Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: amy r.i.p.  (Posjeta: 5046 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: amy r.i.p.
« Odgovori #60 : 24 Srpanj, 2011, 19:26:02 »
nikad nije kasno  :laughing7:
Obožavam te ;D

Offline tomovzo666

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
  • Moj Skuter: NrG pOwEr-DD
  • Moja Kaciga: ixs_hx-240
  • MojSetup: BGM original 50 ccm, aluminium
  • MojSpuh: lEo ViNcE-zX
Odg: amy r.i.p.
« Odgovori #61 : 24 Srpanj, 2011, 19:35:37 »
R.I.P.
nije lako živjeti slavan..
samo da nabrojim još neke vrhunske umjetnike koji su slično skončali mladi.
Brian Jones, Jimy Hendrix, Janis Joplin, Jim Morrison, Kurt Cobain.
Tupac Amaru Shakur aka Makaveli The Don, imao je samo 25 god kada je 96g ubijen,gang style ili mozda nije, vidjeti cemo za 2god

Offline tomovzo666

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
  • Moj Skuter: NrG pOwEr-DD
  • Moja Kaciga: ixs_hx-240
  • MojSetup: BGM original 50 ccm, aluminium
  • MojSpuh: lEo ViNcE-zX
Odg: amy r.i.p.
« Odgovori #62 : 24 Srpanj, 2011, 19:37:32 »
ja sam samo reper u dusi, kome se ne sviđa neka klekne i popusi
me too :icon_thumright: :happy6:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: amy r.i.p.
« Odgovori #63 : 24 Srpanj, 2011, 20:11:46 »
tipični balkanjeroski mentalitet..nekom željet smrt zbog ovog il onog je krajne primitivno..pogotovo onima koima to niš ne znači i o koim pojma nemaju.
njihov život njihov izbor isto ko i vaš život vaš izbor,nemorate žalit a nemorate i srat onda bezveze.
ove kuje cajkaraške su sve na belom i karaju se za lovu pa niko ne viče da trebaju pokrepat,jelda?

nije mi bila draga,bila je talnet i vrhunski vokalista al nije mogla na kraj sa sobom pa je eto završila nažalost kak je.žal mi je potraćenog talenta jer je imala potencijala i mogla napravit još puno toga u životu..

kad smo kod bareta,pa taj nezna reč prostu rećenicu od skurenosti..na par koncerta na koima sam bil nije mogel ni stajat ni pjevat od urokanosti,urban također,jednom prilikom je ležal na bini i samo mrmljal u mikrofon itd..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: amy r.i.p.
« Odgovori #64 : 24 Srpanj, 2011, 20:38:49 »
tipični balkanjeroski mentalitet..nekom željet smrt zbog ovog il onog je krajne primitivno..pogotovo onima koima to niš ne znači i o koim pojma nemaju.
njihov život njihov izbor isto ko i vaš život vaš izbor,nemorate žalit a nemorate i srat onda bezveze.
ove kuje cajkaraške su sve na belom i karaju se za lovu pa niko ne viče da trebaju pokrepat,jelda?

nije mi bila draga,bila je talnet i vrhunski vokalista al nije mogla na kraj sa sobom pa je eto završila nažalost kak je.žal mi je potraćenog talenta jer je imala potencijala i mogla napravit još puno toga u životu..

kad smo kod bareta,pa taj nezna reč prostu rećenicu od skurenosti..na par koncerta na koima sam bil nije mogel ni stajat ni pjevat od urokanosti,urban također,jednom prilikom je ležal na bini i samo mrmljal u mikrofon itd..

Štef slično sam ja htjeo napisati al mi se nije dalo jer znam kakvi će biti dalje odgovori na moj post :icon_biggrin:

Bar se pokojna Amy nije morala ševiti i svasta raditi za šaku haroina, kokaina,đoje ili za mrtfi keš jer joj je bilo dovoljno da snimi jedan album i imala bi sve na svijetu što mi VJEROVATNO nećemo ni imati!!

Žalosno kako je završila al jbg...još zadnji koncert u Bg je prošo katastrofa, ekipa ju zgađala bocama, zvredjali ju i brijem da ju je još i to dokrajčilo...

