Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Karburator...usis...boost bottle...prirubnica ....adapter...HELP :))  (Posjeta: 4877 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
ovako mislim narucivat sa scooter center veci karburator..

pa sada sto mislite bil ovo bilo oke na momk peugeotu sa kitom trophy 70ccm i zx auspuhom?  neman ni diznu ni valjcice nist adrugi...samo ovo..


i mislim staviti ovaj karburator al to nije samo karburator koliko vidim to je cjeli komplet...

Big Valve carb-kit (P)  Peugeot 21mm PHBG

evo ovako izgleda



ja mislim da je ovo dellorto 21mm karb i jos je tu filter zraka i sto je ono tamo jos?

kada bi ovo uzeo uzeo bi i boost bottle
     
   
Boost - Bottle Malossi



i sada jeli mi ovo pametno stavljat ovaj boost bottlei jeli pre velik onaj karburator?

i zadnje pitanje:  jeli ja jos sto moram mjenjat nekakav usis il prirubnice adaptere i ta cuda ako kupim onaj komplet?
« Zadnja izmjena: 17 Ožujak, 2008, 19:26:20 BlackNaranča »

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Karburator, usis...?!?!?
« Odgovori #1 : 17 Ožujak, 2008, 19:25:12 »
ako uzmes ovaj polini to ti je sve plug i drive, ja bi na tvom mjestu uzeo stage6 usis 45 eura, i dellorto 19phbg nekih 80-90 eura...

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
kolega trenutno prodaje taj big valve usis....kontaktiraj me na PM,pa ak imaš para.....boost botle zaboravi,a karb 21 ti je previše ,19 ti je idealan za tvoj setup
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
jeli ovo usis??


Offline runner50sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Leonardo 150, TPH 50
  • Moja Kaciga: GIVI 50.5
  • MojSpuh: LeoVince 4Road, ZX
cemu sluzi opce ovaj boost botle?

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
koliko sam ja uo smanji potrosnju goriva koja bi na vecem karbu bila vece...neki visak goriva sto bi samo bezveze usao u motor i on trokirao il vanka otisa neznam to ka uzme pa posli iskoristi lol...nadam se da nisam skroz falia :laughing3:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
jeli ovo usis??



ovo ti je serijska prirubnica,usis je ispod nje na pežou
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
koliko sam ja uo smanji potrosnju goriva koja bi na vecem karbu bila vece...neki visak goriva sto bi samo bezveze usao u motor i on trokirao il vanka otisa neznam to ka uzme pa posli iskoristi lol...nadam se da nisam skroz falia :laughing3:

blizu si.....yamahin patent,dosta dobro radi na večim ccm setupima kad se dobro složi sve........al to složit da radi kako treba ,mislim da još niko u hr nije na scoot složio a da radi
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
ajoj ja upisem na scooter attack "intake" sto na hrv znaci usis i izbaci mi ovo... :angry7:

jel mi moze tko nac na scooter attackil center kako izgleda taj usis i cjenu jer na netu je puuuuuuno jeftinije sada sam ja to skuzia...ma biz ja cili onaj komplet onog gore karburaotra skupa sa postarinom i carinom dobijem sa scooter centera za 1350kn i to jos dobim i boost bottle...
tako ako bi usis kupova sigurno bi bilo prkeo neta! osim ako se povoljan neki nade polovan  :icon_thumright:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=5644.0
ima ssliku predkraj stranice kako izgleda

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
a sto se tice onog da si reko da je pre velik ovaj karb...hmm...pa nebi smejlo raditi lošije nego 19mm...zar ne?
mislim u buducnosti stavizi mhr replicu i yasuni r ..no otom potom pa si mislim da bi bilo oke imat 21mm kad vec kupujem , da se nađe  :icon_thumright:
a ovo da boost bottle nije nitko slozio u hr...ehh valjda cu naci dovoljno dobrog majstora da mi to spoji da budem prvi u hr  :icon_thumright:....dada moš mislit haha...al sve jedno vrijedi probat  :icon_biggrin:

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
bratic je imao pred par godina boost botle na runneru i digo mu potrosnju za cca 1L,frend stavio na sp stage6 macsi takodjer digao potrosnju,frend na apriliji polini evo takodjer imao tu s6 isto diglo potrosnju,i kolko sam skuzio iz svega toga cca 1L veca potrosnja za malo bolji odaziv na gas;) po meni neisplativo
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
ja ne znam kako je boost uspio dici potrosnju... LOL!

uglavnom imam ja jednu boost bottle za 50ice, mislio stavljati na SP-a ali nije dovoljno velikog volumena... Eto tko hoce imam boost bottle od malossia za 100kn!

ugl, boost se montira na prirubnicu (bilo gdje izmedju karburatora i usisa - reeds) i treba biti iznad cilindra - radi tako da pokupi visak smjese pri pustanju gasa i pri ponovno davanju gasa injektira smjesu...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
ja ne znam kako je boost uspio dici potrosnju... LOL!

uglavnom imam ja jednu boost bottle za 50ice, mislio stavljati na SP-a ali nije dovoljno velikog volumena... Eto tko hoce imam boost bottle od malossia za 100kn!

ugl, boost se montira na prirubnicu (bilo gdje izmedju karburatora i usisa - reeds) i treba biti iznad cilindra - radi tako da pokupi visak smjese pri pustanju gasa i pri ponovno davanju gasa injektira smjesu...


vjerojatno nije taj lik dobro spojio boost

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
ja ne znam kako je boost uspio dici potrosnju... LOL!

uglavnom imam ja jednu boost bottle za 50ice, mislio stavljati na SP-a ali nije dovoljno velikog volumena... Eto tko hoce imam boost bottle od malossia za 100kn!

ugl, boost se montira na prirubnicu (bilo gdje izmedju karburatora i usisa - reeds) i treba biti iznad cilindra - radi tako da pokupi visak smjese pri pustanju gasa i pri ponovno davanju gasa injektira smjesu...


e neznam ja,prenosim samo neka iskustva,da to spusta potrosnju svi bi kupovali to...
btw koja je razlika imedju macsi za 50ccm i 180ccm....na SC vidim da ih svrstavaju kao iste za sve :dontknow:
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
e MrJay   ja uzimam taj boost botle!!    :icon_thumright:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
raspitaj se malo po google-u :)

 :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
aj dobro vidit cu to jos za boost bottle a sto se tice karburaotra mislim da nebi smjelo bit nikakvih problema sa 21mm jel tako, a usis moram ist nabaviti  :confused5: