Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: peugeot scooter tuning forum  (Posjeta: 1906 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
peugeot scooter tuning forum
« : 09 Ožujak, 2009, 03:51:50 »
prije par dana sam otvorio acc na doticnom forumu nick mi je bio "bazdimporakiji" i blokali su ga ja zelim znati zasto ...naravno nebi se registrirao da mi nisu izbrisali prosli neznam zasto ali imao sam 37 postova mozda sam opsovao par puta ali nitko nista nije rekao nikoga vrijedjao nisam ..i sad ovaj "bazdimporakiji" nick je bas fensi smensi.tj sta njih boli kak cu se ja zvat trebali su onda napisat u onom textut koji nikad ne citam to da nick mora biti dostojan njihovog foruma mislim stvarno kud ide ovaj svijet.ajd ako je netko na tom forumu nek pita sta kako,ili bolje ako je tu na forumu doticni gospodin admin neka odgovori jer zelim biti na forumu tom tj dugo sam bio na tom forumu i pratim par projekata koji nisu ovdje a za ostali dio foruma me ladno boli k**ra*.ili ako ce se naci dobra dusa koja ce mi prepricavat sta ima tamo,ili bar uslikajte foticem forum svaki dan i stavite tu da vidim,miris bureka nevolim stara mi je smrsavila i bol ju kenjac.zasto??

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: peugeot scooter tuning forum
« Odgovori #1 : 09 Ožujak, 2009, 06:48:05 »
ja ti nisam sigurno blokao acc,mogao je jedino sfreak to napravit al on jako rijetko dolazi na forum,prijavi ponovo acc i napiši mi tu na pm nick i aktiviram te
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: peugeot scooter tuning forum
« Odgovori #2 : 09 Ožujak, 2009, 14:22:39 »
nije te nitko blokao,i ja sam imao problem s tim,admin mi je par puta preko msn radio novu lozinku,ima nekih problema na serveru

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: peugeot scooter tuning forum
« Odgovori #3 : 09 Ožujak, 2009, 16:06:21 »
jbg malo je glupo od mene sto sam stavio taj nick sto je je neozbiljan je ali nevidim razloga da mi netko bloka cekao sam aktivaciju i nakon nekog vremena dosao mi mejl vas profil je blokan bla bla bla a nista otvorit cu novi s pristojnijim imenom,

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: peugeot scooter tuning forum
« Odgovori #4 : 09 Ožujak, 2009, 16:34:35 »
ja ti nisam sigurno blokao acc,mogao je jedino sfreak to napravit al on jako rijetko dolazi na forum,prijavi ponovo acc i napiši mi tu na pm nick i aktiviram te

a ja mislio da sam jedini u hrv =)

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: peugeot scooter tuning forum
« Odgovori #5 : 09 Ožujak, 2009, 18:01:45 »
napravi novi acc SMRDIMPORAKIJI :toothy12: :toothy12:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: peugeot scooter tuning forum
« Odgovori #6 : 09 Ožujak, 2009, 18:29:40 »
a ja mislio da sam jedini u hrv =)

ma jesi,to sam ja skratio nick jer mi se nije dalo pisat sve  :frajer:

neer stavi neki normalan nick,ja bar 2 puta dnevno aktiviram nove korisnike ......inaće mi je največa glupost kad neko ima na svakom forumu drugi nick pa moram razmišljat o takvim stvarima
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: peugeot scooter tuning forum
« Odgovori #7 : 09 Ožujak, 2009, 18:31:43 »
ma jesi,to sam ja skratio nick jer mi se nije dalo pisat sve  :frajer:

neer stavi neki normalan nick,ja bar 2 puta dnevno aktiviram nove korisnike ......inaće mi je največa glupost kad neko ima na svakom forumu drugi nick pa moram razmišljat o takvim stvarima
zato sam ja univerzalan :toothy3: