Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Beverly - guma problem  (Posjeta: 1929 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline To3cutter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Speed is just a question of money...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly 125
Beverly - guma problem
« : 09 Srpanj, 2007, 21:53:57 »
Eto jos jedan u nizu problema. Pusta mi zadnja guma, kad tamo viri neki komadic metala iz nje. Gdje to i kako u Zagrebu sanirati?

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Beverly - guma problem
« Odgovori #1 : 09 Srpanj, 2007, 22:14:39 »
Eto jos jedan u nizu problema. Pusta mi zadnja guma, kad tamo viri neki komadic metala iz nje. Gdje to i kako u Zagrebu sanirati?
prodji vulkanizeru i reci mu da ti okrpa gumu,pa nije ni prva ni zadnja probusena,ja sam svoju probusio na 5km,a do sad sam napravio 4000km

Offline To3cutter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Speed is just a question of money...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly 125
Odg: Beverly - guma problem
« Odgovori #2 : 09 Srpanj, 2007, 22:15:52 »
Eto jos jedan u nizu problema. Pusta mi zadnja guma, kad tamo viri neki komadic metala iz nje. Gdje to i kako u Zagrebu sanirati?
prodji vulkanizeru i reci mu da ti okrpa gumu,pa nije ni prva ni zadnja probusena,ja sam svoju probusio na 5km,a do sad sam napravio 4000km

Nije bash jednostavno skinuti kotac i gumu na beverlyju. A nemaju niti svi vulkanizeri masinu za skidanje moto guma.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Beverly - guma problem
« Odgovori #3 : 09 Srpanj, 2007, 22:21:51 »
svaka vulkanizerska radionica ima stroj koji skida gumu sa felge,pa on se moze podesiti na odredeni promjer gume

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Beverly - guma problem
« Odgovori #4 : 09 Srpanj, 2007, 23:44:38 »
imaš moto vulkanizera kolko sam čuo u sesvetama negdje  blizu hainzzlove kod coca-cole... Probaj provjerit...

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: Beverly - guma problem
« Odgovori #5 : 12 Srpanj, 2007, 00:15:44 »
Ma negovri on o skidanju gume sa felge...nego skidanju tocka s motora...ako imas kod kuce ista alata to ti je lako...samo pratis sto skidas malo pamtis dje je koja sajba i to :laughing6:nego neki sto pricaju odvedi scoot kod servisera nek skine tocak pa tocak kod vulkanizera da gumu rjesi pa opet nazad kod servisera...a bolje i to nego dat obicnom vulkanizeru da ti sve uradi....nemaju oni pojma...jedino sto kolega govori motovulkanizer...to vec moze proc...
DISCOPULIS

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Beverly - guma problem
« Odgovori #6 : 12 Srpanj, 2007, 02:06:26 »
a meni danas guma lijepo vozim se skuterom i osjetim polako poskakuje prednji kraj....
stanem kad ono pučak (bubreg) iskocio na gumi....

uzas reko jbt dobro pa nije pukla u voznji, mislim da bi bilo lijepo da mi sa 70 km/h pukne prednja guma....

uzas sišo i gurao do doma, dobro pa sam iso sam u trgovinu hehehe bio blizu