Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Evo još jednog TREKKERA!!!  (Posjeta: 4174 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Evo još jednog TREKKERA!!!
« : 05 Veljača, 2009, 02:47:38 »
Evo da se i ja malo ukljucim medju vas koji nesto radite na svojim ljubimcima. Napokon sam uhvatio malo vremena da zavirim u radionu i osvjezim malo svog ljubimca.

Plastike su bile full izgrebane ali njih nisam uspio uslikati prije obrade jer mi je baterija bila prazna. Cilindar malossi sport je vise puta bio pregrijan jer ga je bivsi vlasnik vozio na 12mm karbu. Pojavilo se nekoliko riseva i na cilindru i na klipu, ali uz malo truda, poliranja i sa karbom 19mm je izdrzao proslu sezonu. Ali skupilo se nesto para pa sam odlucio malo ga osvjezit za sljedecu sezonu.




Ovako je to izgledalo kad sam poceo, bio je prljav u pm jer je stajao u garazi od kraja 9 mj.


Prvo su poskidane sve plastike i masina. Jer sam odlucio stavit masinu od speedfight-a koju sam kupio od neer-a, naravno uz to da se malo poigram s njom na radnom stolu.


Evo i te famozne masine. Naravno opet nisam sve radove uspio uslikat sto zbog prazne baterije, sto zbog masnih ruku. Prvo sam rastavio prijenos i stavio svoj polini speedcontrol jer je njegov multivar bio u banani, na kanalima za rolice je imao dobre risove, a i rolice su bile katastrofa ( jao neer kako si ti s time mogao voziti). Zatim sam skinuo usis i od originalnog trekkerovog usisa na koji idu tri lamelice sa biaksima maknuo pregrade i fino ga ispolirao tako da gore sjedne pollini 0,3mm jedna lamela. Zatim je sve namontirano i stavljen gore Dellorto 19mm sa serijskim airbox-om preradjenim po malossi uputama. Nakon toga je gore namontiran Yasuni R i sad to izgleda ovako.




Potom je uslijedila montaza masine i plastika koje nece biti farbane na ramu. Sutra kad poslikam staviti cu slike kako je sve to fino sjelo gore i mozda neki video kako to radi, ali kad sam ga upalio zvuk mi se nije svidjao jer se cuje nekakvo lupanje i cini mi se da je to zvuk radilice, ali kad stavim video cuti cete i sami.
Danas nisam nista slikao jer je sve bilo puno prasine od smirglanja plastika i zafarbano od boje. Sutra stizu nove slike ofarbanih plastika.
BTW: mali pali na zub, i bolje od ocekivanog i odaziv na gas je jako zadovoljavajuci.

PS: zaboravio sam napisati trenutni setup:

- za sada serijska radilica, ali samo privremeno
- malossi mhr replica
- polini speedcontrol
- preradjena serijska prirubnica i usis s lamelom 0,3mm polini
- dellorto 19mm
- Yasuni R
- serijski remen jer mi se pokazao najboljim

U planu imam jos staviti:
- sportsku radilicu (jos nije pala odluka koju)
- sportsko kvacilo (isto sam jos neodlucan)
- ........
« Zadnja izmjena: 05 Veljača, 2009, 03:50:14 Fare »

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #1 : 05 Veljača, 2009, 03:23:45 »
oj fare care ..jel gore moja replica ili si ju rjesio

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #2 : 05 Veljača, 2009, 03:32:47 »
Je bas je ona gore samo sam usis promijenio. Svoj originalni sam malo (totalno) preradio.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #3 : 05 Veljača, 2009, 03:36:19 »
netko tu na forumu prodaje stage 6 usis imas u oglasima jbg malo je paprena cijena ali isplati se to ti je super investicija.

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #4 : 05 Veljača, 2009, 03:46:55 »
Evo upravo sam vidio, ali za sada mi je ovo zadovoljavajuce dok ne stavim neku bjesnu radilicu. I ovako ima jako dobar odaziv na gas, samo se jos nisam stigao provozati da sve postelam kako spada.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #5 : 05 Veljača, 2009, 14:41:08 »
prvo pogledaj slidere da ne zuje, onda da li je sve ok stegnuto i na svome mjestu pa onda kada upalis gledaj jesu li lezajevi
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #6 : 05 Veljača, 2009, 14:50:24 »
ja sam 100% siguran da nisu lezajevi jbg stavljao sam nove c4 s poliamid kavezom i nevjerujem da mogu samo tako otici..znam da su  namontirani dobro jer nije prbi put da sam stavljao poliamid u peugot blokove a znam koliko ljudi naglasavaju da treba pazit pri montiranju

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #7 : 05 Veljača, 2009, 15:30:37 »
Oooopa još jedan Trekker na forumu...

Svaka čast na trudu...Lep setup, mora to ići fino...ajde da vidimo i te slikice sređenog tkr-a...
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #8 : 05 Veljača, 2009, 18:20:21 »
Trekker power  :icon_thumright: odličan izbor setupa za pežo
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #9 : 06 Veljača, 2009, 02:22:30 »
Hvala svima za podrsku. Ima tu jos puno posla. Treba postelati karb, prijenos, zavrsiti plastike.... Danas se nije puno radilo jer se plastike nisu osusile pa se nisam htio vozati previse jer je danas bilo pun k...c murije na cesti, izasli su ko zmije na sunce. Nisam mogao odolit da se barem malo ne provozam, da vidim sta sam napravio i mogu vam reci da sam pilicno zadovoljan s dobivenim. Malo se zbog nepostelanog prijenosa vuce u startu, ali nakom 30km/h ulovi jako dobro ubrzanje i na nekih 300m pokaze 100km/h po satu, ali moze to i bolje samo se treba sve ustelati kako spada. Uglavnom ima potencijala.

Evo par slikica od danas, ali nazalost nisam uspio snimiti video kako sam obecao.











Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #10 : 06 Veljača, 2009, 03:14:35 »
nisi nista rekao o sumnjivim zvukovima jel ih ima ili sve radi...jesam ja tebi dao jos polutke 128 od paggia 98 god. stavi te polutke i ditek remen.

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #11 : 06 Veljača, 2009, 03:19:12 »
Ma sve OK samo dugo nisam cuo kako radi peugeot masina pa dok se nisam malo navikao. Za pia polutke moram prvo remen nabaviti pa ce onda ici gore. Prvo moram nabaviti lakse rolice jer mi krece na malim okretajima i postelati karb jer je svjecica malo pretamna.

Offline logos

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 233
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ljubuski
  • Moj Skuter: peugeot trekker
  • Moja Kaciga: netreba
  • MojSetup: seriala
  • MojSpuh: serijala
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #12 : 12 Srpanj, 2010, 11:32:40 »
da te pitam imam trekkera  također nova svjecica nov akomulator nekad oce dea pali nekad nece

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #13 : 12 Srpanj, 2010, 11:41:38 »
vidiš da je tema neaktivna godinu i pola....

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Evo još jednog TREKKERA!!!
« Odgovori #14 : 12 Srpanj, 2010, 14:12:07 »
da te pitam imam trekkera  također nova svjecica nov akomulator nekad oce dea pali nekad nece
bkt fare nije bio od studenog 2009 na forumu ::)