Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Mozgalica?!  (Posjeta: 1144 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Mozgalica?!
« : 13 Siječanj, 2010, 03:40:48 »
j#bo sam veceras i mozgalice i sve...uglavnom bilo se napolju pilo i sad dodje konobar ..znamo ga i kaze nama ovako ....
Dosli ste npr evo vas 3.......bio je racun 30 eura....dali ste vas trojca po 10 eura ....posto ste stalni gosti kaze sef da vam vratim 5 eura....posto nemogu podjelit na vas troje 5 eura ....ja uzmem sebi 2 eura a vama vratim po euro .....ako sam vam vratio po euro znaci da niste dali po 10 eura nego po 9 eura ....9+9+9 je 27 i ona 2 eura sto sam ja uzeo 29 eura.....gdje euro nesto ?? Evo bas sad malo prije pricam sa dujetom ma j#bo sam i euro i sve ......ajde da vidim malo kako ce te vi ovo da rjesite...kad ti gledas ovako 30 racun nama vratio 3 sebi uzeo 2 to je 5 .....25 +5 30 to je to...ali kad uzmes onako po 9 eura da smo dali drugcije malo bude.....odo spavat pa cemo vidjet ujutru sta ste pisali ....siguran sam da zna dosta odgovor....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Mozgalica?!
« Odgovori #1 : 13 Siječanj, 2010, 03:51:25 »
Dakle, platili su cugu 25eura, 2 eura su kod konobara i 3 eura dobili nazad. To je 30 eura. Gdje je problem?  ;D

Ili jednostavnije: 30-5+2+3=30

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Mozgalica?!
« Odgovori #2 : 13 Siječanj, 2010, 04:41:57 »
Dakle, platili su cugu 25eura, 2 eura su kod konobara i 3 eura dobili nazad. To je 30 eura. Gdje je problem?  ;D

Ili jednostavnije: 30-5+2+3=30

to san mu i ja pokusa objasnit,al ne zeli svatit ;D

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Mozgalica?!
« Odgovori #3 : 13 Siječanj, 2010, 09:28:26 »
Caka je u tome što vam je on vratio po euro u kovanicama, a to ne znači da vam je dao samo dvije kovanice  :toothy12:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Mozgalica?!
« Odgovori #4 : 13 Siječanj, 2010, 11:11:43 »
Dakle, platili su cugu 25eura, 2 eura su kod konobara i 3 eura dobili nazad. To je 30 eura. Gdje je problem?  ;D

Ili jednostavnije: 30-5+2+3=30
sjecam se ove fore jos kao dijete...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Mozgalica?!
« Odgovori #5 : 13 Siječanj, 2010, 12:11:24 »
caka je u tome sta su oni dali po 9 eura .. znaci to je 27 .. ali u tih 27 je i racun od 25 i konobaru 2 eura .. i to je 27 ...  toliko ste i dali .. jer ste prvo dali po 10 eura .. sve skupa 30 .. i vratio vam 3 .. 30-3 je 27  :icon_biggrin:

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mozgalica?!
« Odgovori #6 : 13 Siječanj, 2010, 12:31:37 »
j#bo sam veceras i mozgalice i sve...uglavnom bilo se napolju pilo i sad dodje konobar ..znamo ga i kaze nama ovako ....
Dosli ste npr evo vas 3.......bio je racun 30 eura....dali ste vas trojca po 10 eura ....posto ste stalni gosti kaze sef da vam vratim 5 eura....posto nemogu podjelit na vas troje 5 eura ....ja uzmem sebi 2 eura a vama vratim po euro .....ako sam vam vratio po euro znaci da niste dali po 10 eura nego po 9 eura ....9+9+9 je 27 i ona 2 eura sto sam ja uzeo 29 eura.....gdje euro nesto ?? Evo bas sad malo prije pricam sa dujetom ma j#bo sam i euro i sve ......ajde da vidim malo kako ce te vi ovo da rjesite...kad ti gledas ovako 30 racun nama vratio 3 sebi uzeo 2 to je 5 .....25 +5 30 to je to...ali kad uzmes onako po 9 eura da smo dali drugcije malo bude.....odo spavat pa cemo vidjet ujutru sta ste pisali ....siguran sam da zna dosta odgovor....
u ovom je cijelA fora!!
konatas? vi niste dali po 9 EURA nego po 10 jer on inače nebi sebi mogao uzeti ona 2 eura, pa zbog toga račun koji je on postavio ne vrijedi.....cijela je fora u toj rečenici :binkybaby:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline 2fast4u

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 17
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: .
  • MojSpuh: .
Odg: Mozgalica?!
« Odgovori #7 : 13 Siječanj, 2010, 20:59:36 »
Eto vam jedna koju ni ja nisam skonto  :laughing11:

Imaš 20 kn, Trebaš otić kupit 3 vrste jaja(kokošja,nojeva i prepeličja) Koliko češ jaja kupiti od svake vrste i kolko dođu jaja od svake vrste.. sve to za 20 kn :laughing6: :laughing6: nikad nisam skuzio tu foru :laughing9:
Sve me zene oko kuce jure,. kaze majka to je zbog frizure :D

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mozgalica?!
« Odgovori #8 : 14 Siječanj, 2010, 09:31:34 »
Eto vam jedna koju ni ja nisam skonto  :laughing11:

Imaš 20 kn, Trebaš otić kupit 3 vrste jaja(kokošja,nojeva i prepeličja) Koliko češ jaja kupiti od svake vrste i kolko dođu jaja od svake vrste.. sve to za 20 kn :laughing6: :laughing6: nikad nisam skuzio tu foru :laughing9:
:violent1: :tuptup: :tuptup:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: Mozgalica?!
« Odgovori #9 : 14 Siječanj, 2010, 14:34:41 »
Eto vam jedna koju ni ja nisam skonto  :laughing11:

Imaš 20 kn, Trebaš otić kupit 3 vrste jaja(kokošja,nojeva i prepeličja) Koliko češ jaja kupiti od svake vrste i kolko dođu jaja od svake vrste.. sve to za 20 kn :laughing6: :laughing6: nikad nisam skuzio tu foru :laughing9:
;D ;D