Al koja ekipa , umjesto da im bude žao žene u kojem je stanju bila na bini od droge , alkohola , j#boTE TIH 400-500KN koje oni i ovak onak potroše na jebeni alkohol koji popiju i popišaju  :sad3:

Al dobro, možemo komentirati u nedogled tako....

Meni je nje osobno bilo full žao , slušao sam njen album Back to black i još kasnije neke stvari...ŽENA pravi talent i glas brutalan, sam eto JBG ...


Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: amy r.i.p.
« Odgovori #65 : 24 Srpanj, 2011, 20:45:43 »
šteta je te pjevačice, velika je bila i zatresla svjetsku scenu više od mnogih drugih ali mnogi slavni se teško nose sa slavom al i alkohol i droge su gadan vrag, zato pouka mlađima ;D :
ne drogirajte se i ne opijajte, nećete možda zbog toga umrijeti ali ćete sigurno biti s#ebani zbog toga :icon_thumright:

Offline vale_vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 362
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 300 I.E.
Odg: amy r.i.p.
« Odgovori #66 : 24 Srpanj, 2011, 20:54:47 »
tipični balkanjeroski mentalitet..nekom željet smrt zbog ovog il onog je krajne primitivno..pogotovo onima koima to niš ne znači i o koim pojma nemaju.
njihov život njihov izbor isto ko i vaš život vaš izbor,nemorate žalit a nemorate i srat onda bezveze.
ove kuje cajkaraške su sve na belom i karaju se za lovu pa niko ne viče da trebaju pokrepat,jelda?

nije mi bila draga,bila je talnet i vrhunski vokalista al nije mogla na kraj sa sobom pa je eto završila nažalost kak je.žal mi je potraćenog talenta jer je imala potencijala i mogla napravit još puno toga u životu..

kad smo kod bareta,pa taj nezna reč prostu rećenicu od skurenosti..na par koncerta na koima sam bil nije mogel ni stajat ni pjevat od urokanosti,urban također,jednom prilikom je ležal na bini i samo mrmljal u mikrofon itd..

respect na ovome, slažem se sa svime napisanim

nisam bio neki fan, ali imala je nekoliko stvarno dobrih pjesama, koje su rasturale sve svjetske ljestvice, pa tako i naše.
drogirala se i opijala kao i 95% zvjezda takvog kalibra, samo ostali su još živi, a ona je umrla.
a ovo neka je umrla i da vam je drago radi toga je stvarno ispod svake razine, i neznam kako nekom može bit drago da je umrla osoba od 27godina, kakva god bila nije nikom loše radila ili bila terorist.
neznam što bi pisali da se radi o nekoj osobi iz vaše obitelji ::)

a za bareta i ostale sa hrvatske scene nemam komentara
rab

Offline tomovzo666

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
  • Moj Skuter: NrG pOwEr-DD
  • Moja Kaciga: ixs_hx-240
  • MojSetup: BGM original 50 ccm, aluminium
  • MojSpuh: lEo ViNcE-zX
Odg: amy r.i.p.
« Odgovori #67 : 24 Srpanj, 2011, 20:57:55 »
svaka cast decki za ova 4odgovora iznad

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: amy r.i.p.
« Odgovori #68 : 24 Srpanj, 2011, 21:04:43 »



 :icon_thumright:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: amy r.i.p.
« Odgovori #69 : 24 Srpanj, 2011, 22:07:34 »
A kak je mogla drugacije umrijet kad joj je prezime vinska kuca (Wienhouse)?  :icon_scratch:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: amy r.i.p.
« Odgovori #70 : 24 Srpanj, 2011, 22:08:13 »
hehe baš sam se i ja toga sjetil.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: amy r.i.p.
« Odgovori #71 : 25 Srpanj, 2011, 12:22:07 »
A kak je mogla drugacije umrijet kad joj je prezime vinska kuca (Wienhouse)?  :icon_scratch:
::)
i ti si picajzla...  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: amy r.i.p.
« Odgovori #72 : 25 Srpanj, 2011, 12:36:25 »
A kak je mogla drugacije umrijet kad joj je prezime vinska kuca (Wienhouse)?  :icon_scratch:
Bečka kuća? ;D