Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koji auspuh na malosi sport  (Posjeta: 3027 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji auspuh na malosi sport
« Odgovori #20 : 21 Rujan, 2010, 16:14:22 »
Sa preteškim valjčićima možeš samo izgubit na krajnjoj a ne dobit jer ti obrtaji padaju prenisko i auspuh nije u rezonanciji.
Barem je kod mene takav slučaj,npr trenutno imam 5,8 u multivaru i na ravnici još kolko tolko ide ali ako je i najamanja uzbrdica
okretaji padnu ispod 8,5-9 i moš ga jebat,skuter je mrtav.
E sad kod mene je problem što se prevrti u startu a kasnije mu fali okretaja tako da ću ipak morat stavit lakše valjčiće no to je već drugi problem.
A i ovo da su lakši valjčiči za start baš i nedrži vodu,možda do nekih 20 ali kasnije se prevrti mašina i nejde kurca a dere se. :hello:

nemam pojma meni opče nije prevrtavalo ništa sa 4gr rolicama koje sam dobio uz rekorda , motor je letio do 60 na sat i onda tek sporije počeo ubrzavat a start mu je bio divljački daš gas zavrti se full i onda počupa totalno , budem sutra probo stavit tvrđe oprugice na kvačilo i probat kombinirat sa drugim centralnim federima

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: koji auspuh na malosi sport
« Odgovori #21 : 21 Rujan, 2010, 17:24:43 »
Sa preteškim valjčićima možeš samo izgubit na krajnjoj a ne dobit jer ti obrtaji padaju prenisko i auspuh nije u rezonanciji.
Barem je kod mene takav slučaj,npr trenutno imam 5,8 u multivaru i na ravnici još kolko tolko ide ali ako je i najamanja uzbrdica
okretaji padnu ispod 8,5-9 i moš ga jebat,skuter je mrtav.
E sad kod mene je problem što se prevrti u startu a kasnije mu fali okretaja tako da ću ipak morat stavit lakše valjčiće no to je već drugi problem.
A i ovo da su lakši valjčiči za start baš i nedrži vodu,možda do nekih 20 ali kasnije se prevrti mašina i nejde kurca a dere se. :hello:
moj naprijem umre u startu na pol sekunde,onda se prevrti od 10-30km/h i krene nabirat normalno i u krajnjoj se izvrti dokle ide i to je to

a sa preteškim rolinama bi mi startao i samo bi umro i tek na 50 bi počeo tromo vuć, a uzbrdo da ne pričam, 70ccm i auspuh i ideš 30 na sat, čistoća te obilazi xD
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline nrg extreme

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: da
Odg: koji auspuh na malosi sport
« Odgovori #22 : 21 Rujan, 2010, 17:28:45 »
moj naprijem umre u startu na pol sekunde,onda se prevrti od 10-30km/h i krene nabirat normalno i u krajnjoj se izvrti dokle ide i to je to

a sa preteškim rolinama bi mi startao i samo bi umro i tek na 50 bi počeo tromo vuć, a uzbrdo da ne pričam, 70ccm i auspuh i ideš 30 na sat, čistoća te obilazi xD
Čekaj pričaš o nrg poweru(koji ti se zapalio u prethodnoj temi)? :toothy11:
Koji setup ostali imaš na njemu,kit,prijenos? :icon_scratch:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: koji auspuh na malosi sport
« Odgovori #23 : 21 Rujan, 2010, 17:29:50 »
nene, za ditecha
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: koji auspuh na malosi sport
« Odgovori #24 : 21 Rujan, 2010, 18:49:41 »
u tom slučaju ti treba tvrđe opruge na kvačilu i centralni, nije sve u rolicama kod podešavanja to je tek 1 od 3 djela kojim se štela prijenos
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije