Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kilometar sat lažov :))  (Posjeta: 3456 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Kilometar sat lažov :))
« : 19 Kolovoz, 2007, 14:08:14 »
Evo ljudi zanima me jedna stvar... Frend mi tvrdi da skoro nista ne laze od skutera i autiju mozda 2-3 km/h. Eto kolko laze npr sym-jet kad ide 80 km/h? kolko bi mogo lagat? Hvala

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #1 : 19 Kolovoz, 2007, 14:14:11 »
tvoj frend je kreten.  ;D

kako ne laze bokte ubio, pogotovo oni stariji runneri do 00. godista pokazuje 100 po satu full serijala a ja mu mjerim 83km/h ili kad na njih stavis kit i spuh base neki su znali pkazivat i do 140km/h.  :laughing6: :laughing6:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #2 : 19 Kolovoz, 2007, 14:40:11 »
tvoj frend je kreten.  ;D

kako ne laze bokte ubio, pogotovo oni stariji runneri do 00. godista pokazuje 100 po satu full serijala a ja mu mjerim 83km/h ili kad na njih stavis kit i spuh base neki su znali pkazivat i do 140km/h.  :laughing6: :laughing6:

Istina, vozio sam serijskog runnera 02.g "105km/h", a sa RR-om bez mjenjanja rolica 115km/h

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #3 : 19 Kolovoz, 2007, 14:45:21 »
ma dajte ljudi jeste normalni, onda sat laže...previše je 105 kmh za serijalu...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #4 : 19 Kolovoz, 2007, 14:59:09 »
reko sam mu da ču stavit ovu temu na forum i da čete svi reč "tvoj frend je kreten" on meni tvri i dalje svoje. Runneri su tolki lazovi da je to nevjerojatno. I njegov sym sigurno laze nekih 10 km/h. Jel tako?  :toothy3:

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #5 : 19 Kolovoz, 2007, 15:06:12 »
Najvjerovatnije da je tako al necu tvrdit 100% ovisi od skutera do skutera evo recimo moj laze za 5 kmh,provjereno na tehnickom (dok je imo blokadu iso je 50 a kad se je na tehnickom stao na rolice izmjerio mu je 45 kmh)  :icon_thumright:

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #6 : 19 Kolovoz, 2007, 15:47:35 »
Najvjerovatnije da je tako al necu tvrdit 100% ovisi od skutera do skutera evo recimo moj laze za 5 kmh,provjereno na tehnickom (dok je imo blokadu iso je 50 a kad se je na tehnickom stao na rolice izmjerio mu je 45 kmh)  :icon_thumright:

inace skuteri su tocni na manjim brzinama al na krajnjoj znaju jest g#vn#.

evo ja trenutno imam na serijali (nrg power) multivar i zx i ide mi cca 100km/h po satu, a autom izmjereno 98km/h.

a dok sam imo midrace iso mi je 135km/h po ssatu autom izmjereno 133km/h.  :headbang: :headbang:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline To3cutter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Speed is just a question of money...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly 125
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #7 : 19 Kolovoz, 2007, 17:26:41 »
Najvjerovatnije da je tako al necu tvrdit 100% ovisi od skutera do skutera evo recimo moj laze za 5 kmh,provjereno na tehnickom (dok je imo blokadu iso je 50 a kad se je na tehnickom stao na rolice izmjerio mu je 45 kmh)  :icon_thumright:

inace skuteri su tocni na manjim brzinama al na krajnjoj znaju jest g#vn#.

evo ja trenutno imam na serijali (nrg power) multivar i zx i ide mi cca 100km/h po satu, a autom izmjereno 98km/h.

a dok sam imo midrace iso mi je 135km/h po ssatu autom izmjereno 133km/h.  :headbang: :headbang:

Laze i jedno i drug. GPSom izmjereno da 130 na Beverlyju znaci 113km/h po GPS-u. Moj Saxo 1.1 ide 180 po njegovom satu. Nejde vise od 160 nema teorije.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #8 : 19 Kolovoz, 2007, 17:51:31 »
Stvarno mi je digo zivce  :icon_biggrin:  :toothy12:  :toothy9: . Sutra uzimamo GPS pa cemo izmjerit. Njemu je iso 65 i stavili smo novi remen i sad po satu bez beda ide 80. Dvoje 75 . hmm... Možda na 65 i nije lago al kod velikih brzina laže. To sam i ja reko.....  :toothy3:  :laughing7:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #9 : 19 Kolovoz, 2007, 18:12:25 »
dobro palac kaze pogotovo ovi runneri stari i nrg to laze ko mutavo

