Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rupa od 40-50 kmh, TT , rox  (Posjeta: 639 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline veca_tech

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 20
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: STAGE6 PRO REPLICA CE EXHAUST
Rupa od 40-50 kmh, TT , rox
« : 02 Kolovoz, 2009, 17:51:42 »
poz... Sorry ako je vec tema ranije negdje bila aktivna!! Napokon sam nastelao TT na svom roxu koji je serijal! Stavio sam novo delta kvacilo, i to je to rijesilo je start skuter dobro poteze i ima solidnu krajnju s tim da pri brini od 40-50 kmh osjetim kako ima rupu!! Napominjem Zuta centralna opruga, delta kvacilo i uz njega koji su dosli plavi federici kvacila. Kako da te rupe jednostavno nebudu. Pravi mi probleme kad se vozim i spustim kmh na tu brinu kada je uspon zagusi ga ... HVALLAAA

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rupa od 40-50 kmh, TT , rox
« Odgovori #1 : 02 Kolovoz, 2009, 18:13:25 »
Serijala sa deltom? U redu. Ali plave federe na Delti?
Spalit ces zvono u roku odmah. To je za pravi Midrace setup, a tvoj je od toga miljama daleko.
Tebi ne trebaju tvrdji od zutih na delti.

Offline vlatko

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Skopje
  • Moj Skuter: SYM Jet SportX
Odg: Rupa od 40-50 kmh, TT , rox
« Odgovori #2 : 02 Kolovoz, 2009, 18:38:40 »
Da ne otvaram nova tema...
Imam Sym Jet Sport x i na nego imam staveno Tecnigas Next r. Rolnite koi dojdoa so samiot auspouh(tecnigas) bea 37grama(site 6), gi podeliv na 6(37:6=6.16), znaci oko 6.1-6.2 grama...i imav rupa vo ubrzanjeto okolu 40-45 km/h obratju padaju...na ovoj setup imao sam zeleni malossi federi na kvacilo...imam uste plavi i crveni kao najjaci
Koga staviv 6grama rolni taa rupa ja snema no motorot rabotese na mnogu visoki obrtai(rpm) i maksimalna brzina bila ista kako i na seriski auspuh.

Zatoa sam stavio stari rolni nazad (6.1g) i stavio potvrdi federi na kvacilo (plava boja) ali ni sam jos vozio motor so ovaj setup...ako i na ovoj setup ima rupa koje bi bilo resenie? Stavidi fabricki federi nazad ili to nije glavni problem?

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rupa od 40-50 kmh, TT , rox
« Odgovori #3 : 02 Kolovoz, 2009, 19:45:01 »
Spalit ces zvono u roku odmah. To je za pravi Midrace setup, a tvoj je od toga miljama daleko.

Šta ako su malo pretvrdi federi, ko moji na serijali crveni iz MHR paketa na fly-u i običnom zvonu, ode zvono ???



Znači zbog tog i je popigano  :laughing7:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rupa od 40-50 kmh, TT , rox
« Odgovori #4 : 02 Kolovoz, 2009, 19:47:02 »
Šta ako su malo pretvrdi federi, ko moji na serijali crveni iz MHR paketa na fly-u i običnom zvonu, ode zvono ???



Znači zbog tog i je popigano  :laughing7:

Radi se o tome da kuplung sa pretvrdim federima pocne raditi na visokim okretajima i dugo proklizuje, a serijske (i one koje su nakitane, ali rade na malim okretajima) mashine dugo na startu ne prijedju te okretaje, pa kuplung ne uhvati dugo vremena. Posljedica je proklizavanje>temperatura>plavo ili spigano zvono