Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: skuterima po okolici dubrovnika  (Posjeta: 2701 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline fjaka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: gilera stalker 50
skuterima po okolici dubrovnika
« : 22 Kolovoz, 2007, 09:55:08 »
evo malo mojih malih djireva sa skutom kako više namam maxi i mini skut dobro služi ;)  :icon_biggrin:

c/p sa du moto foruma

Lastovo 26.07.2007.

doznao prije mjese dana da katamaran Nona Ana izgrada ide na Lastovo, cim sam dobio slobodno od Eme odlucio i ja poci na par sati :)
imao bi pisati o putu i boravku na Lastovu ali sam fjakan

Carski otok. Otok Lastovo pripada južnodalmatinskoj otočnoj skupini. Zbog svoje udaljenost od obale djeluje usamljeno, pa se čini kao da uranja u plavetnilo neba i pučine. Dugačak je 10 km a širok tek 5,8 km. Ukupna mu je površina 41 kilometar četvorni. Rimljani su ga zvali Carskim otokom zbog brojnih polja, bujnih šuma, prekrasnog vijenca otočića i hridi što ga okružuju, bezbrojnih skrovitih uvala i obilja morske ribe.
Park prirode. Zbog svega toga odmor na Lastovu je za suvremenog čovjeka prava blagodat –skladan spoj mira i tišine, kristalno čistog mora, impresivnog podmorja te tradicionalnog mediteranskog ugođaja. Da je baš tako svjedoči i  odluka Sabora kojom je Lastovo 2006. proglašeno Parkom prirode. Dugoročni je cilj sačuvati za pokoljenja tu netaknutu ljepotu za one koji u njoj znaju uživati.


više informacija na:

http://www.lastovo-augusta.net/cro/index.html
http://www.lastovo.net/
http://www.lastovo-tz.net/info.html
http://www.lastovo.org/
http://www.gv-line.hr/

pogled na Lastovo


evo i None Ane u Ublima
-

vec prije dogovorio skuter
rekli mi da se prvo trebam u vojarnu se prijaviti, kad tamo nikoga :)

samo neki duh ;)


skuter ne giba ništa 0kmh, uh losheg skuta, ne vuce uzbrdo, prednja kocnica ne radi retrovizor se vrti u krug, skace kao lud, samo cekam kada ce me zbaciti,

ali eto sve ok prošlo


uvala Zaklopatica


evo me i u Lastovu

-

reko sam da ne mogu vozti više taj skut imaju li što bolje i eto stigla zamjena ;)  :mrgreen:


Lučica

-

istočni dio otoka je bez šume pa ovako zgleda, u pozadini odašiljac na brdu Hum




ispred Skrivene luke, kako je Dado moju majcu nekom prodo za veću cijenu sam sam morao pisati logo na maajcu... ;)  :mrgreen:
-

ulaz i Skrivenu Luku

-

Zaklopatica



Penjem se na Pleševo brdo, a skuter na uzbrdizi zamlo se nije ugasio...



uuuuuuaaaaaaa koji pogled na Skrivenu luku (istočni dio)

-

Ubli-Pasadur (zapadni dio)



lastovko polje




mmm serpentine :)


za razliku od istocnog dijela zapadni je pun šume...


kako sam kasnio na katamaran samo dolazim do mosta za Pasadur


usput srecem i brod za spašavanje Faust Vrančić i pitam ih dje je Joke, a oni ce voza se sa X9 po Splitu ;)   :mrgreen:



jedva stigao na katamarn, cim usao oni podigli siz i krenuli

za mene nalijepši otok na koje sam posjetio u dubrovačkoj zupaniji... ma nema potrebe putovat idje dok ne otkriješ ljepote hrvatske...





vozao, slikao i škrabao
fjaka




more photos:
http://picasaweb.google.com/fjakone/Lastovo


Offline fjaka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: gilera stalker 50
Odg: skuterima po okolici dubrovnika
« Odgovori #1 : 22 Kolovoz, 2007, 09:55:54 »


Vjetrenica - 12.08.2007.


pripreme su kratko trajale u subotu se ja sjetio mogo bi ja probat ponovo do vjetrenice (stari post o vjetrenici http://www.du-moto.com/forum/index.php?topic=387.0 )
nazvo ih i rekli imaju grupu u 13 u nedjelju, pa da ne idem sam i mogu nekog gnjaviti reko bratu da ide samnom... :mrgreen:

išli smo putem Mokošica - Orašac gornjim putam na Majkove i onda na granici preko Orahova dola do Zavale i špilje Vjetrenica, na granici smo bez problema prošli, a za razliku od prošlog puta sada je cijelim putem asfalt, pa mogu slobodno i eRaši ići ;)

evo malo slika puta do tamo...
na samom ulasku u špilju je jako puhalo i pomislio sma smrznut cu se unutra iako sam ponio i majcu dugih rukava i šuškavac...

---
---
---


slike iz pečine
uuuuuuuu sto je bilo dobro, prvih 300 metara ima rasvijete,a li slijedecih kilometar ništa samo baterija... prvo mi je bilo pa dje to idem slomit cu se nedje, kasnije sam se oduševio, i bio sam u filmu "put u središte zemlje"  :mrgreen: duzina za posjetitelje je 600m, ali kako je bila neka grupa prirodnjaka iz italije produzili smo do velikog jezera koji se nalazi 1200m od ulaza u špilju
ma treba doživit :)

-
-
-
-
samo je na pocetku puhalo i bilo malo hladnije, iako je u špilji samo 11.4°C kada smo se vracali bilo je za kratke rukave...


povratak
malo smo se šporkali, ups žena ce me vikat ;)


jos slika Popovog polja
-

usputni kamenolom ;)



poviše Slanoga, a ja pogledom tražim aurelija, kad ono on hita čekinje ;)
-

vežnja čista uživancije, cijelim gornjim putem samo naisli na 1 auto i jedan beverli
-

moj otok :)


e da naletih i na fabera, kako se bori sa suncobranima i leželjkama ;) :D


još slika
http://picasaweb.google.com/fjakone/Vjetrenica

više informacija
http://www.vjetrenica.com/

video ulaz u pecinu
[youtube=425,350]_T9kIhHXGg8[/youtube]

cijena je preskupa :thumbsdown: trazio 80kn po osobi(jer kao isli smo duzu turu) ja sam mu dao 10 € i negodovao je da sam mu dao manje, ali kao nema veze...
naravno ovo je bez ulaznice i cjenika nigdje nije izvješen, nije mi krivo dat te pare ali kad znaš da ce završit u njegovom špagu, a još na stranici piše ulaz odrasli 8KM ...

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: skuterima po okolici dubrovnika
« Odgovori #2 : 22 Kolovoz, 2007, 16:52:04 »
bravo!  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: skuterima po okolici dubrovnika
« Odgovori #3 : 22 Kolovoz, 2007, 18:00:44 »
..jos da mi je i godisnji  :toothy11: :toothy3:

..nice , uglavnom sto manji skuter/motor to je veci podvig  jel  :laughing7:

:headbang: :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: skuterima po okolici dubrovnika
« Odgovori #4 : 22 Kolovoz, 2007, 18:27:16 »
svaka čast prika, stvarno svaka čast :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: skuterima po okolici dubrovnika
« Odgovori #5 : 22 Kolovoz, 2007, 19:59:50 »
Al si posjedio pred kompjuterom dok si sve slike podigao na server  :laughing7:

Što se putovanja tiče... svaka čast  :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Who's looking for punishment ??

Offline fjaka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: gilera stalker 50
Odg: skuterima po okolici dubrovnika
« Odgovori #6 : 22 Kolovoz, 2007, 22:46:14 »
..nice , uglavnom sto manji skuter/motor to je veci podvig  jel  :laughing7:

pa i je :)
samo me strah voziti magistralom svakakih ima za volanom još da negdje stradam,
ali ne svacam one koji ne biciklama putuju, pa on je u jednoj turi barem 10 puta u zivotnoj opasnosti

Al si posjedio pred kompjuterom dok si sve slike podigao na server  :laughing7:

Što se putovanja tiče... svaka čast  :notworthy: :notworthy: :notworthy:
vec sam sjed ;) ali nije to od UL slika  :icon_biggrin:
pogledaj uputu sto sam napisao o UL slika na imageshack server dovoljan je samo jedan drag and drop  :laughing7:
http://www.du-moto.com/forum/index.php?topic=4.msg10602#msg10602


Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: skuterima po okolici dubrovnika
« Odgovori #7 : 23 Kolovoz, 2007, 17:45:45 »
ja san baš prid koji dan pita oče ko do dubrovnika da odvrtimo đir, tribali ste se prije javiti... sad neman viš elove (štedi se za motor :toothy9:)


e a fjaka, znate li hoče li što biti od susreta na biokovu (ako se dobro sječam o biokovu se radilo) i susreta dubrovčana i prijatelja iz smk predatora, joke 1311 je to bija dogovarao ali dugo se nije ništa pričalo o tome pa evo sada koristim priliku da poitam postoji li mogučnost da bude nešto od toga :icon_biggrin: :laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: skuterima po okolici dubrovnika
« Odgovori #8 : 23 Kolovoz, 2007, 19:29:11 »
..nice , uglavnom sto manji skuter/motor to je veci podvig  jel  :laughing7:

pa i je :)
samo me strah voziti magistralom svakakih ima za volanom još da negdje stradam,
ali ne svacam one koji ne biciklama putuju, pa on je u jednoj turi barem 10 puta u zivotnoj opasnosti

Al si posjedio pred kompjuterom dok si sve slike podigao na server  :laughing7:

Što se putovanja tiče... svaka čast  :notworthy: :notworthy: :notworthy:
vec sam sjed ;) ali nije to od UL slika  :icon_biggrin:
pogledaj uputu sto sam napisao o UL slika na imageshack server dovoljan je samo jedan drag and drop  :laughing7:
http://www.du-moto.com/forum/index.php?topic=4.msg10602#msg10602


A i to  :laughing3: , ali zapravo sam prvotno mislio na provedeno vrijeme za kompjuterom - nasjedio, jbg moram početi sporije pisati jer mi glava ne stigne razmišljati :rofll:
Who's looking for punishment ??

Offline fjaka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: gilera stalker 50
Odg: skuterima po okolici dubrovnika
« Odgovori #9 : 23 Kolovoz, 2007, 20:13:52 »
ja san baš prid koji dan pita oče ko do dubrovnika da odvrtimo đir, tribali ste se prije javiti... sad neman viš elove (štedi se za motor :toothy9:)


e a fjaka, znate li hoče li što biti od susreta na biokovu (ako se dobro sječam o biokovu se radilo) i susreta dubrovčana i prijatelja iz smk predatora, joke 1311 je to bija dogovarao ali dugo se nije ništa pričalo o tome pa evo sada koristim priliku da poitam postoji li mogučnost da bude nešto od toga :icon_biggrin: :laughing7:

eh nemam ja trenutno nista jace od stalker 50, prodo x8 proljetos
ali na jesen zimu se uzima nešto, još ni sam ne znam sto cu... neki maxi skut 400+ ili motor novi/polovni (vstrom kle cbf600s pegaso...)
ma u mukama sam teškim, samo sto ja vec imam spremne solde za motor  :icon_biggrin:

a samo vi dodjite docekat cemo vas :)  :hello: