Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Šta kažete na ovaj setup?  (Posjeta: 1841 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline anton34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RoVinj
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Open
Šta kažete na ovaj setup?
« : 07 Travanj, 2008, 23:42:54 »
Stage6 Racing 70cc
Malossi radilica (HPC) + SKF lezajevi
Stage6 filter (možda double layer gljivu)
21mm Dellorto
Yasuni C16 Racing ili Stage6 R1200
by: black-rox

Poslije toga MHR Over Range + S6 kvacilo.

Šta kažete na to?

I, jedno pitanje u vezi muke žive, da ne idem na blef, koje težine rolnice, i koje federe kvacila i centralnu oprugu biste mi preporučili?
« Zadnja izmjena: 08 Travanj, 2008, 00:08:39 anton34 »
I promise that when we're old we're gonna be best friends - chasing each other around nursing homes with our motor scooters

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Šta kažete na ovaj setup?
« Odgovori #1 : 07 Travanj, 2008, 23:51:17 »
Neces preradjivati kit? Onda bi 21 Dellorto (diza oko 95 za gljivu) jos i mogao iako postoje i bolji karbovi za taj setup.
Ako zelis bolje performanse, onda stavi radje r1200 spuh. C16 ako zelis kvalitetu, ali racunaj na nesto manju snagu.
Preporucio bi ti Deltu kuplung sa plavim MHR federima, centralni feder ljubicasti Malossi i Wingbell Malossi zvono.
Overrange ne trebas kupovati nego nabavi Malossi Torque zadnju polutku i MHR (ne multivar2000) variomat. Sa kevlar remenom ce to biti punokrvni overrange.

Za rolice je apsolutno nemoguce dati bilo kakav koristan savjet jer ovisi jako o tome koliku snagu ce motor razvijati (stelanje karba, koja ce biti kompresija...)
Razmisli i o produljenju getribe.

Ocekuj oko 15 konja ako sve savrseno poslozis.
« Zadnja izmjena: 07 Travanj, 2008, 23:53:32 3alfa3 »

Offline anton34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RoVinj
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Open
Odg: Šta kažete na ovaj setup?
« Odgovori #2 : 08 Travanj, 2008, 00:12:56 »
Neces preradjivati kit?
Ne.

...Onda bi 21 Dellorto (diza oko 95 za gljivu) jos i mogao iako postoje i bolji karbovi za taj setup.
Koji bolji karb?

Preporucio bi ti Deltu kuplung sa plavim MHR federima, centralni feder ljubicasti Malossi i Wingbell Malossi zvono.
Overrange ne trebas kupovati nego nabavi Malossi Torque zadnju polutku i MHR (ne multivar2000) variomat. Sa kevlar remenom ce to biti punokrvni overrange.

Za rolice je apsolutno nemoguce dati bilo kakav koristan savjet jer ovisi jako o tome koliku snagu ce motor razvijati (stelanje karba, koja ce biti kompresija...)
Razmisli i o produljenju getribe.
Trenutno ostaje samo Malossi variator, kasnije drugo.
Tako da, treba mi centralna opruga i federi za original kvacilo.
I promise that when we're old we're gonna be best friends - chasing each other around nursing homes with our motor scooters

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Šta kažete na ovaj setup?
« Odgovori #3 : 08 Travanj, 2008, 00:29:16 »
na tvrdim federima očekuj da će ti se serijsko kvačilo dosta brzo spaliti, moje je imalo 4500km, od toga nekih 1500 na shotu i najtvrđim federima i skoro je do metala došlo.

kako ti je alfa rekao, najbolje delta i set mhr federa uzmeš pa si naštelaš.
jel variomat već imaš ili?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline anton34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RoVinj
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Open
Odg: Šta kažete na ovaj setup?
« Odgovori #4 : 08 Travanj, 2008, 00:36:44 »
na tvrdim federima očekuj da će ti se serijsko kvačilo dosta brzo spaliti, moje je imalo 4500km, od toga nekih 1500 na shotu i najtvrđim federima i skoro je do metala došlo.

kako ti je alfa rekao, najbolje delta i set mhr federa uzmeš pa si naštelaš.
jel variomat već imaš ili?

