Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner problem! Molim pomoc.  (Posjeta: 1512 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maci11

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner Pure Jet
  • Moja Kaciga: Shark
Gilera Runner problem! Molim pomoc.
« : 27 Veljača, 2012, 18:37:21 »
Pozdrav postovanim clanovima ovoga foruma.  ;D
Naime treba mi savjet, pomoc ili bilo sta, sta bi moglo pomoci u rijesavanju problema sa mojim Pure Jetom(znam da je skuter sranje al nebi htio da tema ode u tom smjeru)
Naime uz stalne probleme koje taj skuter ima, a za koje znam javio mi se jedan novi cije rijesenje neznam, znaci na skuteru je otisao akumulator, nije se vozio cca mjesec dana, nakon toga spojen kablovima sa autom upalio iz prve i gasio se prvih par puta a onda normalno vozio par sto metara po kvartu. Nakon gasenja naravno nije palio zbog slabog tj. praznog akumulatora, pa sam odlucio kupiti novi. Stavio sam ga dva dana nakon sta je skuter upalio, i sad nece upalit ni sa kablovima  ???
Pumpa goriva je nova, tako da znam da to nije problem, ulja ima, benge takoder.
Ako imate neku ideju sta bi moglo biti, te kako to rijesit (osim prodaje skutera) i kolika bi mogla biti cijena eventualnog popravka molim vas da pomognete.
I ako mozete preporucit neki servis di me nece oderat ko zadnje djubre u Rijeci :D
HVALA

Offline kombaj

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: x max 250
  • Moja Kaciga: tuta
Odg: Gilera Runner problem! Molim pomoc.
« Odgovori #1 : 27 Veljača, 2012, 20:31:52 »
Pozdrav postovanim clanovima ovoga foruma.  ;D
Naime treba mi savjet, pomoc ili bilo sta, sta bi moglo pomoci u rijesavanju problema sa mojim Pure Jetom(znam da je skuter sranje al nebi htio da tema ode u tom smjeru)
Naime uz stalne probleme koje taj skuter ima, a za koje znam javio mi se jedan novi cije rijesenje neznam, znaci na skuteru je otisao akumulator, nije se vozio cca mjesec dana, nakon toga spojen kablovima sa autom upalio iz prve i gasio se prvih par puta a onda normalno vozio par sto metara po kvartu. Nakon gasenja naravno nije palio zbog slabog tj. praznog akumulatora, pa sam odlucio kupiti novi. Stavio sam ga dva dana nakon sta je skuter upalio, i sad nece upalit ni sa kablovima  ???
Pumpa goriva je nova, tako da znam da to nije problem, ulja ima, benge takoder.
Ako imate neku ideju sta bi moglo biti, te kako to rijesit (osim prodaje skutera) i kolika bi mogla biti cijena eventualnog popravka molim vas da pomognete.
I ako mozete preporucit neki servis di me nece oderat ko zadnje djubre u Rijeci :D
HVALA
meni je prije na purjet non stop izgara jedan od osiguraca koji se nalaze kod baterije...i to je bia razlog zasto mi nije tija motor upalit prominim osigurac upali iz prve...pogledaj mozda se i tebi nesto tu poremetilo kad si minja bateriju...

Offline Zika

  • Tržnica : (+13)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Štitar city
  • Moj Skuter: Aerox 50
  • Moja Kaciga: Cross
  • MojSpuh: LeoVince ŽX
Odg: Gilera Runner problem! Molim pomoc.
« Odgovori #2 : 27 Veljača, 2012, 21:39:53 »
i predstavi se  :icon_thumright:
ko ce kome ako nece kome ako

Offline maci11

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner Pure Jet
  • Moja Kaciga: Shark
Odg: Gilera Runner problem! Molim pomoc.
« Odgovori #3 : 27 Veljača, 2012, 22:51:56 »
Matej iz Rijeke drago mi je :D

nije do osiguraca provjerio sam, nisam nikad s tim imao problema za divno cudo
kolika je sansa da je do injektora i ako je to sta da napravim a da platim manje nego sta vrijedi skuter -.-