Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ForRace3  (Posjeta: 881 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
ForRace3
« : 24 Svibanj, 2010, 18:38:36 »
Evo jedan mali osvrt vezano uz ono sto sam napisao u temi Mjenjanje imena? http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,34237.0.html
(sada zakljucana)
Ne vidim da sam imenovao ikoga, vec sam pricao opcenito, međutim vidim da su se neki nasli uvrijeđenima pa da rijesimo to ovdje. Naime evo jedne Privatne poruke od clana ForRace3

Malo si bahat, smiri se i spusti na zemlju jer bi mogo lako najebat  :icon_thumright:
Hmm... ako si se nasao uvrijeđenim ili prozvanim na temelju mojeg posta, oprosti. Nije namjenjen tebi vec je bio razlog zasto bi vecina clanova mjenjala nadimke.

Sto se tice ovih prijetnja... nemam rijeci, zbilja sam iznenađen. Pogađat cu napamet da si teenager (citirat cu kizu :''osobe između 13-19 godina zivota), a ako nisi onda ipak jesi ali u glavi.

Po ovom bi se trebalo zakljuciti ko se treba spustit na zemlju, ni ne poznajes me a govoris da sam bahat  :nono: ... Evo tebi jedan birdman pa ti pisi sta oces, a prijetnje ostavi za svoje frendove jer mene ne zanimaju. Pusek

:thebirdman:

« Zadnja izmjena: 24 Svibanj, 2010, 18:46:25 CoK »
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: ForRace3
« Odgovori #1 : 24 Svibanj, 2010, 19:49:41 »
Necu dopustiti ovakva prepucavanja  :nono:

--> PMovi su jednako kaznjivi kao i svaki drugi javni post.


Ovo je upozorenje clanu forrace3 , ali i svima drugima  :glasses9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!