Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ode nam Južina u povijest :(  (Posjeta: 12379 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #40 : 29 Prosinac, 2008, 13:26:43 »
Svaki auto je kanta nakon 20 god. ako nije uscuvan :sleepy2:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #41 : 29 Prosinac, 2008, 15:17:15 »
zasto je yugo bio predmet sprdnje svugdje osim u Jugoslaviji? zasto ga sad svi ne voze?

407-ica nije sranje, ali mozda ta 1,6 masina je...

ne kazem da yugo ne moze tako puno km prec, niti da tomos ne moze stalno vozit bez kvara...ali opet vidim 90% ljudi koji srafaju po tomosima, a voze se 10 min...tako i sa yugicima...

za mene je to smece od auta...za mene, ne znaci i za tebe i za druge...isto kao sto ja obozavam amere, a drugima je sranje...to je to, nitko nece misljenje promijenit

Zapitaj se prije, koliko je on kostao vani, i onda komentiraj njegove mane, pa koliko love, toliko muzike, tako da onaj ko ga je kupovao, odmah je znao, da za te pare, ne moze ocekivat ko zna sta!
Tomos, prvo bi se ja zapitao, koliko strucni ljudi, sarafe po njima, jer imao sam 2 apeeenca, i znam sta je tomos, samo pljujes bez razloga, mrzis yugoslaviu, ne kuzim?

svi moji frendovi...a imali su i tomose i yugice...stalno su sarafali po njima...jer nisu isli...ne mrzim jugoslaviju jer nisam ni zivio kad je postojala...

auto je za mene smece kao i tomos...i tu cu zavrsit raspravu...jer svatko ima misljenje o necemu pa tako i ja o ovome...

btw...tomos ide i na naftu...provjereno  ;D
pa šta se onda uopće prepires u ovoj temi kad nemas pojma o cem pricas  :dontknow:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #42 : 29 Prosinac, 2008, 20:17:09 »
@dino_sk...nisam nis rekao protiv jugoslavije, rekao sam protiv yuga...jugoslavija ne postoji, yugo jos da...

@malaguti f12...mercedes je bio pojava onda, po meni yugo nije pojava ni u pocetku proizvodje...jest pojava, ali na ovim prostorima samo...

nisam rekao da tomosi ne idu na svasta...idu oni i svaka cast onima koji se voze stalno (vecinom stariji ljudi)...ali s obzirom da svi frendovi vise sarafaju nego se voze...i to uz nove dijelove na njima...nemam bas neko misljenje...jos bas apn nije ni jeftin (uzmimo novi model)

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #43 : 29 Prosinac, 2008, 20:39:37 »
sfreak meni se cini da si ti iskompleksiran tudjim misljenjima i jebe te sta nemas svoje pravo JA nego ovisis sta bi ti drugi rekli..

da nemas prijevoza i da ti neko pokloni juga nebi ga vozia ... radje bi pjeske..mislin izjave...

ajd bolje ispast budala nego iz aviona... ja bi vozia i baotiana i juga da nemam sta...


al ako se tebi ne svidja i imas mogucnosti za bolje i tata ti platia ne seri o njemu nego lipo idi u doticnog nek ti da za kocku pa se drogiraj tudjim pogledima... budi cool ..


P.S. prijatelju zene se mogu uvatit i kad vozis juga ;)
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #44 : 29 Prosinac, 2008, 20:47:52 »
sfreak meni se cini da si ti iskompleksiran tudjim misljenjima i jebe te sta nemas svoje pravo JA nego ovisis sta bi ti drugi rekli..

da nemas prijevoza i da ti neko pokloni juga nebi ga vozia ... radje bi pjeske..mislin izjave...

ajd bolje ispast budala nego iz aviona... ja bi vozia i baotiana i juga da nemam sta...


al ako se tebi ne svidja i imas mogucnosti za bolje i tata ti platia ne seri o njemu nego lipo idi u doticnog nek ti da za kocku pa se drogiraj tudjim pogledima... budi cool ..


P.S. prijatelju zene se mogu uvatit i kad vozis juga ;)


A i moze se jos svasta, i u, i na yužini, jest da sve skripi, ali to mu jos daje dodatne cari, i jest da izađes sav polomljen,ali bas zbog toga, ti ostane u ljepom sjecanju :icon_thumright:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #45 : 29 Prosinac, 2008, 21:07:20 »
sfreak meni se cini da si ti iskompleksiran tudjim misljenjima i jebe te sta nemas svoje pravo JA nego ovisis sta bi ti drugi rekli..

da nemas prijevoza i da ti neko pokloni juga nebi ga vozia ... radje bi pjeske..mislin izjave...

ajd bolje ispast budala nego iz aviona... ja bi vozia i baotiana i juga da nemam sta...


al ako se tebi ne svidja i imas mogucnosti za bolje i tata ti platia ne seri o njemu nego lipo idi u doticnog nek ti da za kocku pa se drogiraj tudjim pogledima... budi cool ..


P.S. prijatelju zene se mogu uvatit i kad vozis juga ;)


da slusam sta mi drugi kazu vec bi rekao da je yugo dobar...varas se, naravno da slusam druge ljude, ali malo iskusnije...

postujem misljenje samo dhorvata...jer je malo stariji ovdje...od ovih s kojim se recimo prepirem...iako nije ni prepiranje nego samo govorim ono sto mislim kao i drugi...ne kazem da sam ja u pravu niti tako ista...

ne znam kako da objasnim...dal bis ti vozio auto koji cim ga vidis ti se riga...eto ja nebi, pa sam rekao da bi radje isao pjeske...

ja nisam jedan od onih kojemu starci sve kupuju, tako da necu dobit ni auto...vozit cu onaj koji stara vozi a to je Renault Clio...mozda bi vozio i Yuga da ga stara ima, ali da bi ga sam kupio ma koliko bio jeftin ne bi...

eto ne znam, nisam mislio nikog uvrijedit, mozda sam i malo grubo to pisao i sve...ali moje misljenje je da je sranje...postujem i tudje misljenje, svatko ima svoj ukus...


Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #46 : 29 Prosinac, 2008, 21:12:36 »
ma kuzin ja tebe sad nakon ovog posta, al nemos opet onako :)
zato san ti i napisa post prije jer je ispalo da si ajme :)


meni se dogodilo da san ima totalnu s fieston i sad vozin kadetta iz 76. a 80% ljudi mi sere da je kanta... ja bi isto drugo al nema $$$$$

da nije upa kadett iz obitelji.. bia bi jugo ili stojka.. (stojka se vozila prije fieste) ... nije to luksuz al sluzi svrsi za od tocke a do tocke b :) ...

NHF :)
« Zadnja izmjena: 29 Prosinac, 2008, 21:15:08 Nikon »
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #47 : 29 Prosinac, 2008, 21:16:06 »
ma kuzin ja tebe al nemos opet onako :) zato san ti i napisa ono jer je ispalo da si ajme :)


meni se dogodilo da san ima totalnu s fieston i sad vozin kadetta iz 76. a 80% ljudi mi sere da je kanta... ja bi isto drugo al nema $$$$$

da nije upa kadett iz obitelji.. bia bi jugo ili stojka.. (stojka se vozila prije fieste) ... nije to luksuz al sluzi svrsi :)

NHF :)

znam kako je kad se nema para, ali vidis da trazim neki auto cisto za prezivit opet bi trazio nesto sto nije yugo pa makar bilo staro ko biblija...jednostavno ne volim yuga i to je to...

zato mi se neki stariji auti, mozda i losiji od yuga uzasno svidjaju...uf, ko ce me znat  :toothy9:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #48 : 30 Prosinac, 2008, 16:38:11 »
Kad mo već kod tomosa načeli temu, recite mi jel znate kolko tisuća kilometara naprave poštari na šesticama da bi ih bacili? Da vam ja velim? Ne znaju ni oni.

Voze ih većinom fol gas, po ljeti i po zimi, po brdima i po ravnicama i nisam baš čuo da je neki poštar morao pješice! A sad ono najbolje: ako želite kupiti "rasturenog" apn-a od pošte, sve je u banani osim mašine! Znači od rame do kuplunga. Sve je sj***. Šalta se bez kuplunga pa je i getriba možda dobila. Ali mašina još ni pribložno nije gotova. I to je ona priča o nepoderivosti.

Kad uspoređujemo juga iz 90-te i swifta iz 90-te, jugo je daleko u lošijem stanju. Ali je tolko i jeftiniji. Svi auto koji su proizvodeni u tom razdoblju su odlične kvalitete, a sve novo je smeće ako govorimo o dugotrajnosti.  :icon_thumright:

@sfreak, kolko sam skužio tebi je Yugo ružan. Ništa drugo! Eto, ima nas kojima OK izgleda. Ali nešto što je tebi ružno nije predmet pljuvanja jer o ukusima se ne raspravlja  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #49 : 30 Prosinac, 2008, 22:46:49 »
i ruzan i dijelovi su losi i kvaliteta je losa...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #50 : 30 Prosinac, 2008, 22:54:34 »
jbg al napravis grneralku za 500kn... i nisu toliko losi dijelovi i kvaliteta s obzirom na cjenu...

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: Ode nam Južina u povijest :(
« Odgovori #51 : 17 Siječanj, 2009, 20:33:31 »
ja imam tomos t 14 iz 79 moj stari ga je kupio kad je iso u srednju skolu,na tom tomosu sam naučio vozit i mjenjat brzine,da vam iskreno kazem nisam ga niti malo stedio vozio sam ga vecinom po poljima i nikad nis dirano na njemu jednom je moj stari mjenjao karike radi reda ali nikad mi nije stao,jos ga imam al ga ne vozim i upalio sam ga prije tjedan dana a nije radio godinu dana malo čoka i kresne iz prve.imao sam jednog atxa sa mašinom od 90 i isao je ko lud oko njega sam malo serafao ali ja sam se bez problema drzao sve 125ice.imao sam ja puno tomosa i nikad nekih večih problema,tako da za mene je tomos legenda.