Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kupnja/servis skutera/opreme na nekoj distanciranoj lokaciji  (Posjeta: 3248 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Evo da vam svima postavim jedno drugacije pitanje,
znam da je jako puno ljudi iz Rijeke svojevremeno bilo spremno ici u Karlovac - KMS po kupnju kawe baš zbog preporuke vezano za kvalitetu usluge/servisa itd..

Takvih priča sam čuo još , recimo mnogi su išli u :
MMS Požega
Ami trade Karlovac
itd. , sve na temelju dobrih preporuka..

Jedan od sličnih razloga je mene ponukao svojevremeno da u Karlovcu kod Darka-4Rijeke (RIP  :'( ) kupim skuter...

Ima li još takvih svjetlih primjera ?
Kod koga i zašto bi išli ?
Ili ste ipak jedan od onih koji kupuje u svojem gradu/selu.. ?

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Kupnja/servis skutera/opreme na nekoj distanciranoj lokaciji
« Odgovori #1 : 01 Ožujak, 2010, 23:10:50 »
Beta Moto / Sveta Nedelja
ljubazno osoblje, dobar servis i još bolje cijene!
isplati se svakko otići tamo ako vozite lunu ili hoćete kupiti istu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kupnja/servis skutera/opreme na nekoj distanciranoj lokaciji
« Odgovori #2 : 01 Ožujak, 2010, 23:15:28 »
e da, znam recimo jako puno Riječana itd. koji idu u Mali moto u Lovran ,
nije bas toliko daleko, ali nije bas ni blizu, frend mi vozio tamo staru kozu yamahu XT 600 1985 g. i super su mu ju odrzavali, i relativno povoljno, znam da je on uvjek bio odusevljen  :dontknow:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Kupnja/servis skutera/opreme na nekoj distanciranoj lokaciji
« Odgovori #3 : 02 Ožujak, 2010, 09:07:21 »
Iz razloga što su po ZGu svi prebahati,prezauzeti i preskupi ja sam radim sve od skutera do auta....
A što se tiče kupnje negdje drugdje... bi rado ako je cijena u redu.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Kupnja/servis skutera/opreme na nekoj distanciranoj lokaciji
« Odgovori #4 : 02 Ožujak, 2010, 09:48:36 »
Ivica Jakopec u Samoboru (prema Rakovici iza vojarne). Tamo dolaze ljudi iz malo šire okolice. Kod njega kupujemo gotovo sve. Primarno se bavi slaganjem serijskih i trkaćih krosera i ATV-a, radi i ostale motore, sve osim skutera.

Ali zato nabavlja djelove iz Italije jednom tjedno. Moj prvi neuništivi Trophy je kupljen kod njega. Svako malo kupujemo remene rolice, a i ima na stanju masu različitih modela diskova i pločica marke TRW/Lucas  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Kupnja/servis skutera/opreme na nekoj distanciranoj lokaciji
« Odgovori #5 : 02 Ožujak, 2010, 11:49:50 »
Da vam ja ispricam jednu pricu..odlucio da uzmem gileru sebi tj buraz da mi uzme...i odem ja u piaggio centar koji je 200 m od mene...dodjem sa parama u keshu i stoji jedna gilera crveno crna i jedna zutno crna race ona sa zastavicama ...reko hocu da kupim gileru..dajem pare u keshu ..i reko crvenu bi ovu...kaze meni lik crvena je rezervisana za mog prijatelja...a nigdje ne pise rezervisano...evo zuta ako hoces...ajde gledam aj zutu..ogrebana na jednoj strani bocna plastika  tj rep..sta je ovo ..kaze od transporta ...nije frka daj mi jeftinije i ok je uzet cu...i on meni pocne pricu kako to kosta  200tinjak kuna da se pofarba i slicno..pa reko ja hocu nov skuter a ne farban i tam vam...vidit ce on da to zamjeni tj tu plastiku da dodjem sutra..ok dodjem ja sutra...nema zute gilere..gdje ..pa prodo je ja jutros ...crvena i dalje rezervisana..nagovara on mene da uzmem NRG ...necu..i ja onako ljut izadjem...zove on mene sutra eto kao nece njegov prijatelj uzet tu gileru ...ako hocu ja moja je ....eh ja njemu kazem ovako ...sorry na rijecima: j**** ja i tebe i tvoj servis ,neces ti mene jebavat za moje pare i spustim slusalicu ....nazovem ja autocentar beganovic koji je u gradu koji je udaljen od mene 140 km tako....dobar dan dobar dan hocu to i to ..dobro nije problem odakle ste...vako nako ja kazem tako...nije frka hocete slike sk utera ..hocu..posalju ljudi na mail slike ...nazovem ja sefa kaze uplati na racun 500 eura i ostalo kad ti dovucemo skuter daj vozacu ..potpisi papire i ostalo sve....nije frka ...kroz dan vremena..ljudi mi dovlace skuter na paleti lijepo zasticen sa svih strana spuzvama da se ne grebe ....dobijem skuter 300 eura jeftinije nego ovdje kod mene ..jer sam platio u keshu i bio je model vec koji je star skoro god...znaci ja sam kupovo bio je kraj 2006 a on je u salon doso pocetkom 2006 ..znaci bilo je pola mjeseca mozda prije nove godine...i pored svega toga..ljudi mi poklone 2 litra selenia ulja ..i sve lijepo..ljubazni ljudi ..dosli istovarili ja potpiso ..dao pare..meni ljudi predali skuter  i sve ok ....posliej toga mi trebale neke plastike...cijene su vise manje nego kao kod vas tamo znaci mozda po 20-30 kn skuplje plastike i tako to ..rezervni djelovi i to..ljudi lijepo fedexom posalju pouzecem i sve super....dok npr ovaj ovdje kod mene za evo recimo ...plastika ona na runneru gdje imaju kao one roletnice ..za grijanje nogu..on trazi za to preko 50 eura ..a plastika je ta nesto preko 10 eura...uglavnom svaka pohvala za taj servis ...i nebi kod ovog svog ovdje uzeo nista vise nikad ...
Valentino Rossi 46!!!!!