Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 4T kit pomoć!!!!!  (Posjeta: 11706 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #40 : 04 Srpanj, 2007, 23:38:04 »
vozi dokle bude vozio i dok stane novi kit i gotovo

..::4T Powaa::..

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #41 : 05 Srpanj, 2007, 23:32:17 »
takvih odgovora sam se i bojao  :toothy12:  :'(  to su mi svi rekli....... a jebi ag tako ču i napravit .Ali nije mi baš jeftino svaki drug dan kupovat ulje  :laughing3: . Staalhjat ču ja ina delta  jeftino je i to je to  :laughing3:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #42 : 06 Srpanj, 2007, 09:11:23 »
takvih odgovora sam se i bojao  :toothy12:  :'(  to su mi svi rekli....... a jebi ag tako ču i napravit .Ali nije mi baš jeftino svaki drug dan kupovat ulje  :laughing3: . Staalhjat ču ja ina delta  jeftino je i to je to  :laughing3:
Trpaj dok ide... a sad znaš za drugi put kako sve složit  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #43 : 06 Srpanj, 2007, 10:19:34 »
Jebiga razlika je velika u karikama i zato i imaš sad risove po cilindru, obično ti je jedna karika za kompresiju (znači ona mora trpit sve te sile kompresije i sl..) a druga je uljna, ona iz više djelova (dakle ona ti zadržava ulje u karteru tj neda mu u cilindar).

E sad samo livaj inino ulje i čekaj da rikne pa minjaj dalje ;)
Ili ako nije veliko oštećenje na cilindru da se lagano sa najfinijim vodobrusnim papirom malo to ispolirat, papir u benzinu i peglaj ali pazi pokreti moraju bit okomito od hoda klipa ;)
Naravno idu i novi prstenovi i opet razrada ;)

Ili traži 1 specijalu ako nađeš za to čudo klip i karike koje bi ti onda odgovarale ;)

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #44 : 06 Srpanj, 2007, 11:28:05 »
Jebiga razlika je velika u karikama i zato i imaš sad risove po cilindru, obično ti je jedna karika za kompresiju (znači ona mora trpit sve te sile kompresije i sl..) a druga je uljna, ona iz više djelova (dakle ona ti zadržava ulje u karteru tj neda mu u cilindar).

E sad samo livaj inino ulje i čekaj da rikne pa minjaj dalje ;)
Ili ako nije veliko oštećenje na cilindru da se lagano sa najfinijim vodobrusnim papirom malo to ispolirat, papir u benzinu i peglaj ali pazi pokreti moraju bit okomito od hoda klipa ;)
Naravno idu i novi prstenovi i opet razrada ;)

Ili traži 1 specijalu ako nađeš za to čudo klip i karike koje bi ti onda odgovarale ;)



vidiš vidiš tog se nisam sjetio sa vodobrusnim papirom. Znači namočim ga u benzin umjesto u vodu ili sta? Karike sam ja dobro stavio što se tiče redosljeda uljna i kompresijska. Kad gledaš od gornje strane klipa ide dve kopresijske i jedna uljna to je ona mrežica... Ali ja sam zamjenio kompresijske.... Probat ču to lagano sa brus papirom za vodeno šmirglanje  :icon_thumright:  :icon_biggrin:

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #45 : 09 Srpanj, 2007, 08:32:33 »
Da u benzinu i lagano poliraj i svako malo umači u benzin ;)
pokreti moraju bit okomito od smjera kretanja klipa.
pokazano crveno na slici dole. Znači ovo ti je ka da gledaš cilindar od gore ;) Nije neki umjetnički crtež al poslužit će  :laughing7: :icon_biggrin:

Ali ako ti je cilindar dosta frižan onda opet nema smisla.
E da naravno uzmi i nove karike inaće nema smisla ovo radit.
Isto tako tribaš novu brtvu glave.

Evo ti slika kako tribaju bit prstenovi posloženi na 4 t motorima ;)

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #46 : 09 Srpanj, 2007, 09:46:47 »
Hvala puno na svim crtežima. E ali neznam dal mogu iz kita kupit posebno samo karike...

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #47 : 09 Srpanj, 2007, 13:14:12 »
naravno da mozes, odi u shop i naruci samo karike... tak sam i ja kad su meni pukle

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #48 : 09 Srpanj, 2007, 15:21:14 »
onda bi mozda i mogao narucit samo novi cilindar..... Samo mislim da bi dosta došo  :notworthy:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #49 : 09 Srpanj, 2007, 15:28:15 »
onda bi mozda i mogao narucit samo novi cilindar..... Samo mislim da bi dosta došo  :notworthy:

ma novi kit jeb.. 800 cuna
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #50 : 09 Srpanj, 2007, 16:35:55 »
da, ma uzmi novi kit i u k**ra*! sad buš se s ovim zajebavo i dao 200kn bezveze,a svejedno nebude još puno km napravilo! vozi dok ide i šparaj polako za novi kit i onda složi sve kak treba
..::4T Powaa::..

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #51 : 09 Srpanj, 2007, 23:40:59 »
evo ovako čisto iz znatiželje. .Kolko ču još napravit sa ovim kitom ? odprilike?.... :icon_biggrin:

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #52 : 10 Srpanj, 2007, 00:09:54 »
da ga nisi sj#bo duro bi on pun k**ra* ko i serijala!

i ovak bude išo dost dugo sam pazi da ulja ima
..::4T Powaa::..

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #53 : 12 Srpanj, 2007, 00:26:47 »
normalno  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: . :Samo neka ima ulja i deri  :headbang:  :headbang:  :headbang: . :A razmišljo sam neču se ni jeb... vise sa njim.Prodat cu ga takav kakav je i to je to.U meduvremenu cu jos to probat dovest u red kolko se može...

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #54 : 04 Kolovoz, 2007, 01:17:01 »
ljudi ovako : :icon_biggrin: . Zanima me nešto. Na svom baotianu imam kit i veči frgič . Frgič je od atv-a 150ccm. E sad ja immam gljivu na skuteru još i dosta prije nego sam kupio kit.. Ali u zadnje vrjeme (a i inače) me zeza gljiva. Ono malo ju pomakne trokira motor pa malo na drugu stranu pa ne pa ovo pa ono. Dali bi bilo pametno da ja stavim orginal filter na njega iako imam kit?.. Ili možda malossi red spoonage ako se može od kojeg motora pripasat. Hvala vam na pomoči unaprjed. Stvarno mi se neda više sa gljivom zahebavat.  Inače gljiva je neka iz molydona za 50 kn žičana.možda ima neka spužvana koja bi mi bila dobra..  Neznam .. Vi najbolje znate  ;D ....

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #55 : 13 Kolovoz, 2007, 09:25:32 »
A jesi proba se igrat sa diznama i štelanjem nije gljiva tu da se samo stavi ;)

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #56 : 13 Kolovoz, 2007, 10:50:59 »
a šta je to tebi sve trebalo???  :toothy9: :toothy9: :toothy9:

šala mala, bez ljutnje pošto računam da si do sada već jako pobesneo... :icon_thumright:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: 4T kit pomoć!!!!!
« Odgovori #57 : 14 Kolovoz, 2007, 15:07:28 »
hehe  :icon_biggrin:  :toothy12:  :toothy9: ma ne nisam. Evo sad sam stavio novi remen lol ljudi. onaj remen je bio koma. Motor mi sad dode do 70 a jos se ni ne razvrti. Razvrtio bi se na nekih 80-85... Uglavnom prezadovoljan sam. Stavio sam i novu svječicu i za sad se ne guši. Al još nisam uspio doč do tih obrtaja na kojima se inače zaguši.... Uglavnom sljedeči tjedan stavim novi cilindar i karike i štelanje ventila i onda je sve tip top...