Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio nrg power hlađenje frgazera  (Posjeta: 900 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lewa

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg 50 tuned 105km/h 2005 yamaha neos 75-80km/h 2005 apn tuned 115 km/h
  • Moja Kaciga: MDS, NOLAN
Piaggio nrg power hlađenje frgazera
« : 19 Kolovoz, 2010, 00:32:25 »
Zanima me dali je potrebno da rashladna tekućina bude spojena na frgazer. Naime pao sam zbog antifriza na kotacu plastike su več na farbanju i danas sam baš išao natočit malo vode da vidim gdje curi i curi na frgazeru jel fali neki čepić tamo di je spojeno crijevo odmah iznad toga kad natočim vodu počne jako curit i sljeva se ispred kotača i po kotaču pa sam danas kod frenda na ranerici pogledao on ta crijeva uopče nema spojena a taj čepić iznad uredno ima... pa me zanima jel se ta crijeva smiju skinut i jel ima kakvog efekta. hvala

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio nrg power hlađenje frgazera
« Odgovori #1 : 19 Kolovoz, 2010, 09:10:53 »
to je grijanje frgazera a ne hlađenje, ima smisla ak se voziš po zimi, inače ne...možeš otpojiti, ono crijevo koje ide od pumpe vode prema frgazeru spoji direkt na glavu, a ovo drugo izbaci..

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Piaggio nrg power hlađenje frgazera
« Odgovori #2 : 19 Kolovoz, 2010, 09:11:31 »
Smijes to odspojiti sa karba ,ali moras pospajati crijeva tako da ti normalno tece rashladna tekucina kroz hladnjak.  To grijanje karba je napravljeno iz razloga sto zagrijani zrak i benzin se lakse pale i smjesa bolje izgori ,pa se na taj nacin povecava ucinkovitost i smanjuje potrosnja u korist eko normi. Naravno zagriani  zrak negativno utjece na performanse  zbog manje koncentracije kisika. Postoji jos jedna teorija koja nije istina pa nema smisla je ni pisati.