moj sr i keewax matrix, njemu pise 75, a meni 60, vuk s foruma, meni 80, njemu 90 na nrg '03 ak se ne varam

recimo moj po sp-ovom satu ide preko 100, a meni kazaljka na oko 90

na sp-ovi lazu dosta i do preko 20 na sat, sad cekamo mrJ da kaze nesto o svom satu
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #10 : 19 Kolovoz, 2007, 18:15:44 »
dobro palac kaze pogotovo ovi runneri stari i nrg to laze ko mutavo

moj sr i keewax matrix, njemu pise 75, a meni 60, vuk s foruma, meni 80, njemu 90 na nrg '03 ak se ne varam

recimo moj po sp-ovom satu ide preko 100, a meni kazaljka na oko 90

na sp-ovi lazu dosta i do preko 20 na sat, sad cekamo mrJ da kaze nesto o svom satu

a sta drugo da ti kazem nego da sam obrijo sp-a u krajnjoj meni na satu 135, kod njega je krajnja bila 150.

reko ajde da vidim kolko ces me ostavit ono k**ra*.  :nono: :headbang:
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #11 : 19 Kolovoz, 2007, 21:46:51 »
dobro palac kaze pogotovo ovi runneri stari i nrg to laze ko mutavo

moj sr i keewax matrix, njemu pise 75, a meni 60, vuk s foruma, meni 80, njemu 90 na nrg '03 ak se ne varam

recimo moj po sp-ovom satu ide preko 100, a meni kazaljka na oko 90

na sp-ovi lazu dosta i do preko 20 na sat, sad cekamo mrJ da kaze nesto o svom satu

a sta drugo da ti kazem nego da sam obrijo sp-a u krajnjoj meni na satu 135, kod njega je krajnja bila 150.

reko ajde da vidim kolko ces me ostavit ono k**ra*.  :nono: :headbang:

lol  :icon_biggrin:  :toothy12:  :toothy9:  :toothy10:  :laughing6:  :laughing11:  :laughing7:  :laughing9:  :jerk:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #12 : 19 Kolovoz, 2007, 22:02:50 »
upravo sam objavio test xevo250.. po satu je isao 148..  :toothy11:

dok renomirani moto puls kaze da mu je max 128 , pa ti vidi  :toothy9:

mislim da cu morai nabaviti neku navigaciju da malo provjerim na taj nacin  :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #13 : 20 Kolovoz, 2007, 00:02:51 »
Ja krivo pokazivanje brzinomjera gledam nesto drugacije...

Uz pokazivanje brzine je povezano i pokazivanje prijedjene kilometraze. E sad, ako brzinomjer laze za 20%, onda i brojac prijedjenih km isto toliko laze. A to znaci da skuter koji trosi (na primjer) 4 litre na 100 km zapravo te 4 litre potrosi u 80 kilometara sto daje (pravu) prosjecnu potrosnju od 5l/100km.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #14 : 20 Kolovoz, 2007, 08:50:16 »
meni realno mislim pokazuje 90 km/h, a potrošnja je točno 5 lit, tak da mislim da pežo realno pokazuje, serijala je išo 75..

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #15 : 20 Kolovoz, 2007, 08:56:21 »
upravo sam objavio test xevo250.. po satu je isao 148..  :toothy11:

dok renomirani moto puls kaze da mu je max 128 , pa ti vidi  :toothy9:

mislim da cu morai nabaviti neku navigaciju da malo provjerim na taj nacin  :toothy3:
To bi bilo super da nabaviš i izmjeriš realnu brzinu, to bi bio ogromni plus za svaki članak  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #16 : 20 Kolovoz, 2007, 09:51:50 »
e i meni isto na jetforcu, ide mi 75 kmh (nekad 80  :icon_tongue:) što mislim da je totalno realno za serijalu... i troši mi oko 4,5l
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: Kilometar sat lažov :))
« Odgovori #17 : 20 Kolovoz, 2007, 21:29:10 »
vuk s foruma, meni 80, njemu 90 na nrg '03 ak se ne varam


moj je 04. godište al ipak sam te polako obilazio. i ako se sjećaš onog štucanja na između 7500 - 8000 rpm, to sam riješio sa red sponge, sad radi ko sat.
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit