Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ogrebotinice  (Posjeta: 4307 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Ogrebotinice
« Odgovori #40 : 26 Veljača, 2008, 10:16:58 »
ma ofarbaj cijeli skut.. kupis neke mat boje za kompresor i bacis lak pa ce bit super... tako je najjeftinije...

a za onu prednju plastiku (plavu), ides kod nekog koji prodaje boje i kupis istu od yamahe (kod mene imas cjeli katalog)-to u slucaju da samo plavu zelis ispravit.. ali to je dosta para...

u oba slucaja baci spric kit prije gore... pogotovo ako farbas one matirane crne plastike..

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ogrebotinice
« Odgovori #41 : 26 Veljača, 2008, 10:21:03 »
ma ofarbaj cijeli skut.. kupis neke mat boje za kompresor i bacis lak pa ce bit super... tako je najjeftinije...

a za onu prednju plastiku (plavu), ides kod nekog koji prodaje boje i kupis istu od yamahe (kod mene imas cjeli katalog)-to u slucaju da samo plavu zelis ispravit.. ali to je dosta para...

u oba slucaja baci spric kit prije gore... pogotovo ako farbas one matirane crne plastike..

ma trenutno nemam para
pa bi samo sa markerom

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Ogrebotinice
« Odgovori #42 : 26 Veljača, 2008, 10:26:43 »
probaj sa tim markerom pa javi dali funkcionira.......

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ogrebotinice
« Odgovori #43 : 26 Veljača, 2008, 10:30:16 »
probaj sa tim markerom pa javi dali funkcionira.......

šta da uzmem plavi i crni

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Ogrebotinice
« Odgovori #44 : 26 Veljača, 2008, 10:39:05 »
vidis ti... za plavi ok, ali za onu mat crnu ja bi vise probao sa vodobrusnim 2000 i polir pastom..

Offline Boyler

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Piaggio x9 250
Odg: Ogrebotinice
« Odgovori #45 : 26 Veljača, 2008, 11:40:32 »
Kada ogrebotine neidu bez farbanja..... Probaj ogrebotinu sa noktom. Ako se pod noktom osjeti onda ti jedino  preostaje farbanje cijelog djela. Nikakvo poliranje nemoze izvuci takvu ogrebotinu a popravci tipa sprej samo pogorsavaju stvar. Nakon spreja izgleda runznije nego da nisi radio nista.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ogrebotinice
« Odgovori #46 : 26 Veljača, 2008, 11:50:55 »
Kada ogrebotine neidu bez farbanja..... Probaj ogrebotinu sa noktom. Ako se pod noktom osjeti onda ti jedino  preostaje farbanje cijelog djela. Nikakvo poliranje nemoze izvuci takvu ogrebotinu a popravci tipa sprej samo pogorsavaju stvar. Nakon spreja izgleda runznije nego da nisi radio nista.

ovo bude samo pokus da vidim jel pomažu stvarno ti markeri

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Ogrebotinice
« Odgovori #47 : 26 Veljača, 2008, 13:17:54 »
ako nista ne bude pomoglo stavi neku naljepnicu :toothy9:

Offline svemirac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: TGB R50X
Odg: Ogrebotinice
« Odgovori #48 : 26 Veljača, 2008, 14:35:21 »
u večini dučana boja i lakova lik ti može izmiješat boju točno koja tebi treba.
dosta ti je deci boje,pa ljepo uzmeš štapić za čistit uši,umočiš u boju i lagano
nanosiš na plastiku.
ponesi si neku malu posudicu za boju jer ti oni prodaju svoju koja je skuplja od boje.
trošak od par kuna i imaš oriđiđi boju.  :icon_thumright: