Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: samo auspuh?  (Posjeta: 837 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
samo auspuh?
« : 12 Srpanj, 2009, 15:30:51 »
vrlo jednostvno pitanje;
što će mi se dogoditi sa skutom ako na njega stavim SAMO rezon. auspuh???...znači bez drugih stvari (rolica, federa, dizne::......)
znaci samo auspuh na serijalu??????? :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: samo auspuh?
« Odgovori #1 : 12 Srpanj, 2009, 15:33:04 »
nece nista, moguce je da ce ti se skut gusit jer nece imat okretaja..znaci uz spuh bis morao stavit nesto lakse rolice, tvrde federe na kvacilo i par brojeva vecu diznu..

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: samo auspuh?
« Odgovori #2 : 12 Srpanj, 2009, 15:35:27 »
vrlo jednostvno pitanje;
što će mi se dogoditi sa skutom ako na njega stavim SAMO rezon. auspuh???...znači bez drugih stvari (rolica, federa, dizne::......)
znaci samo auspuh na serijalu??????? :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:


Vrlo jednostavan odgovor, skuter ti neće dobro ići... neizbježno je staviti odgovarajuće federiće kvačila i rolice

Offline zac183

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • 0911619516
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Gilera runner sp180
Odg: samo auspuh?
« Odgovori #3 : 12 Srpanj, 2009, 15:41:32 »
Ja sam na sr bil stavil zx na serijalu i sa njim samo lakše rolice : nije bilo opče potrebe dirati federe kvačila ni diznu, ni centralni.......
Gilera Runner Sp180
Potrošnja 22l na 100km ....nije strašno...!!!

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=20782.msg323281#msg323281

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: samo auspuh?
« Odgovori #4 : 12 Srpanj, 2009, 15:45:49 »
Ja sam na sr bil stavil zx na serijalu i sa njim samo lakše rolice : nije bilo opče potrebe dirati federe kvačila ni diznu, ni centralni.......

Kada sam bio stavio mhr replicu na serijalu sa multivarom morao sam mijenjati i federiće i rolice.... ovisi i o kojem se spuhu radi :)

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: samo auspuh?
« Odgovori #5 : 12 Srpanj, 2009, 15:47:37 »
naravno ovisi o kojem se spuhu radi a i nije na svakom spuhu seriski setup isti tj. nisu federi na svakom skuteru jednako tvrdi..

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: samo auspuh?
« Odgovori #6 : 12 Srpanj, 2009, 15:49:03 »
skut je pia liberty......a spuh će vjerojatno biti neki leo vince ili gianeli
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline zac183

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • 0911619516
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Gilera runner sp180
Odg: samo auspuh?
« Odgovori #7 : 12 Srpanj, 2009, 15:49:22 »
Pa to je istina...al tu je neko napiso da je neizbježno staviti i rolice i federe druge...
Gilera Runner Sp180
Potrošnja 22l na 100km ....nije strašno...!!!

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=20782.msg323281#msg323281

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: samo auspuh?
« Odgovori #8 : 12 Srpanj, 2009, 15:56:45 »
Pa to je istina...al tu je neko napiso da je neizbježno staviti i rolice i federe druge...

Ja, napisao sam po svom iskustvu i po tome kako mi se skuter ponašao  :icon_thumright:... možda sam se krivo izrazi :)
« Zadnja izmjena: 12 Srpanj, 2009, 15:58:22 dino gp1 »

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: samo auspuh?
« Odgovori #9 : 12 Srpanj, 2009, 15:57:45 »
sve ovisi od skutera do skutera i skuter moze radis sa seriskim ali ne onako kako bi radio sa laksim rolicama i tvrdim federima..a dizna mora ic veca jer se motor vise vrti pa je potrebni i mrvicu bolje podmazivanje i mrvicu vise smjese..

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: samo auspuh?
« Odgovori #10 : 12 Srpanj, 2009, 16:14:50 »
uz rez auspuh mora ici veca tj odgovarajuca dizna, federi kvacila ako je potrebno, a rolice bi ti isto trebale odgovarajuce, a to sve ovisi o tome koji je spuh i kako ce se skut ponasati
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.