Da, variomat vec imam, jer sam prije imao Arrow, pa sam ga prodao, pruzila mi se prilika i ošo. A vario mi je ostao.
Mislio sam jedno 1 ili 2 mjeseca ostavit sve original (osim variatora) dok se ne skupi još para. Zato pitam, koje (boje) federe i centralnu? Mislio sam, najbolje uzet set malih i velikih od Malossia pa štelat, to bi bilo najpametnije, šta kažete?

A rolice oko 6gr, da ne vrti previše u startu.
I promise that when we're old we're gonna be best friends - chasing each other around nursing homes with our motor scooters

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Šta kažete na ovaj setup?
« Odgovori #5 : 08 Travanj, 2008, 00:38:28 »
Trenutno ostaje samo Malossi variator

Rolice oko 4g ako imas multivar2000.
Kuplung sto prije nabavi.

A rolice oko 6gr, da ne vrti previše u startu.

Ni blizu, pa ja imam 5.7g na MHR Replici kitu sa Yasuni R-om (u multivaru2000)




Ti sa S6R kitom i R1200 spuhom trebas oko 13000 okretaja u ubrzanju.
« Zadnja izmjena: 08 Travanj, 2008, 00:41:09 3alfa3 »

Offline anton34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RoVinj
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Open
Odg: Šta kažete na ovaj setup?
« Odgovori #6 : 08 Travanj, 2008, 12:07:15 »
...Onda bi 21 Dellorto (diza oko 95 za gljivu) jos i mogao iako postoje i bolji karbovi za taj setup.
Koji bolji karb?
I promise that when we're old we're gonna be best friends - chasing each other around nursing homes with our motor scooters

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Šta kažete na ovaj setup?
« Odgovori #7 : 08 Travanj, 2008, 12:26:40 »
...Onda bi 21 Dellorto (diza oko 95 za gljivu) jos i mogao iako postoje i bolji karbovi za taj setup.
Koji bolji karb?


Obzirom da neces preradjivati cilindar i blokove slobodno uzmi Dellorto jer ces njega lakse postelat jer su dize lako dobavljive.



Jedini "problem" u cijeloj prici je taj sto je S6R kit zapravo nekvalitetan i nije bas dugotrajan. TPR koji ima identicne performanse je bolje napravljen, a vec serijski ima dvodjelnu glavu dok za S6R to moras odvojeno kupit i onda te kosta isto ko i TPR.

Offline anton34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RoVinj
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Open
Odg: Šta kažete na ovaj setup?
« Odgovori #8 : 08 Travanj, 2008, 13:19:03 »
A Stage6 Racing Modular?
I promise that when we're old we're gonna be best friends - chasing each other around nursing homes with our motor scooters

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Šta kažete na ovaj setup?
« Odgovori #9 : 08 Travanj, 2008, 20:28:45 »
kako mislis stage 6 nabavit? preko neta?

provjeri cijene izmedju stage 6 racinga i top TPR-a jer ti je to ista stampa i athena racing ti je takva ali sumnjam da ces nac kod nas....

Offline anton34

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RoVinj
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Open
Odg: Šta kažete na ovaj setup?
« Odgovori #10 : 09 Travanj, 2008, 12:53:13 »
@DvdAerox:  Sve preko neta

Jedini "problem" u cijeloj prici je taj sto je S6R kit zapravo nekvalitetan i nije bas dugotrajan. TPR koji ima identicne performanse je bolje napravljen, a vec serijski ima dvodjelnu glavu dok za S6R to moras odvojeno kupit i onda te kosta isto ko i TPR.

Zašto "moram" kupiti?
A S6 Racing modular?

ajde ukljucite se i ostali stručnjaci (Mr J i ostala ekipa) molim vas, svačiji savjet je dobrodosao
I promise that when we're old we're gonna be best friends - chasing each other around nursing homes with our motor scooters

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Šta kažete na ovaj setup?
« Odgovori #11 : 09 Travanj, 2008, 16:50:01 »
Jedini "problem" u cijeloj prici je taj sto je S6R kit zapravo nekvalitetan i nije bas dugotrajan. TPR koji ima identicne performanse je bolje napravljen, a vec serijski ima dvodjelnu glavu dok za S6R to moras odvojeno kupit i onda te kosta isto ko i TPR.

Zašto "moram" kupiti?
A S6 Racing modular?

Modular to vec ima. Ali za te novce kupis TPR koji je kvalitetniji.