Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: stage6 pwk 21 raceing karburator?  (Posjeta: 2092 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
stage6 pwk 21 raceing karburator?
« : 16 Veljača, 2008, 22:50:56 »
Zapo mi je za oko cijena mu 76 eura na sa...Budući da je pwk ima flat slider e sad čuo sam da sa tim ima manju potrošnju i bolje performance nego obični karb? black rox to more nabavit koliko bi izašlo na kraju kuna sa poštarinama i svim?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #1 : 16 Veljača, 2008, 23:11:51 »
Zapo mi je za oko cijena mu 76 eura na sa...Budući da je pwk ima flat slider e sad čuo sam da sa tim ima manju potrošnju i bolje performance nego obični karb? black rox to more nabavit koliko bi izašlo na kraju kuna sa poštarinama i svim?

ja bi ti preporucio da si dell'orta kupis preko talj. internet sajtova (neznam kako su njemacki sa cjenama) 21mm kosta 45 €, i neznam koliko bi postarine doslo..

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #2 : 16 Veljača, 2008, 23:54:46 »
Zapo mi je za oko cijena mu 76 eura na sa...Budući da je pwk ima flat slider e sad čuo sam da sa tim ima manju potrošnju i bolje performance nego obični karb? black rox to more nabavit koliko bi izašlo na kraju kuna sa poštarinama i svim?

ja bi ti preporucio da si dell'orta kupis preko talj. internet sajtova (neznam kako su njemacki sa cjenama) 21mm kosta 45 €, i neznam koliko bi postarine doslo..
Ma i ja sam mislio tako dellorto,ali sad kad mi je Mr J preporučio da kupim PWK,i kupio sam ga,sad vidim da su ti dellorto,pravi amaterski karburatori,i nebi to nikad kupil više samo PWK ILI TM :icon_thumright:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #3 : 17 Veljača, 2008, 00:05:12 »
kako vidiš da su amaterski dellorto, po čemu je PWK bolji?

razmišljam se i ja sad uzeti neki karb pa zato pitam...i koji dellorto karb uzeti (pošto znam da ima raznih oznaka phbg, ph....)
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #4 : 17 Veljača, 2008, 00:10:02 »
i ja bi pwk uzeo ako već uzimam novi. e et 2t honda nsr 28mm karb (ako se ne varam) a troši malo s tim koliki je karburator i kubikaža. et znam da je bolji al jel neko zna koliko bi mogo trošit sa ovim ispod setupom? i dal zbilja ima bolje performance od obični 21
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #5 : 17 Veljača, 2008, 00:26:17 »
pravi amaterski karburatori

A kladim se da neznas pravilno nastelat frgic  ;D
Trgo - Prijevoz RT

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #6 : 17 Veljača, 2008, 00:37:00 »
pravi amaterski karburatori

A kladim se da neznas pravilno nastelat frgic  ;D

hehe and I  ;)

kad je dellorto amaterski frgić zasto malossi i polini zipaći na kupu u italiji furaju dellorto i zasto se S6 kup od njih 20 ekipa vozi na 15 s6 dellorto frgićima
TM tu ne spada jer kad se postela radi kak spada a to znaju samo rijetki ;), meni je trebalo punih 5 mjeseci tak nest... lako kad znas setove dizni......

PWK nista extra jos ako nemas dizni i strpljenja skidat 3 dizne i kemijat nes nista dobit, znam imao dellorto, PWK S6 i Mikuni TM28.....

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #7 : 17 Veljača, 2008, 00:37:42 »
pravi amaterski karburatori

A kladim se da neznas pravilno nastelat frgic  ;D
Ma nemam ti ja pojma ja sam ti početnik u svemu tek kupio scoot,ajde mi pomozi molim te jer sam na čudu neznam šta ću kako se to štela šta su oni vijci po njemu to mi sve nekako čudno :toothy12: :toothy12:

Ajde molim te napiši kako se štela pa da svi znaju,jer se mogu kladit da ni ti neznaš to rijetki znaju :icon_scratch: :icon_scratch:
« Zadnja izmjena: 17 Veljača, 2008, 00:44:00 black-rox »

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #8 : 17 Veljača, 2008, 00:44:28 »
a vidiš nikad nisam raskalpo karb sa flat sliderom i et kad bi htio kupit dal bi neko zno reć koje dizne idu na ovaj setup ispod znači gljiva e5? nemam nikakvu ideju kakve dizne idu i koji brojevi odprilike u takvi karb a lako je na običnim jednu diznu za bogatiju il siromašniju smjesu mjenjaš
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #9 : 17 Veljača, 2008, 01:02:22 »
a vidiš nikad nisam raskalpo karb sa flat sliderom i et kad bi htio kupit dal bi neko zno reć koje dizne idu na ovaj setup ispod znači gljiva e5? nemam nikakvu ideju kakve dizne idu i koji brojevi odprilike u takvi karb a lako je na običnim jednu diznu za bogatiju il siromašniju smjesu mjenjaš
E ni ja nisam nikad štelal PWK,samo dellorto karburatore,a Mr J mi je rekal šta će ti Dellorto amaterski karburator zato sam kupil PWK jer njemu najviše vjerujem dečko zna puno i svaka čast,a sad ću se jebat sa štelanjem,a ovi šta kažu da su ga imali pa sad napišite lijepo kako se štela kad imaju toliko znanje,a ne samo pametovat :icon_scratch:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #10 : 17 Veljača, 2008, 09:48:23 »
a vidiš nikad nisam raskalpo karb sa flat sliderom i et kad bi htio kupit dal bi neko zno reć koje dizne idu na ovaj setup ispod znači gljiva e5? nemam nikakvu ideju kakve dizne idu i koji brojevi odprilike u takvi karb a lako je na običnim jednu diznu za bogatiju il siromašniju smjesu mjenjaš
E ni ja nisam nikad štelal PWK,samo dellorto karburatore,a Mr J mi je rekal šta će ti Dellorto amaterski karburator zato sam kupil PWK jer njemu najviše vjerujem dečko zna puno i svaka čast,a sad ću se jebat sa štelanjem,a ovi šta kažu da su ga imali pa sad napišite lijepo kako se štela kad imaju toliko znanje,a ne samo pametovat :icon_scratch:

a joooooo, pa sta znat stelat? imas  one koje se lakse i imas one koje se teze stelaju, i di je tu prob. pa nije to 28 mm koji ide na nekog 2fasta da ga moras svaki put karburirat kad ga upalis..

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #11 : 17 Veljača, 2008, 10:55:51 »
pa nije problem naštelovat ak su te dizne u njemu za taj setup koji imaš a et ak nisu de ti pogodi koje trebaju jer nije jedna dizna a dizne treba nabavit a kod nas nema
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #12 : 17 Veljača, 2008, 12:14:06 »
Ja imam Dellorto 14 flat

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #13 : 17 Veljača, 2008, 13:51:24 »
pa nije problem naštelovat ak su te dizne u njemu za taj setup koji imaš a et ak nisu de ti pogodi koje trebaju jer nije jedna dizna a dizne treba nabavit a kod nas nema
Ma za dizne nije nikakav problem imam ih ja,a za nabavit ih isto nema problema :icon_thumright:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: stage6 pwk 21 raceing karburator?
« Odgovori #14 : 17 Veljača, 2008, 13:51:35 »
"amaterski" sam ih ja tako nazvao, naravno da nisu amaterski kada se toliko proizvode i koriste... nego ono sto sam htio reci da karburator sa flat sliderom ima brzi protok zraka i motor je opcenito zivlji na gasu... Istina, treba znati postelati svaki karburator ali princip je isti ostalo su nijanse...  :icon_thumright:

Karburatori sa flat sliderima su bolji od onih sa round slideovima...  :icon_thumright:

Za sve postoji www.google.hr  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!