Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: IXIL auspusi?  (Posjeta: 1690 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline amstelsp

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
IXIL auspusi?
« : 09 Kolovoz, 2007, 12:44:27 »
može mi netko reć dal ima iskustva s ixil sportskim auspuhom za skuter od 50 kubika?
stavio bi ga na novog runnera jer je dosta jeftiniji od zx,arrowa i sličnih pa me zanima dali se isplati dat manje para i kakav je to auspuh-da nebi u konačnici dao manje para a auspuh nevalja? ???
kakvi su to spuhovi,jel valja to šta..?

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: IXIL auspusi?
« Odgovori #1 : 08 Ožujak, 2008, 21:30:49 »
Sorry sta otvaram ovu temu,ali mislim bas kupit ixil auspuh,a da neotvaram novu temu dizem ovu !!!
Znaci ixil auspuh !! Dali ga netko ima,ili ga je vidio na nekom skuteru !! Dali se isplati kupit ??

Eto gledo zx-a na skoljicu 1240kn,a TT 980kn !!  Cijene su mi ono napuhane full !!! I nema popusta na gotovinu !!!

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: IXIL auspusi?
« Odgovori #2 : 08 Ožujak, 2008, 23:40:04 »
uvoznik ixil auspuha je propao kao i njihova službena stranica tako da se možete pozdravit s novim ixilima

prije je bio u ave na piramidi za pugeot i ove ostale scootove prodavao ixil auspuhe ali ih više ne prodaje :icon_thumright:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: IXIL auspusi?
« Odgovori #3 : 09 Ožujak, 2008, 10:25:20 »
Da,ali imas u Burzi lika koji prodaje ixil auspuhe !! IXIL SPORT TI JE  700 KN !!