Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malaguti ili Yamaha??  (Posjeta: 10096 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lik_9

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 190
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Malaguti FireFox F15
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #20 : 24 Ožujak, 2008, 17:37:40 »
pa gle do sad nisam još ništ popravljal pa neznam kolko kaj košta!!  :glasses9:
ali sumnjam da je velika razlika između djelova za yamahu i malaguti!
Hell was full,so I come back

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #21 : 24 Ožujak, 2008, 17:41:05 »
pa evo ja vozim pežojca pa hvalim malagutija, hvalim ga zato što mi je lep ali ne znam kakav je...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline lik_9

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 190
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Malaguti FireFox F15
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #22 : 24 Ožujak, 2008, 17:51:31 »
pa evo ja vozim pežojca pa hvalim malagutija, hvalim ga zato što mi je lep ali ne znam kakav je...

 :sign188: :sign188:
i ljep i dobar je!! :frajer:
Hell was full,so I come back

Offline IKO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Beverly 250 4Road
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 250
  • MojSpuh: LeoVince 4Road
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #23 : 24 Ožujak, 2008, 18:19:48 »
nemoj samo joga a malagutija su oba dobra. F15 je lip i da se dobro sredit a F12 je isto odličan a još ovih novih nema puno pa eto razlog više da ga uzmeš.
što se tiče djelova za malagutija, moš ih lako nać polovne a i novi ti nisu skupi

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #24 : 25 Ožujak, 2008, 04:31:34 »
Sve je to lijepo ali ne razmisljas logicno ...mislim na lika koji kupuje ....ako vec dajes 16000Kn za Malagutija a Runner,Nrg,Aerox,Derbi kosta oko 18000-19000 zar nije bolje uzet sta od ta 4 skutera a dobit ces puno vise ...za razliku od 2000-3000kuna ??dobit ces i bolju kvalitetu,ljepsi dizajn i bolje preformanse,a i djelova ima na svakom cosku ako ti zatreba...to ti je isto kao da imas neznam lupam Audija A5 za 50000 eura i Audija S5 za 55000 eura i ti uzmes A5 jer ti je puno dati tih jos 5000eura za S5 koji je dosta bolji od obicnog A5....mada su obadva extra ali razlike ima...ali kad vec dajes 50000 mozes dat i 55000 ...u tvom slucaju 16000 kuna za malagutija koji je dobar i 18000-19000 za neki od navedena 4 skutera koji su extra...neznma po meni je to neko logicno razmisljanje ...jer tih 2000 kuna ce ti se odrazit na neke druge stvari i shvatit ces da nisi pogrijesio kad si dao + tih 2000-3000 kuna....nemoj sta pogresno shvatit samo moje misljenje ...

« Zadnja izmjena: 25 Ožujak, 2008, 04:39:15 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #25 : 25 Ožujak, 2008, 10:01:51 »
Za mene je 18000kn za 50-icu cifra koju ne bi nikada dao ::)

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #26 : 25 Ožujak, 2008, 13:33:11 »
jbg razlicita misljenja uvijek postoje ...neko opet voli dat 18000Kn i sjest na novo da zna da je on prvi vlasnik,zna da je samo njegovo,zna na cemu je i sve ....neko opet ce uzet nesto polovno jace za te pare...ja licno nikad nebi uzeo polovan skuter ili motor ...
« Zadnja izmjena: 25 Ožujak, 2008, 13:36:41 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #27 : 25 Ožujak, 2008, 13:37:18 »
jbg razlicita misljenja uvijek postoje ...neko opet voli dat 18000Kn i sjest na novo da zna da je on prvi vlasnik,zna da je samo njegovo,zna na cemu je i sve ....neko opet ce uzet nesto polovno jace za te pare...ja licno nikad nebi uzeo polovan skuter ili motor ...
potpis

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #28 : 25 Ožujak, 2008, 13:52:16 »
jbg razlicita misljenja uvijek postoje ...neko opet voli dat 18000Kn i sjest na novo da zna da je on prvi vlasnik,zna da je samo njegovo,zna na cemu je i sve ....neko opet ce uzet nesto polovno jace za te pare...ja licno nikad nebi uzeo polovan skuter ili motor ...
potpis

Al sto ako sam ja sa ulozenih 10000kn 10x zadovoljniji od onoga koji je dao +80% vise. Dok izvezes skuter iz salona cijena mu odmah pada.

Eto to je moje misljenje, jer ako mi prvi susjed kupi novi skuter i predje 2000km i prodaje ga za 6000kn manje radije cu uzeti takav skuter nego novi.
« Zadnja izmjena: 25 Ožujak, 2008, 13:57:27 SlowRider »

Offline lucky_26

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti f12r
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #29 : 25 Ožujak, 2008, 20:36:05 »
Sve je to lijepo ali ne razmisljas logicno ...mislim na lika koji kupuje ....ako vec dajes 16000Kn za Malagutija a Runner,Nrg,Aerox,Derbi kosta oko 18000-19000 zar nije bolje uzet sta od ta 4 skutera a dobit ces puno vise ...za razliku od 2000-3000kuna ??dobit ces i bolju kvalitetu,ljepsi dizajn i bolje preformanse,a i djelova ima na svakom cosku ako ti zatreba...to ti je isto kao da imas neznam lupam Audija A5 za 50000 eura i Audija S5 za 55000 eura i ti uzmes A5 jer ti je puno dati tih jos 5000eura za S5 koji je dosta bolji od obicnog A5....mada su obadva extra ali razlike ima...ali kad vec dajes 50000 mozes dat i 55000 ...u tvom slucaju 16000 kuna za malagutija koji je dobar i 18000-19000 za neki od navedena 4 skutera koji su extra...neznma po meni je to neko logicno razmisljanje ...jer tih 2000 kuna ce ti se odrazit na neke druge stvari i shvatit ces da nisi pogrijesio kad si dao + tih 2000-3000 kuna....nemoj sta pogresno shvatit samo moje misljenje ...


slažem se sa tobom,ali ja sam krenuo od onih skutera koji koštaju 6000 kuna,a sad sam vec na 16000,mislim da sam sad fakat došao do plafona za lovu.pa za 19000 kupim auto,a ne neki skuterčić od 50 kubika.a di je auspuh,kit i ostalo???

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #30 : 25 Ožujak, 2008, 20:49:01 »
razumijem ja to da se za tu lovu moze uzet auto ...ali das jos 2000-3000 i dobit ces vise ..znam o cemu pricam jer sam i ja tako bio pogrijesio dao za scoot  14000Kn i kad sma poslije uzeo runnera  vidio da za tih plus 5000 kuna dobijes dosta vise i bolje ...ali sve je na tebi kako ti odlucis tako ce biti eheh
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #31 : 25 Ožujak, 2008, 21:16:26 »
jesi ti svog u BiH uzeo,koliko si dao za njega

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #32 : 25 Ožujak, 2008, 22:33:14 »
platio ga 4750KM u Zenici-AutoCentar Beganovic sa registracijom i svim me ispo 4950KM ili 2535Eura ....i sjeo na njega i do tuzle polako 170Km lagano ;D da ga razradim hahhaa :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline lik_9

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 190
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Malaguti FireFox F15
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #33 : 25 Ožujak, 2008, 22:44:02 »
razumijem ja to da se za tu lovu moze uzet auto ...ali das jos 2000-3000 i dobit ces vise ..znam o cemu pricam jer sam i ja tako bio pogrijesio dao za scoot  14000Kn i kad sma poslije uzeo runnera  vidio da za tih plus 5000 kuna dobijes dosta vise i bolje ...ali sve je na tebi kako ti odlucis tako ce biti eheh
očeš reči da ništa osim ta tvoj 4 model ne valja??
jesi se kad opče vozil na malagutiju??sumnjam!
niti ja nikad nebi dal 18000 ili 19000 kn za 50 ccm!!
Hell was full,so I come back

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #34 : 25 Ožujak, 2008, 23:17:51 »
rossi samo iznosi svoje misljenje, ne napadajte bez potrebe...
Ti care uzmi malagutija i kraj. Lep skuter jako, a koliko je dobar reci ce ti oni koji ga voze (neki vec jesu) ;).

Ziveli!
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #35 : 25 Ožujak, 2008, 23:36:07 »
platio ga 4750KM u Zenici-AutoCentar Beganovic sa registracijom i svim me ispo 4950KM ili 2535Eura ....i sjeo na njega i do tuzle polako 170Km lagano ;D da ga razradim hahhaa :D
bas sam tu gledao piaggio nrg...4700KM...mozda si ga kupim

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #36 : 25 Ožujak, 2008, 23:56:01 »
razumijem ja to da se za tu lovu moze uzet auto ...ali das jos 2000-3000 i dobit ces vise ..znam o cemu pricam jer sam i ja tako bio pogrijesio dao za scoot  14000Kn i kad sma poslije uzeo runnera  vidio da za tih plus 5000 kuna dobijes dosta vise i bolje ...ali sve je na tebi kako ti odlucis tako ce biti eheh
očeš reči da ništa osim ta tvoj 4 model ne valja??
jesi se kad opče vozil na malagutiju??sumnjam!
niti ja nikad nebi dal 18000 ili 19000 kn za 50 ccm!!

prvo procitaj malo sta sam na piso ni u jednom djelu recenice nisam rekao da malaguti ne valja ....malaguti je dobar motor ...ali naravno ova 4 su bolja ....isto kao da poredimo Golfa5 i BMW3 naravno da je BMW dosta kvalitetniji i bolji po svemu ali su opet obadva dobra....toliko od mene da nebi preslo u svadju ....
« Zadnja izmjena: 25 Ožujak, 2008, 23:59:09 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Malaguti ili Yamaha??
« Odgovori #37 : 26 Ožujak, 2008, 00:04:19 »
platio ga 4750KM u Zenici-AutoCentar Beganovic sa registracijom i svim me ispo 4950KM ili 2535Eura ....i sjeo na njega i do tuzle polako 170Km lagano ;D da ga razradim hahhaa :D
bas sam tu gledao piaggio nrg...4700KM...mozda si ga kupim
ako budes uzmio nemoj nigdje drugo nego kod njih ....ako si iz drugog grada tj mal dalje kao ja nude ti Dostavu skutera djabe...u kombi ga stave lijepo unutra ima ona kao paleta pa lijepo skuter stane u nju da nebi lupo lijevo desno i dovuku ti...orginalni rezervni djelovi,plastike toga uvijek imaju i relativno su jeftiniji od drugih U Bih sto se tice djelova za Piaggio,nazoves kazes sta ti treba ako nemaju trenutno za 10 dana dodje iz italije i uplatis im na racun pare i das adresu i posalju ti fedexom,dodje u toku dana  ...malossi isto nabavljaju ali im moras platit pa cekat 15-30dana da dobijes ....jos jedna prednost je sto ako hoces uzet mozes im uplatit npr 1000KM za Nrg i kad ti ga dovuku pred kucu das ostatak para ako ces u kesu...na kredit moras otici do njih vjerovatno,osoblje je prijatno stvarno i uvijek ce pomoc cak i preko telefona.....uglavnom pohvale sve sto se tice AutoCentra Beganovica,steta sto su tako daleko samo od mene ..
Valentino Rossi 46!!!!!