Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vx 200  (Posjeta: 5700 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: vx 200
« Odgovori #20 : 19 Listopad, 2009, 10:40:26 »
super izgleda a sad mi kaži kad gledaš kroz njega jel se vidi kroz njega te dali vidiš svjetlo na drugoj strani.
jesi li imao to u aspuhu i kako se čuje.
činimi se da ove mrežice nisu baš kvalitetne.
da je po meni ja bih izbušio bokove ove cijevčice a dolje bih zatvorio cijev fizički,
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: vx 200
« Odgovori #21 : 19 Listopad, 2009, 13:01:13 »
mislim da je mrežica od čelika, te da je jako kvalitetna. nije neka fuš mrežica. kada gledam vani kroz njiga, vidi se kroz te rupuce. db killer nije bio u auspuhu, niti ga planiram stavljati osim ako ne budem morao, tako da ne znam kako se čuje s njime i jel dosta priguši zvuk.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: vx 200
« Odgovori #22 : 19 Listopad, 2009, 13:04:47 »
a kak se to fiksira u auspuh da ga ne hiti van....  :icon_scratch:

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: vx 200
« Odgovori #23 : 19 Listopad, 2009, 13:50:38 »
jel db kiler neide na granu prije lonca? gledao sam od leovincia i njima tako ide.. ovo mi vise lici na neki prigusivac...
neznam, pitam!?
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: vx 200
« Odgovori #24 : 19 Listopad, 2009, 14:31:48 »
jel db kiler neide na granu prije lonca? gledao sam od leovincia i njima tako ide.. ovo mi vise lici na neki prigusivac...
neznam, pitam!?

db killer i je prigušivač zvukova a ono što si ti vidio nije db killer več katalizator koji ti uopče nije potreban.

a kak se to fiksira u auspuh da ga ne hiti van....  :icon_scratch:

šarafičem.

mislim da je mrežica od čelika, te da je jako kvalitetna. nije neka fuš mrežica. kada gledam vani kroz njiga, vidi se kroz te rupuce. db killer nije bio u auspuhu, niti ga planiram stavljati osim ako ne budem morao, tako da ne znam kako se čuje s njime i jel dosta priguši zvuk.

i koliko te košta taj DEAK u kompletu sa db killerom.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: vx 200
« Odgovori #25 : 19 Listopad, 2009, 15:16:47 »
pa na slikama ima neki imbus vijak dolje vjerojatno se tam sarafi...auspuh je jeben..nekad budem ljubomoran i ja bi takav auspufenlaggen

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: vx 200
« Odgovori #26 : 19 Listopad, 2009, 15:41:11 »
db killer i je prigušivač zvukova a ono što si ti vidio nije db killer več katalizator koji ti uopče nije potreban.


aha thanks... znam da katalizator nije potreban  :glasses9:
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: vx 200
« Odgovori #27 : 19 Listopad, 2009, 18:05:51 »
auspuh je brutala... taj db kiler se montira na ulazak grane u top, nije slucaj ko kod serde ta na ja kraju topa...keky ispravi me ako grijesim..bar je tako slicno ko starih deaka.
4t

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: vx 200
« Odgovori #28 : 19 Listopad, 2009, 18:45:59 »
ma imam ja na serdi neki k**ra* kai kao prigusuje i ide na ulaz topa....ulazna rupa na topu je samo 10mm i ima sastrane rupice kao i ovaj od deaka....i jbt kai mi to vrijedi kad mi je izlaz ko na hiljadarki....nis to ne prigusuje....cuje se ko klasicni serdarevic sa normalnom rupom na ulazu u top.....pravi db-kiler da ima svoju svrhu mora bit na izlazu topa a ne na ulazu....
« Zadnja izmjena: 19 Listopad, 2009, 18:47:38 2TDottore »

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: vx 200
« Odgovori #29 : 19 Listopad, 2009, 21:13:22 »
@mrcina - auspuh je sa db killerom 2000 kn, a bez njega 1900kn.

@2tdottore - fiksira se na onaj mali šarafić koji se vidi na izlazu na slikama koje sam ranije postao, a i na db killeru se vidi rupa za taj šarafić. 10 sekundi posla da se namontira. i ja na ulazu u top imam sličnu cijev ovom db killeru, samo što je ona cijela izbušena sa malim rupicama, a ne ovako. to dolje nije db killer, nego takav ulaz u top koji se zove ruža.

@marko209vx - potpuno netočno. db killer kod serdarevića se montira na ulazu u top, a ovaj se montira na izlazu. razlika je golema jer ovo promijeniš za 10 sekundi, a ono je problem za izvaditi. kod nekih čak moraš otvarati plašt topa, a u najboljem slučaju moraš skidati top sa nosača i izvaditi ga.
« Zadnja izmjena: 19 Listopad, 2009, 21:16:17 Keky.sb »
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!