Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner Svjecica ?  (Posjeta: 862 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Runner Svjecica ?
« : 26 Kolovoz, 2009, 00:18:45 »
Ovako pitanje iz usluge za frenda jednog....
Stavi lik champion svjecicu rnc3 ja mislim nece motor da se vrti preko 9000...gore je sport 70 i RR
kad stavi super bosnu vrti se motor 9500 tako  i super sve ide
stavi NGK br9es novu ..vozi se pola sata max i onda odjednom sktuer nece da ide...da se razvrti ...trokira ko lud ..ma nece sa mjesta....

imal iko ideje do cega moze biti ??
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Runner Svjecica ?
« Odgovori #1 : 26 Kolovoz, 2009, 00:32:36 »
nesto ubija svijecicu...neka pregleda malo struju..

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner Svjecica ?
« Odgovori #2 : 26 Kolovoz, 2009, 10:20:12 »
e ovako .  danas je jaran probo upalit motor sa ngk br9es nece ni da cuje  , skine svijecu ocisti je malo   spoji na struju svijecu zakurbla vidi baca struju. al opet nece da pali . vrati  champion svijecu  upali od prve...... :S :S  ajmo ako zna ko sta moze bit :))
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner Svjecica ?
« Odgovori #3 : 26 Kolovoz, 2009, 10:23:05 »
događa se da nova svječica ne valja il da crkne isti dan, ništa čudno, nek ide u dućan tražiti drugu..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Runner Svjecica ?
« Odgovori #4 : 26 Kolovoz, 2009, 11:03:11 »
dogada se ali sumnjam da je to..tu decko ima gp1 i isto je bilo..promjenio 100 svijecica i sa nekom je normalno radio a sa nekom nije htio ni upalit..na kraju je otpečjo nekom majstoru koji je napravio i reko da je neka zica na struji bila precvikana..e sad meni to nikako ne drzi vodu al neznam pojedinosti pa necu ulazit u to..