Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Spajanje reglera na masinu sa brzinama .... elektricari i znalci molim pomoooć..  (Posjeta: 1493 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LoveStunt

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1570
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Malaguti xsm 2003 70...skuter je prodan ali ce doci brzo neki.. ;)
  • Moja Kaciga: Suomy,Airoh Full Face
  • MojSetup: Je velika i debela,masna zivotinja ...cini mi se da roni u moru ...A kit imam top performace malo naturpijani :D
  • MojSpuh: Mhr replica
Ovako.... imam sa struje zicu koja stvara izmjenicnu struju i trebam ju nekako spojiti da mi puni akumulator koji se puni istosmjernomm strujom pa sam nabavio regler i zanima me kako ga sada trebam spojiti znaci na regleru imam 4 utora za ''činč'' i neznam na koji od ta 4 utora trebam spojiti tu zicu od izmjenicne zicea na koju za izlez prema akumulatoru...
molim pomoć !!!  :hmh:

evo slika....

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]
« Zadnja izmjena: 15 Rujan, 2011, 13:32:04 LoveStunt »
Minarelli am6 engine tuning ... !!!
Motori u dusi,mjesavina u krvi, rezonancija u srcu <3<3<3

Offline LoveStunt

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1570
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Malaguti xsm 2003 70...skuter je prodan ali ce doci brzo neki.. ;)
  • Moja Kaciga: Suomy,Airoh Full Face
  • MojSetup: Je velika i debela,masna zivotinja ...cini mi se da roni u moru ...A kit imam top performace malo naturpijani :D
  • MojSpuh: Mhr replica
Sta mi nitko nemože pomoć  ??? ... ili mozda nezna.... ?  ::)  ???
Minarelli am6 engine tuning ... !!!
Motori u dusi,mjesavina u krvi, rezonancija u srcu <3<3<3

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
probaj nać shemu struje motora s kojeg je skinut taj regler..tad probaj saznat ima li taj regler ka i moj 2 ulaza i 2 izlaza..moj još ima i masu,5 pinski je..ima 2 ulaza,u koja oba ide 12v izmjenično..ali mi namotaji imaju 5 špula..2,spojene špule,i 3spojene špule..žica sa 3 spojene špule,da više struje,i ona ide na mistos kojeg če regler na jedan pin pustit izmjeničnu struju za svitla i elektročok..dok druga žica sa 2 špule,ide na drugo misto,s kojeg će regler na jedan drugi pin dat istosmjernu struju za akumulator..iz njega onda akumulirana struja ide priko ključa na žmigavce,trubu i senzore,goriva i benzine..znači moj regler dobije 2 izmjenične,a da jednu isomjernu,i 1 izmjeničnu..peti pin je masa..ima neki razlog zbog kojeg izmjenična ne ide direktno na svitla mimo reglera,ali sam ga ja zaboravija..tebi je bitno po shemi struje motora od kojeg je regler,skuzit ima li on takav sistem ka i moj..ili pitat..ili bar skužit koliko žica dolazi s namotaja>izmjeničnih,i di se spajaju,pa ispitat s multimetrom/ još bolje elektromotorom,koji pin da istosmjernu struju..di se usteka-ju,kabel-i sa namotaja moraš znat..jer ce regler prodimit..izlaz struje možeš ispitivat..opet ako nešto znaš..ako ništa neznaš,daj nekom..bar ćeš imat krivca.. :laughing7:jesam ti bar mrvu pomoga?

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
znači ključni podatak,od čega je tvoj regler nisi navea..bez tog podatka ti ni bog ne može pomoć..

Offline LoveStunt

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1570
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Malaguti xsm 2003 70...skuter je prodan ali ce doci brzo neki.. ;)
  • Moja Kaciga: Suomy,Airoh Full Face
  • MojSetup: Je velika i debela,masna zivotinja ...cini mi se da roni u moru ...A kit imam top performace malo naturpijani :D
  • MojSpuh: Mhr replica
znači ključni podatak,od čega je tvoj regler nisi navea..bez tog podatka ti ni bog ne može pomoć..

Regler je sa generic trigger(2008) motora koji ima masinu kao moj...
Minarelli am6 engine tuning ... !!!
Motori u dusi,mjesavina u krvi, rezonancija u srcu <3<3<3

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
nikad cuja..to ćeš morat nać električnu shemu nečega šta ima takav regler..ili nekog ko ima taj motor da isteka konektor koji ide na regler,i ispita zaruljom ili još bolje multimetrom,na koje pinove dolazi struja iz špula..da vidi ide li iz njega crna žica koja je 99.99% masa,i da vidi jel crna spojena na masu..kad imaš ulaze i masu možeš sam ispitat ostatak konektora šta daje..spojiš na alnaser žicu kratko vrime..ako zavrti,istosmjerna je..ako ne vrti, a žarulja svitli,izmjenična je..još jednostavnije je multimetrom pogledat..ovdi je ključni podatak nedvojbeno utvrdit di se spaja-ju,žice koje u regler dovode izmjeničnu,i ima li masu,i koji je pin od čega..ja to na tvom regleru neznam napamet..googlaj,ili nek ti napiše neko ko je ima dodira s njim i zna..moji su savjeti opće prirode,a tebi triba objašnjenje pinova baš tog reglera.. :)

Offline sttipe

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 417
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kaštela
  • Moj Skuter: Yamaha x max 250
  • Moja Kaciga: ispod sica
  • MojSetup: 250-4t
  • MojSpuh: izdiše
i jedno "glupo pitanje"..ima li kakvih simbola na regleru,da možda on sam ne govori di se šta spaja??

Offline LoveStunt

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1570
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Malaguti xsm 2003 70...skuter je prodan ali ce doci brzo neki.. ;)
  • Moja Kaciga: Suomy,Airoh Full Face
  • MojSetup: Je velika i debela,masna zivotinja ...cini mi se da roni u moru ...A kit imam top performace malo naturpijani :D
  • MojSpuh: Mhr replica
i jedno "glupo pitanje"..ima li kakvih simbola na regleru,da možda on sam ne govori di se šta spaja??

nista ne pise .... samo pise ''broj reglera''....  :dontknow: :sad3:
Minarelli am6 engine tuning ... !!!
Motori u dusi,mjesavina u krvi, rezonancija u srcu <3<3<3