Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zaštita protiv krađe DIY  (Posjeta: 1072 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Zaštita protiv krađe DIY
« : 07 Studeni, 2007, 16:00:32 »
Ovako...budući da me volan malo jebe i nikako ga zaključat...svaki lopov moe doć sa škarama i precvikat sajlu koja ionako nije bajna...iskopča jack od brave, pali na kurblu i vozi.
E sad...od svih lančuga, katanaca...ja bi sebi složia najeftiniju zaštitu...
Napravia bi prekidač tako da kad ga isključim motor se nemože upalit...recimo na kabel od svjećice i neće ga upalit da je isus, ja stavin prekidač negdi ispod plastike nadohvat ruke...a baš će se njemu dat mozgat zašto neće da upali i baš će gledat :laughing7:
Di bi ja moga postavit takav prekidač...na nogaru jel nekako izvedivo...ono kad spustiš nogaru motor se sam izgasi pa na tu caku. Ili na kabel od svjećice...samo nisan siguran koliko je to dobro baš na kabelu od svjećice radit...i da mi je prekidač negdi nadohvat ruke ispod plastike, ne da je sad zabačen negdi u PM ono...aj pomozite malo struja mi nije jača strana :) :icon_biggrin:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Zaštita protiv krađe DIY
« Odgovori #1 : 07 Studeni, 2007, 16:20:24 »
Ma nece nitko dirati Baotiana :icon_thumright:

Ako bas hoces, lako se slozi takva stvar. Mozes cak preko daljinskog paliti blokadu paljenja.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Zaštita protiv krađe DIY
« Odgovori #2 : 07 Studeni, 2007, 16:49:49 »
Iako je smeće već mi ga je jedanput neko ukra, navoza se dok je bilo goriva i lik ga vratia 10-ak metara od mista di je bia. I par puta san sinja na njemu da ga je neko prova maznit...po sajli, izvučenoj kurbli i tome.
Mislin nekome će i to poslužit za vratit se do doma ako mu ga je lako maznit već...
Nego...di bi ja moga stavit taj prekidač, na koji kabel? Onaj obični od 10-ak kuna, jelda? :)
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Zaštita protiv krađe DIY
« Odgovori #3 : 07 Studeni, 2007, 22:26:06 »
Iako je smeće već mi ga je jedanput neko ukra, navoza se dok je bilo goriva i lik ga vratia 10-ak metara od mista di je bia. I par puta san sinja na njemu da ga je neko prova maznit...po sajli, izvučenoj kurbli i tome.
Mislin nekome će i to poslužit za vratit se do doma ako mu ga je lako maznit već...
Nego...di bi ja moga stavit taj prekidač, na koji kabel? Onaj obični od 10-ak kuna, jelda? :)


ma najobicniji komad zice jedan kraj spojis na zicu od pickup-a a drugi na masu ili masinu i ka je to ukljuceno nema boga da zapali,na taj nacin se rade blokade za 2t skutere prilikom ogranicavanja brzine samo sto onda jos dolaze kondenzatori.Nemora bit ta zica moze bit bilo koja zica koja ide na bobinu zicu prerezes produljis kolko ti pase i u sredinu prekidac i to ti je to  :icon_thumright: