Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pituravanje ili farbanje???  (Posjeta: 1148 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
pituravanje ili farbanje???
« : 17 Siječanj, 2010, 22:53:59 »
Nije vezano za scooter nego za moju drugu bebu-ktm.dakle,ovo sam jednog dana poželio:obruci crni,zbice polirane i srce narancasto.ali posto me sve to košta oko 2000 kn,a brat od cace ili prijatelj su profesionalci sto se tiče pituravanja,pogotovo stric,ne znam bi li umjesto plastificiranja,obruce opiturao i nanio 3,4 sloja laka da se sjaji ko' pasja mu#a.....znam da je plastificiranje kvalitetnije ali mi je to sada skupo jer imam milijun drugih troškova....sto vi mislite??

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: pituravanje ili farbanje???
« Odgovori #1 : 17 Siječanj, 2010, 22:57:58 »
Nije vezano za scooter nego za moju drugu bebu-ktm.dakle,ovo sam jednog dana poželio:obruci crni,zbice polirane i srce narancasto.ali posto me sve to košta oko 2000 kn,a brat od cace ili prijatelj su profesionalci sto se tiče pituravanja,pogotovo stric,ne znam bi li umjesto plastificiranja,obruce opiturao i nanio 3,4 sloja laka da se sjaji ko' pasja mu#a.....znam da je plastificiranje kvalitetnije ali mi je to sada skupo jer imam milijun drugih troškova....sto vi mislite??

Najbolje da okrečiš  :icon_biggrin:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: pituravanje ili farbanje???
« Odgovori #2 : 18 Siječanj, 2010, 00:00:40 »
šta,niko nema prijedlog?

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: pituravanje ili farbanje???
« Odgovori #3 : 18 Siječanj, 2010, 00:23:24 »
ko bi to uzea 2 soma za plastificiranje obruča i srca? :toothy12: :toothy12:
lakiraj, šta se tiče vizualnog dojma nikad se neće moć plastificirat kao šta se može lakirat, i koje 3-4 ruke, jes lud :toothy12: lak se nanese u 2 ruke, samo je bitno da s lipo razlije, da ne istane kore ni curaka...pa da vidiš sjaja ;)
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: pituravanje ili farbanje???
« Odgovori #4 : 18 Siječanj, 2010, 00:52:55 »
rastavljanje,sastavljanje,pituravanje(2 srca),plastificiranje+pjeskarenje(2 obruca) poliranje(zbice),KTM power parts crne  niple(350 kn)....3,4 sloja laka sam mislio,npr ako se napravi takozvana narancina kora,da onda mogu lagano prebrusit i ponovo,ali male su šanse za to jer je sad nabavljrna najnovija komora i SATA i Devilbes par sprica...onda nek mi ovaj sastavu i rastavi samo,ja ću sredit ostalo,3 puta jeftinije....

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: pituravanje ili farbanje???
« Odgovori #5 : 18 Siječanj, 2010, 00:55:57 »
nema kora veze sa komorama ni tom ljutom tehnologijom ;D
samo o ruci pitura, da zna kvalitetno nalit, a da mu se ne razlije na sve strane ni procuri...pa da vidiš veselja :icon_thumright: ;)
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: pituravanje ili farbanje???
« Odgovori #6 : 18 Siječanj, 2010, 01:00:04 »
pa ruka je najvažnija,ali i alat je dosta važan,kad mi je prvi puta opituran rox,x ljudi me pitali ko' mi je radio scoot...kažem stric....neki su me molili da nosim njihove plastike na pituravanje ali nije mi se dalo vozit 100 kn u jednom smijeru... dosta njih ovdje "zna" i naplaćuju ono ajme meni,a da vidiš finalnog proizvoda i njihovih pokreta kod pituravanja,ja se becim od smijeha...