Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Farbanje  (Posjeta: 4104 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Farbanje
« : 17 Veljača, 2008, 22:42:14 »
« Zadnja izmjena: 17 Veljača, 2008, 22:43:56 Crni91 »

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Farbanje
« Odgovori #1 : 17 Veljača, 2008, 22:58:30 »
Pa to bi trebalo pripremit primer za plastiku pa onda pofarbat :icon_thumright:

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Odg: Farbanje
« Odgovori #2 : 17 Veljača, 2008, 23:20:15 »
ma znam pripremit, al sa cim da ofarbam??? :help:

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Farbanje
« Odgovori #3 : 17 Veljača, 2008, 23:24:02 »
ma znam pripremit, al sa cim da ofarbam??? :help:

primer,boja,lak.
kompresor.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Farbanje
« Odgovori #4 : 18 Veljača, 2008, 00:34:30 »
ja sam par plastika obojao montana autolakom ali prvo sam primer nanio ..montana autolakovi kod nas u osijeku su 40 kn komad ali su jako kvalitetni ako nemate kompresor i ostale piz...ije montana je super odabir :laughing7:

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Farbanje
« Odgovori #5 : 18 Veljača, 2008, 01:26:41 »
montana su naj sprejovi, likovi ih koriste za grafite, opste poznati, NO1 ako nemas kompresor i pistolj
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: Farbanje
« Odgovori #6 : 18 Veljača, 2008, 11:30:29 »
vi niste normalni... po čemu je vama montana dobra za lakiranje motora?..ovako.. sada će vam čiko koji je isto bojao motor montanom, čiko koji crta graffite več 8. godinu objasniti nešto... montane su dizajnirane za hrapave, nepravilne površine i više su praškaste nego tekuče... praškaste su jer su zidovi neravne površine pa tako da se bolje uhvate za zid.. još nešto.. nesadržavju lak(imaju i one montane black koje su sjajne) zbog toga što lak sprejevi se brzo počinju ljuštiti jer lak veže veče površine boje i onda se veči komadi počnu ljuštiti... nije montana za bojanje pi*darija, ona je namjenjena za crtanje i da crteži traju... meni je boja ispucala nakon 2mj i izgledalo je užas ;) ...ako misliš bojati bojaj kompressorom ili plati nekome.. sve ostalo je kratkotrajno sranje ;)

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Farbanje
« Odgovori #7 : 18 Veljača, 2008, 13:06:18 »
montana su naj sprejovi, likovi ih koriste za grafite, opste poznati, NO1 ako nemas kompresor i pistolj

hmmmmmm montana...to je samo legenda kod mene jer toga u zd nema kupit,bar prije nije bilo,boja savršenstvo,ne curi toliko jer se brzo suši,a mislin da je oko 40 kn jedan can...tj. limenka,cuj ako kupis montanu i ostane ti sta salji meni...je da ti nece bit ok jer se slazen sa brunom,al ti kupi montanu i pokloni je meni  :icon_thumright: a ovo obojaj kompresorom
...........1...........8...........7...........

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Farbanje
« Odgovori #8 : 18 Veljača, 2008, 15:06:37 »
vi niste normalni... po čemu je vama montana dobra za lakiranje motora?..ovako.. sada će vam čiko koji je isto bojao motor montanom, čiko koji crta graffite več 8. godinu objasniti nešto... montane su dizajnirane za hrapave, nepravilne površine i više su praškaste nego tekuče... praškaste su jer su zidovi neravne površine pa tako da se bolje uhvate za zid.. još nešto.. nesadržavju lak(imaju i one montane black koje su sjajne) zbog toga što lak sprejevi se brzo počinju ljuštiti jer lak veže veče površine boje i onda se veči komadi počnu ljuštiti... nije montana za bojanje pi*darija, ona je namjenjena za crtanje i da crteži traju... meni je boja ispucala nakon 2mj i izgledalo je užas ;) ...ako misliš bojati bojaj kompressorom ili plati nekome.. sve ostalo je kratkotrajno sranje ;)
neka samo ti crtaj grafite vandalu jedan haha :icon_biggrin:
m evo ja sam pobojao vile i deklo prije nekih 5-6- mjeseci i boja nije izgubila sjaj a kamoli se oljustila meni drzi a za plastike neznam ja sam samo jednu plastiku bojao ali dobro drzi ..ali lakovi su svjetski unatoc tome sto kazes..a i skupi j****u.. :sad1:

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Farbanje
« Odgovori #9 : 18 Veljača, 2008, 20:04:32 »
vi niste normalni... po čemu je vama montana dobra za lakiranje motora?..ovako.. sada će vam čiko koji je isto bojao motor montanom, čiko koji crta graffite več 8. godinu objasniti nešto... montane su dizajnirane za hrapave, nepravilne površine i više su praškaste nego tekuče... praškaste su jer su zidovi neravne površine pa tako da se bolje uhvate za zid.. još nešto.. nesadržavju lak(imaju i one montane black koje su sjajne) zbog toga što lak sprejevi se brzo počinju ljuštiti jer lak veže veče površine boje i onda se veči komadi počnu ljuštiti... nije montana za bojanje pi*darija, ona je namjenjena za crtanje i da crteži traju... meni je boja ispucala nakon 2mj i izgledalo je užas ;) ...ako misliš bojati bojaj kompressorom ili plati nekome.. sve ostalo je kratkotrajno sranje ;)

ok ako je tako, ja nisam ni mislio bilo kakvim sprejom da farbam, samo sam cuo da je to neko zlo od spreja i video sam, potpisivao se bzv..svejedno hvala na info! i mogo bi zalepis ovde koji svoj crtez!!

montana su naj sprejovi, likovi ih koriste za grafite, opste poznati, NO1 ako nemas kompresor i pistolj

hmmmmmm montana...to je samo legenda kod mene jer toga u zd nema kupit,bar prije nije bilo,boja savršenstvo,ne curi toliko jer se brzo suši,a mislin da je oko 40 kn jedan can...tj. limenka,cuj ako kupis montanu i ostane ti sta salji meni...je da ti nece bit ok jer se slazen sa brunom,al ti kupi montanu i pokloni je meni  :icon_thumright: a ovo obojaj kompresorom

i kod nas kosta oko 40kn, dok su drugi obicni oko 20.. sta skupljas?  :laughing7:
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Farbanje
« Odgovori #10 : 19 Veljača, 2008, 18:16:41 »
crni tu plastiku mozes bez beda i sprejcekom obicnim...
ja sam mislio da ces bojati maske ili sl...pa si jos gledam sprej hahha LOL

bolje to izgleda kad je crno

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Odg: Farbanje
« Odgovori #11 : 19 Veljača, 2008, 20:53:25 »
Evo hvala na informacijama, ofarbao sam ga sprejom za plastike nekim, ispalo je super nakon 2 ruke. :icon_thumright:

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: Farbanje
« Odgovori #12 : 19 Veljača, 2008, 23:22:03 »
ok ako je tako, ja nisam ni mislio bilo kakvim sprejom da farbam, samo sam cuo da je to neko zlo od spreja i video sam, potpisivao se bzv..svejedno hvala na info! i mogo bi zalepis ovde koji svoj crtez!!
neču offtopičariti slikama, imaš na linku za website mojih slika pa pogledaj =P


@crni - daj slike da vidimo

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Odg: Farbanje
« Odgovori #13 : 20 Veljača, 2008, 10:15:35 »
Evo slike pa pogledajte...ja mislim da je skroz dobro ispalo..... :icon_biggrin:

"http://img206.imageshack.us/my.php?image=dsc01124zv3.jpg"

"http://img206.imageshack.us/my.php?image=dsc01131jp5.jpg" ....ove bijele tockice su prašina...

"http://img524.imageshack.us/my.php?image=dsc01135ls5.jpg"
« Zadnja izmjena: 20 Veljača, 2008, 10:21:35 Crni91 »

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Farbanje
« Odgovori #14 : 20 Veljača, 2008, 12:24:37 »
meni se cini perfektno
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Farbanje
« Odgovori #15 : 21 Veljača, 2008, 10:49:41 »
da. dobro je ispalo...sad samo da se ne oguli brzo..
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Odg: Farbanje
« Odgovori #16 : 21 Veljača, 2008, 11:36:02 »
...ja se nadam da neće... :toothy9:

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: Farbanje
« Odgovori #17 : 22 Veljača, 2008, 19:28:03 »
...ja se nadam da neće... :toothy9:



samo da ti se neoguli ako ga budes prao sa minivašem
a sprejevi su po tom poznati da otpadne boja kad operes sa tim kurcem

btw dobro je ispalo  :icon_thumright:

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Farbanje
« Odgovori #18 : 27 Veljača, 2008, 20:11:12 »
daj mi reci kako si skinuo to za farbati?

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Farbanje
« Odgovori #19 : 27 Veljača, 2008, 20:34:02 »
moras skinuti masku kormana pa ces skontat ostalo izvana nema srafa pa tako da nemozes puno napraviti izvana