Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mikuni vn20 problem sa manualnim čokom  (Posjeta: 1687 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
mikuni vn20 problem sa manualnim čokom
« : 04 Studeni, 2009, 16:53:38 »
imam mikuni vn20 sve radi kako treba jedino imam problem sa manualnim čokom koji nikako neznam da riješim. :help:
znači čim dignem ručni čok skuter se uguši,da bi ga upalijo moram sa gasom i onda dimi ko mutav i sviječica bude zalivena...
inače bez čoka pali na zub.i sve normalno radi.
pomislio sam da nije pre velika čok dizna pa dobije previše benzina i uguši ga??ali mi se čini da se dizne od čoka nemogu mijenjat pošto mi se čini da je uprešana unutra??
pa sad neznam šta da radim pošto jedno jutro je jedva upalijo.a prijašnji vlasnik mi se ne javlja na PM da ga pitam kako je to kod njega radilo??
u čoku kolko mi se čini ima sve na dnu dizna pa ide klipiš na njega feder i kapica ona crna...
evo par slika:



« Zadnja izmjena: 04 Studeni, 2009, 16:55:58 pajo »
lovac u mutnom team

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: mikuni vn20 problem sa manualnim čokom
« Odgovori #1 : 04 Studeni, 2009, 16:59:32 »
probaj el. cokom ako imas  :dontknow:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mikuni vn20 problem sa manualnim čokom
« Odgovori #2 : 04 Studeni, 2009, 17:04:20 »
probaj el. cokom ako imas  :dontknow:
imam dva od mikuni 16 idu gore na 20 probo sam stavit ali nema vajde trebam ih još ispitat dali uopče rade??
nego mi je čudno kad dignem ručni čok da ne radi nego ga samo uguši??
lovac u mutnom team

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: mikuni vn20 problem sa manualnim čokom
« Odgovori #3 : 04 Studeni, 2009, 17:58:42 »
mozda je cok dizna zastopana pa dobije samo vise zraka a benzina ne  :dontknow:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mikuni vn20 problem sa manualnim čokom
« Odgovori #4 : 04 Studeni, 2009, 18:29:13 »
mozda je cok dizna zastopana pa dobije samo vise zraka a benzina ne  :dontknow:
pa neznam ni ja kad radi sa dignutim čokom dimi ko mutav i sviječica bude sva zalivena ko da dobiva previše benzina neznam??
lovac u mutnom team

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: mikuni vn20 problem sa manualnim čokom
« Odgovori #5 : 04 Studeni, 2009, 18:35:52 »
hmm onda je dizna vjerovatno ok(nije zastopana) al opet ne vjerujem da je velika..ako radi na bb-u ok trebalo bi i tebi  :dontknow: pogledaj ovaj kanaliz od zraka za cok da nije zastopan

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mikuni vn20 problem sa manualnim čokom
« Odgovori #6 : 04 Studeni, 2009, 18:42:31 »
hmm onda je dizna vjerovatno ok(nije zastopana) al opet ne vjerujem da je velika..ako radi na bb-u ok trebalo bi i tebi  :dontknow: pogledaj ovaj kanaliz od zraka za cok da nije zastopan
pa neznam goki skinut ču ga opet ovih dana pa opet oprati da vidim jedino mi to preostaje a sad sam provijerio el čok od mikuni 16 radi a na 20-ci nije bilo vajde lako moguče da je nešto zaštopano??ma da sam ga nedavno kad sam stavljo radilicu čistio ali budem opet :icon_thumright:
lovac u mutnom team

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: mikuni vn20 problem sa manualnim čokom
« Odgovori #7 : 04 Studeni, 2009, 18:45:37 »
ja kad sam ga imao na sp-u isto mi nije radio cok (imao sam el.) cistio i cok diznu i kanal i opet nije radilo..sami cok je radio pa sam probao i direkt na aku spojit al opet nije radilo..na koliko ti je sarafic od zraka otvoren?

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mikuni vn20 problem sa manualnim čokom
« Odgovori #8 : 04 Studeni, 2009, 18:47:31 »
ja kad sam ga imao na sp-u isto mi nije radio cok (imao sam el.) cistio i cok diznu i kanal i opet nije radilo..sami cok je radio pa sam probao i direkt na aku spojit al opet nije radilo..na koliko ti je sarafic od zraka otvoren?
e sad točno baš se ne siječam ali oko 1 do 1,5 krug odvrnut
lovac u mutnom team

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: mikuni vn20 problem sa manualnim čokom
« Odgovori #9 : 04 Studeni, 2009, 18:50:56 »
to je ok..probaj ocistit jos jednom maka sumnjam da ce nestat problem.. :sad1:  ja sam sobom nosio malo srafciger i prije paljenja zatvorim zrak do kraja i upali iz prve i kad upalli odvrnem natrag na krug i pol :laughing7:

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mikuni vn20 problem sa manualnim čokom
« Odgovori #10 : 04 Studeni, 2009, 18:55:13 »
to je ok..probaj ocistit jos jednom maka sumnjam da ce nestat problem.. :sad1:  ja sam sobom nosio malo srafciger i prije paljenja zatvorim zrak do kraja i upali iz prve i kad upalli odvrnem natrag na krug i pol :laughing7:
haa.haaa dobra ideja i onako imam ispod sica ključeva za generalku :icon_biggrin:
ili ču ga pokrivat dekom i ceradom :icon_biggrin:
lovac u mutnom team