Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SR instalacije - pomoc..  (Posjeta: 1943 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: SR instalacije - pomoc..
« Odgovori #20 : 30 Ožujak, 2010, 10:53:57 »
mislim da nisu iste boje zica sa mine i BB,ako nisu na novoj srki ko na BB onda nisu ni ove. 2 deka su od rezervara i od zadnjeg fara

EDIT: zadnja slika bobina i masa
« Zadnja izmjena: 30 Ožujak, 2010, 10:56:53 CoK »
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: SR instalacije - pomoc..
« Odgovori #21 : 30 Ožujak, 2010, 12:47:58 »
E super cok, ovo za bobinu mi je dosta bitno bilo... Nego nije mi jasno kako u ovom velikom dzeku za stop svijetlo ima 5 zica, na china instalacijama sam imao 3 zice...znas li mozda koja je zica za sto ?

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: SR instalacije - pomoc..
« Odgovori #22 : 30 Ožujak, 2010, 13:31:52 »
mislim da je zato sto su u tome đeku i zmigavci,tako je na mojoj apriliji,na 150 sru i trebalo bi biti i na tvome. znaci jedna je minus,2 za zmigavce,1 za poziciju i 1 za stop. Kada spojis đek od zadnjeg kraja (stopovi i zmige) te se zice granaju di vec koja ide ali u đeku su za ove kaj sam napisao. Neznam napamet koja je za kaj
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: SR instalacije - pomoc..
« Odgovori #23 : 30 Ožujak, 2010, 13:37:49 »
E pa dobro onda, to cu nekako i provaliti makar kad znam za sta su... A znas li mozda ili mozes li provjeriti kako izgleda dzek za prednje zmigavce, koje su boje zice..i kako izgledaju dzekovi za sirenu i onaj regler za zmigavce, i takodje koje su boje zice

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: SR instalacije - pomoc..
« Odgovori #24 : 30 Ožujak, 2010, 13:42:24 »
đek za prednje zmige su ti 2 male stopice...obicno su plave i svijetlo plave boje na apriliji za jednu stranu,a plava i crvena za drugu stranu,đek za relej zmiga ti ide u L,a za trubu su stopice velicine one stopice za bobinu i jedna je plava a druga crna obicno...kazem obicno su te boje al nemoj me drzat za rijec  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: SR instalacije - pomoc..
« Odgovori #25 : 01 Travanj, 2010, 19:47:58 »
Hvala ti puno cok, danas sam opet radio malo oko motora pa sam sredio neke stvari, ali ostalo jos dosta :D... Prema ovome sto si mi rekao ovo bi bile zice za prednje zmigavce jeli :



Onda me bune ove zice, znaci sva tri para sa ove donje dvije slike su ista: zuto-zelena i crveno-zelena zica... za sta bi tih 6 zica moglo biti, dali je nesto od toga za relej zmigavaca...Mogu li neke od njih biti za one indikatore na rucicama kocnica, za paljenje stop svijetla...



Onda po onome sto si mi rekao dali bi ove dvije zice bile za sirenu :



Onda me interesuje za sta bi mogle biti ove dvije zelene zice, ova crvena i ovaj dzek (dal je mozda dzek za sauh ili za onaj indikator boce od ulja)



Pa me interesuje za sta bi ove dvije zice mogle biti, stoje u zadnjem dijelu motora ,ali kroz kabal idu skroz do prednjeg dijela do onog dzeka u koji se spajaju inst. tabla i sve iz prednjeg dijela motora:



I jos jedno :D vezano za onaj osigurac koji stoji kod akumulatora, koje je boje zica koja izlazi iz njega, ova jedna sto imam je narandzaste boje, a koja je ova druga, dali ova bijelo-svijetlo plava sa donje slike koja ide od zadnjeg dijela do onog dzeka u prednjem dijelu gdje se spajaju instrument tabla, prekidaci i sve ostalo iz prednjeg dijela ili neka druga (mozda neka od onih iz gornjeg pitanja gdje je slika sa dvije zelene i jednom crvenom zicom)...


Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: SR instalacije - pomoc..
« Odgovori #26 : 02 Travanj, 2010, 00:51:30 »
Slika1: zmigavci  :icon_thumright:

Slika2,3: zice prekidaca (nisam ziher,ali mislim da je svejedno kako ih spojis i mislim da su za gumb paljenja i za stop prekidace  :icon_scratch: )

Slika4: truba  :icon_thumright:

Slika5,6:  :dontknow:

Slika7: indikator nivoa ulja

Slika8: mislim da ide crvena van,odnosno na akumulator +

Slika9:  :dontknow:  :icon_scratch:

Sad ti vidi ako ti sta pomogne,mislim da je to to
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!