Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sf2 problemi  (Posjeta: 994 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
sf2 problemi
« : 26 Srpanj, 2010, 14:09:07 »
vec sam otvaro temu o svjim problemima ali skoro nikakve pomoci nije bilo, evo te problemcice sam okupio u jednu temu i nadam se da cete mi pomoci


znaci imam sf2 2001god, 50ccm, LC,

problemi su sljedeci:

u voznji mi neki bog struze u prenosu

kad radi u mjestu pod standgasom nesto cvili u prenosu, mislim da je u blizini rolnica/valjcica

kad izlazim ispred kuce ( uzbrdo) trokira mi 2-3 sec i gotovo se ne krece i onda odjednom ispali ko metak, to se dogadja u vecini slucajeva kad je hladan

nakon voznje kad stanem zna mi se ponekad ugasit i onda nece da upali, moram odvit svjecicu i ocistit je i ulit cep goriva direktno u cilindar i onda upali. ( da napomenem da je svjecica crna i mokra u tom slucaju)

kad mi skuter stoji ugasen za pola sata mi isprazni akumulator, tako da ga moram skinut cim ga ugasim, jedan susjed mi je reko da je regler otiso i da zbog tog struju izgubi, kao on imo isti slucaj samo sto ga njemu isprazni kroz 2 dana a ne tako brzo ko u mene, ko u mene se vise sj*bo

kurbla ne radi, kad je stisnem samo zakrci i ne vrati se, moram je povuc gore malo da se vrati, treba li kupovat cijelo deklo s kurblom ili sta vec



ima jos tih problema samo sto sad nemam vremena pisat, editovat cu poslje temu da napisem ostalo, nadam se da cete mi pomoc
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: sf2 problemi
« Odgovori #1 : 26 Srpanj, 2010, 18:28:22 »
ajde ljudi
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline Dzo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 261
  • Spol: Muški
  • Ne brze od zivota.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mladenovac
  • Moj Skuter: -
  • Moja Kaciga: -
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: sf2 problemi
« Odgovori #2 : 13 Studeni, 2010, 17:48:47 »
Verovatno si sredio probleme koje imas/imao, ali u slucaju da nisi, reci cu ti ono sto znam.

To sto struze u prenosu verovatno je zvono, skines ga i smirglom ocistis.
To sto cvili verovatno su federi kvacila.
To sto trokira kad kreces znaci da je dobio previse benzina pri prvom paljenju i onda se malo gusi. Treba proveriti nivo goriva.
To za kurblu verovatno je opruga osovine kurble otkacena ili slomljena pa ne vraca kurblu. To sto krci verovatno je ostecen onaj zubcanik sto spaja varijator i zubcanik osovine kurble.

Eto, toliko od mene i srecno sa sredjivanjem.
Moj skuter je jos gori od tvog  :happy8:

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: sf2 problemi
« Odgovori #3 : 13 Studeni, 2010, 18:24:19 »
normalo je da skuter malo trokira dok je hladan,zato ga i treba dovesti na radnu temp. pa nece trokirati :icon_thumright:

Offline stjepan

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 517
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Sf 2, Runner 70
Odg: sf2 problemi
« Odgovori #4 : 13 Studeni, 2010, 19:12:39 »
eo ja ću ti reć šta treba....to što trokira on malo trtrtrtrtrt i onda ide normalno ostaviš ga 5 min da radi na leru da dođe do sebe....to što ti krći su ona 3 zuba na ventilatoru ili oni što ga pokreću...kurblu skini sve fino podmaži s masti za visoku temp...za akumlator neznam to mi se nije desilo možda nemaš vode eto toliko...