Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pijancevanje  (Posjeta: 1979 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Pijancevanje
« Odgovori #20 : 15 Studeni, 2009, 15:50:49 »
Ovi stari me podjsjeca na jednog mog kolegu, prije par god napio se ko majka, svukao se napola i osao pisat, a vanka debeli snjeg i dalje pada...
Niko nije isa zanjim mislili da nece dalje od praga kad za dvije ure sjetili se nema ga :o
Izisli vani on zaspa dok je pisao, unjeli ga unutra, utoplili... on se probudio, ustao se nanoge, hoda okolo i pita di su mu ruke  :sad1:
Ruke mu bile oduzete od hladnjoce nije ih mogao ni pomaknut, par min nakon masiranja i grijanja mu se vratile...
Ljeti je ljepo piti i zabavljat se, ja kadkad, dobro dva puta, prenocim u kakvom grmu pored puta, al bit mortus pijan po hladnome :nono:
Ja se sjecam svega kad sam pijan, osim puta u bec od slovenskog WC-a do ujutru kad sam se probudio u sobi, a kazu da sam pjevao, da su me nosili...

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Pijancevanje
« Odgovori #21 : 15 Studeni, 2009, 16:06:50 »


Ovaj mi je najjaci, deda je totalni kralj :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4155
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Pijancevanje
« Odgovori #22 : 15 Studeni, 2009, 19:20:27 »
deda bi si još malo potegnul  :laughing6:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Pijancevanje
« Odgovori #23 : 15 Studeni, 2009, 23:33:13 »
ljudi ja sad dosel doma,piem celi dan,popili sav heineken u bircu :laughing7: :laughing7: :laughing7:,i tak sad bi pil jos nekaj,a ima samo vina uz sebe :happy8: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pijancevanje
« Odgovori #24 : 15 Studeni, 2009, 23:37:14 »

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Pijancevanje
« Odgovori #25 : 16 Studeni, 2009, 00:24:18 »
alfa

to je najjaca fora,ja sam se sinoc svadjao s murjom,a isao pjesice :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: Pijancevanje
« Odgovori #26 : 16 Studeni, 2009, 01:37:23 »
ja se još uvijek nesjećam dočeka nove godine poslje pol 1... znam samo da sam popio jedno 6 piva i 10-ak dum-dum vodki i da sam se dovezao skuterom kući sam oko 5 ujutro (tak mi stara kaže), i naravno sutra dan u hitnu po gips za desnu nogu koju se nesjećam kako sam slomio, a sa skutera nisam bio pao jer nije imao niti jednu ogrebotinu  :dontknow:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Pijancevanje
« Odgovori #27 : 17 Studeni, 2009, 01:16:53 »
sam da kazem da je noc bila i ivse neg zanimljiva :drunken_smilie: :laughing3: :laughing3: :laughing3:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Pijancevanje
« Odgovori #28 : 17 Studeni, 2009, 21:05:05 »
kad se sjetim suza krene , zamirisu uspomene  :toothy11:  
bio je to rođendan od frendice , rekli su mi da sam otisao od njih oko pol 11 , pitaj boga kuda neznam ni sam , sljedeca poznata scena mi je da neznam kako se penjem kod babe na treci kat u 2 ujutro , a do nje sam imao cca 2 min pjeske od tog mjesta gdje smo bili  :toothy12: :toothy12:

ujutro sljedeca slika ulazim u kupatilo i pogledam se u ogledalo , glava razbijena i malo razderana kak sam negdje pao i lupio od asfalt i pretpostavljam tu spavao nekih 3 sata ... jednom bilo , nikada se vise ne ponovilo  :frajer:


da je bilo jos tih situacija da se nesjecam djela veceri od da bilo je  :redface: