Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problem  (Posjeta: 4448 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: problem
« Odgovori #40 : 05 Travanj, 2008, 19:12:08 »
evo danas ostavio da radi na leru 20-ak minuta(popusio pol kutije cigara) otvorio ler gas do kraja koliko sam mogao..filter nisam skidao...eh sad imam pitanja koji su simptomi kada ti riknu semerinzi i kad ti ode lezaj u blokovima.evo neznam stvarno sta mu je ali rijesit ce se to bar radi na leru znaci da je bar donekle u redu  :laughing9: :laughing9:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: problem
« Odgovori #41 : 05 Travanj, 2008, 23:19:47 »
kad semerzni odu onda naravno vidis da slini oko semeringa, "baca" okretaje jer tuda vuce fals zrak, u voznji se gusi....

Offline TheBili

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • Da je bolje bilo bi sumljivo.........
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Gilera stalker i Gilera runner vx
Odg: problem
« Odgovori #42 : 05 Travanj, 2008, 23:42:26 »
hmm... taj simptom je bio i mom kolegi na NRG-u, bijeli dim,trokira..... I na kraju se uspostavilo da nije gorivo valjalo, da je bilo pun k..... vode u njemu. Izvadio to gorivo, nalio novo i sve u redu!  :icon_thumright:

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: problem
« Odgovori #43 : 06 Travanj, 2008, 04:11:58 »
hmm... taj simptom je bio i mom kolegi na NRG-u, bijeli dim,trokira..... I na kraju se uspostavilo da nije gorivo valjalo, da je bilo pun k..... vode u njemu. Izvadio to gorivo, nalio novo i sve u redu!  :icon_thumright:

Ima smisla

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: problem
« Odgovori #44 : 06 Travanj, 2008, 15:15:49 »
ajde probat cu i to isplati mi se trenutno sve samo da proradi..