojskuter servis prije postavljanja ovakvih pitanja!  :hello:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!