Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: brisanje teme  (Posjeta: 1055 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
brisanje teme
« : 13 Srpanj, 2009, 11:07:21 »
nije u redu što ste obrisali temu od člana BENNY-a  opet su zasvirale sirene u kvartu i banali člana zbog "izmišljanja"prometne nesreće koja se STVARNO dogodila,bezobrazni ste,ja se nikad nešalim s tuđim životom,možete slobodno provjerit u PU Vinkovci datuma 11.7.2009 oko 22 sata......stvarno ste u kur*u zbog ovoga svaka vam čast,kužim da je ekipa zasrala i nisam se miješao u njihove teme al sad pretjerujete već...možete i mene banati slobodno jel mi stvarno idete na živce a sad ste se meni zgadili s ovim što ste obrisali temu na  kojim se slikama vidi kako je kolega nastradao a i vidi se murja koja radi uviđaj,nema nikakve Namještaljke....kolega mi je umalo poginio a vi brišete temu!!!pravi ste :notworthy:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: brisanje teme
« Odgovori #1 : 13 Srpanj, 2009, 12:44:00 »
gle,
ako zelis i ti bann , slobodno ovako nastavi, ipak preporucam - promjeni ton..

mi se tu ne namjeravamo igrati policije, i nakon toliko vec problema s "vama" i tih gluposti sto izvodite vise nitko na forumu ne zna kad mislite ozbiljno a kad zezate,
trazis poantu zasto, a i sam znas zasto.. tema nije obrisana, vec je premjestena u otpad gdje je nitko od obicnih membera ne moze vidjeti..  ..zasto se to tebe tice? boli te za prijatelja , ili za forum? ako ti je zbog prijatelja odi mu u posjetu  :icon_thumright:

naravno da nitko nikome ovdje ne zeli zlo, ali "ti tvoji prijatelji" su ti stvarno na ponos, bar po ovome sto vidim da izvode..
vjerujem da cak i mup ovdje prati vas "frajere"

ovo je generalno pricano i to nikako ne znaci da su svi ili veci Vinkovcana takvi, jer nisu, i sigurno Vas ima super ekipe, ipak..

ova tema ide u lock,

svaki iduci i najmanji grijeh se kaznjava bannom , jer "ste tako sami trazili" (..ja uopce ne znam sta tu uopce radite , odite na neki site tipa pravimsebudala.com i to je to ..)
prepoznat ce se oni na koje aludiram  :glasses9:

"zeljeli" ste paznju, imate je...
ovaj forum ima preko 3000 clanova i do sad je bilo mozda njih cca 20ak bannano , od toga je "poznatih vinkovcana" sta mislis koliko?? to je vama mozda fora, forumu nije  :glasses9:


« Zadnja izmjena: 13 Srpanj, 2009, 16:06:50 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!