Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rija......  (Posjeta: 1601 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Rija......
« : 22 Veljača, 2009, 22:34:12 »


u sto bi 1 na 1 onog sto se kurci ubio, pa sve kosti bi mu polomio........
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Rija......
« Odgovori #1 : 22 Veljača, 2009, 22:38:33 »
mamu im j**** drotovsku...onaj tip nije normalan sta je napo ovog koda je ubio 10000 ljudi jbt :angry9:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Rija......
« Odgovori #2 : 22 Veljača, 2009, 22:56:31 »
ovakvih sranja sam se nagledo uzivo i previse...vjerujete mi..kod nas ti je ono u specijalnoj policji npr su sve neke face iz grada i sad kad je sta frka kakva ....oni dodju udaraju i onoga ko nije kriv i ko jeste...i to ljudi ne pruzaju otpor a on mu polomi 20% kostiju u tijelu i na kraju ne odgovaraju...meni su frenda bezze...mi bili na partyu jednom i potukli se nekakvi do nas....i sad ono dosla specijalna i tam vam ufatise mog frenda jer je imo crveni duks kao taj jedna sto se tuko i ubise ga..mi svi se deremo nije on...i mi krenuli jbg da ga nekako spasimo...sipak,20 specijalca kad pocne udarat samo lezi i miruj...tu sam ja imo slomljenu ruku kad me seljak udario onom palicom po ruci....i poslije kad hoces tuzit ...nemozes nista....ni jedna tuzba ne prodje i uvijek izgubis ...eh zato su kod nas raja krenuli drugcije..sazna mu ime i prezime...i onda ga ufati negdje u mraku ili mu polomi sve kosti ili mu sazna ime brata,oca,matere ,auto koje vozi ...nekako mu se osveti...sad u zadnje vrijeme je popularno...vide te u autu i izresetaju i tebe i auto.....ko ne vjeruje ..nek pogleda novinske clanke na tuzlarije.net...ili tuzlalive.ba,to su sve vijesit iz ovog grada ali cesto se nadje i ono pucnjave i to....svake sedmice je takva jedna situacija neko puco na nekoga iz osvete....jbg kad nema zakona i pravde...ljudi poceli uzimat pravdu u svoje ruke...nije ni to ok..ali ocito nema drugog rijsenja......  Bila je jos jedna situacija prosle godine....ima kao veliko igraliste i tu se skupe ovi sa autima,motorima,skuterima ..ono slusa se muzika...ko zna stunta...ovi sa autimas e okrecu,turiraju malo...i to mjesto je ovak udaljeno od zgrada ...ne smeta se nikome...ali nadje se neki pametan i uvijek nesto sere...i dosla je specijalna policija u kombiju...i momcima sa motorima kao ono nesmiju tu biti da idu odatle vako nako i ovi pitaju sto ,sta to radimo..a likovi su samo sjedili i sliusali muziku ..pili pivo i to je to....i ovaj jedan policajac se napravi pametan kad us ovi rekli necemo i gurne jedan motor a taj jedna obori jos 4.....i ovi skoce ...bilo ukupno 5 specijalca i 2 obicna drota...i skoce momci i pocnu se udarat sa njima ....pored sjedile 2 cure i ovaj pridje u cure pocne udarat specijalac palicom i brat od te cure jedne izvadi pistolj iz auta i 4 metka u specijalca ispuca ....uglavnom specijalci izvukli deblji kraj sto se tice povreda jer ovi sa motorima su sve bili ono neki bilderi po 110-140 kila tako da im ni zastita nije pomogla niti sta drugo...ne opravdavam ni jedne ni druge..ali brate pric i cure koje sjede pocet udarat palicom stvanro treba bit debil.....
« Zadnja izmjena: 22 Veljača, 2009, 23:07:23 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Rija......
« Odgovori #3 : 23 Veljača, 2009, 00:25:15 »
koji kreteni jbt. sve bi ih streljao... a zasto su uopce ovi udarili i ove pretukli, iz vica ili zbog cega , ne kuzim sto su govorili na pocetku
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Rija......
« Odgovori #4 : 23 Veljača, 2009, 01:11:41 »
interventna jbm li im sve po spisku...mene fala bogu jos nisu nikad zaustavli, nadam se i da nece...neizivljena stoka
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Rija......
« Odgovori #5 : 23 Veljača, 2009, 02:26:28 »
previse se kurce, makar znam decke koji su u interventnoj tako da znam i sve sta se radi tamo i vjerujem da bi svako od nas takav bio da je tamo tako da jbg... :dontknow:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Rija......
« Odgovori #6 : 23 Veljača, 2009, 03:05:31 »
ovakvih sranja sam se nagledo uzivo i previse...vjerujete mi..kod nas ti je ono u specijalnoj policji npr su sve neke face iz grada i sad kad je sta frka kakva ....oni dodju udaraju i onoga ko nije kriv i ko jeste...i to ljudi ne pruzaju otpor a on mu polomi 20% kostiju u tijelu i na kraju ne odgovaraju...meni su frenda bezze...mi bili na partyu jednom i potukli se nekakvi do nas....i sad ono dosla specijalna i tam vam ufatise mog frenda jer je imo crveni duks kao taj jedna sto se tuko i ubise ga..mi svi se deremo nije on...i mi krenuli jbg da ga nekako spasimo...sipak,20 specijalca kad pocne udarat samo lezi i miruj...tu sam ja imo slomljenu ruku kad me seljak udario onom palicom po ruci....i poslije kad hoces tuzit ...nemozes nista....ni jedna tuzba ne prodje i uvijek izgubis ...eh zato su kod nas raja krenuli drugcije..sazna mu ime i prezime...i onda ga ufati negdje u mraku ili mu polomi sve kosti ili mu sazna ime brata,oca,matere ,auto koje vozi ...nekako mu se osveti...sad u zadnje vrijeme je popularno...vide te u autu i izresetaju i tebe i auto.....ko ne vjeruje ..nek pogleda novinske clanke na tuzlarije.net...ili tuzlalive.ba,to su sve vijesit iz ovog grada ali cesto se nadje i ono pucnjave i to....svake sedmice je takva jedna situacija neko puco na nekoga iz osvete....jbg kad nema zakona i pravde...ljudi poceli uzimat pravdu u svoje ruke...nije ni to ok..ali ocito nema drugog rijsenja......  Bila je jos jedna situacija prosle godine....ima kao veliko igraliste i tu se skupe ovi sa autima,motorima,skuterima ..ono slusa se muzika...ko zna stunta...ovi sa autimas e okrecu,turiraju malo...i to mjesto je ovak udaljeno od zgrada ...ne smeta se nikome...ali nadje se neki pametan i uvijek nesto sere...i dosla je specijalna policija u kombiju...i momcima sa motorima kao ono nesmiju tu biti da idu odatle vako nako i ovi pitaju sto ,sta to radimo..a likovi su samo sjedili i sliusali muziku ..pili pivo i to je to....i ovaj jedan policajac se napravi pametan kad us ovi rekli necemo i gurne jedan motor a taj jedna obori jos 4.....i ovi skoce ...bilo ukupno 5 specijalca i 2 obicna drota...i skoce momci i pocnu se udarat sa njima ....pored sjedile 2 cure i ovaj pridje u cure pocne udarat specijalac palicom i brat od te cure jedne izvadi pistolj iz auta i 4 metka u specijalca ispuca ....uglavnom specijalci izvukli deblji kraj sto se tice povreda jer ovi sa motorima su sve bili ono neki bilderi po 110-140 kila tako da im ni zastita nije pomogla niti sta drugo...ne opravdavam ni jedne ni druge..ali brate pric i cure koje sjede pocet udarat palicom stvanro treba bit debil.....
kod vas su murijaneri gamad na kvadrat,ja i buraz isli u bugojno kod rodbine i puklo nas idem se malo provozat i nista vozili mi fino polako i skontali neku finu cestu ravnina bas za stisnit malo.a ono oko nsa sve razrusene kuce nema zive duse i murijak se zavuko negdje u grmlje i ceka kad on palicu izbacio stali mi i on ovo ono vozili ste prebrzo u naseljenom mjestu haha a buraz mrak nemoze izdrzat a da ne popizdi pocne se on njemu derat pa jesi ti mutav il sta jesi corav majmune de ajde okrnei se malo di  ti tu vidis ljude di je tu naseljeno ,a sto je najzanimljivije pored nas proleti fraer u nekom terencu stiso ga ko budala svi peglaju,fraer nas je zaustavio iz razloga sto smo hrvati a kad je skonto da koristimo tvrdo č.buraz se opizdio smijat poslo ga u pm i sjeo u auto ...dosli mi kuci i pricamo s jednim obiteljskim kolegom kaze on ja takima ne stajem ko ih jebe.zalosno je to sto zaustavljaju samo one koji im se nesvidjaju  :angry7:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Rija......
« Odgovori #7 : 23 Veljača, 2009, 09:44:10 »
ovakvih sranja sam se nagledo uzivo i previse...vjerujete mi..kod nas ti je ono u specijalnoj policji npr su sve neke face iz grada i sad kad je sta frka kakva ....

...


Daj skrati malo, neda mi se čitat tolki tekst.  :icon_biggrin:
Pa nisam u školi da me mama tera da lektiru čitam  :violent1:        :rofll:


Ali slažem se da bi ovog policajca trebalo scipelarit jednom pošteno da vidi kako je to kad te neko tuče. Izgleda da je rješavao potencijalne komplekse koje ima doma u svojoj kući.

Ajde da ga je izudarao i izbacio van, al da je stao tu. Ovaj ga je mlatio cijelo vrijeme  :icon_blackeye:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Rija......
« Odgovori #8 : 23 Veljača, 2009, 14:23:37 »
kod vas su murijaneri gamad na kvadrat,ja i buraz isli u bugojno kod rodbine i puklo nas idem se malo provozat i nista vozili mi fino polako i skontali neku finu cestu ravnina bas za stisnit malo.a ono oko nsa sve razrusene kuce nema zive duse i murijak se zavuko negdje u grmlje i ceka kad on palicu izbacio stali mi i on ovo ono vozili ste prebrzo u naseljenom mjestu haha a buraz mrak nemoze izdrzat a da ne popizdi pocne se on njemu derat pa jesi ti mutav il sta jesi corav majmune de ajde okrnei se malo di  ti tu vidis ljude di je tu naseljeno ,a sto je najzanimljivije pored nas proleti fraer u nekom terencu stiso ga ko budala svi peglaju,fraer nas je zaustavio iz razloga sto smo hrvati a kad je skonto da koristimo tvrdo č.buraz se opizdio smijat poslo ga u pm i sjeo u auto ...dosli mi kuci i pricamo s jednim obiteljskim kolegom kaze on ja takima ne stajem ko ih jebe.zalosno je to sto zaustavljaju samo one koji im se nesvidjaju  :angry7:
tako su i mene  zaustavili sa skuterom kazu vozis 70 a dozvoljeno 50...a lik pored sa ML meckom proleti jedno 150..reko pa sto njega ne zaustavi..sta reko nesmijes ,vidis Ml crna stakla odma mislis da je kakva mafijoza pa nesmijes mu nista...reko sta znas mozda sam i ja kakav mafijas....mozda si pogrijesio sto si me zaustavio..on stao gleda....ajde kaze ovaj put ti oprastam.....eto kakva su gamad....cim se malo prepadnu odma je sve ok...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Rija......
« Odgovori #9 : 23 Veljača, 2009, 14:24:43 »

Daj skrati malo, neda mi se čitat tolki tekst.  :icon_biggrin:
Pa nisam u školi da me mama tera da lektiru čitam  :violent1:        :rofll:


Ali slažem se da bi ovog policajca trebalo scipelarit jednom pošteno da vidi kako je to kad te neko tuče. Izgleda da je rješavao potencijalne komplekse koje ima doma u svojoj kući.

Ajde da ga je izudarao i izbacio van, al da je stao tu. Ovaj ga je mlatio cijelo vrijeme  :icon_blackeye:
meni dusa pisat lektire bilo i sastave ...zato svaki post ovak je malo poduzi ...volim sve lijepo objasnit i detalljno
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Kenny

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 424
  • Spol: Muški
  • < < < - > > >
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Rija......
« Odgovori #10 : 23 Veljača, 2009, 14:45:06 »

Daj skrati malo, neda mi se ďż˝itat tolki tekst.  :icon_biggrin:
Pa nisam u ďż˝koli da me mama tera da lektiru ďż˝itam  :violent1:        :rofll:


Ali sla�em se da bi ovog policajca trebalo scipelarit jednom po�teno da vidi kako je to kad te neko tu�e. Izgleda da je rje�avao potencijalne komplekse koje ima doma u svojoj ku�i.

Ajde da ga je izudarao i izbacio van, al da je stao tu. Ovaj ga je mlatio cijelo vrijeme  :icon_blackeye:

šta znaš možda su ovi banditi i zaslužili da ih se malo izcipelari

su to srpski murjaci?  ÄŤesto govori bre

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Rija......
« Odgovori #11 : 23 Veljača, 2009, 14:47:04 »
šta znaš možda su ovi banditi i zaslužili da ih se malo izcipelari

su to srpski murjaci?  ÄŤesto govori bre
zasto su tebi tako slova sjebana kada pises post???nista nekuzim sta napises!

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Rija......
« Odgovori #12 : 23 Veljača, 2009, 16:51:11 »
zasto su tebi tako slova sjebana kada pises post???nista nekuzim sta napises!

Mozda ima neceg u tome sta vi kazete,al niste u pravu u vezi ovog videa.Ovaj video je u srbiji snimljen al murjaci su se zaletili u ove jer su krali auto,tako da nisu ih bas zabadava tukli...

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Rija......
« Odgovori #13 : 23 Veljača, 2009, 16:55:03 »
Onda su imali pravo ih tuc,ali ovaj sta je vozio se odmah predao a ovaj murjak ga je i dalje tuko...kreten... :nono:

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Rija......
« Odgovori #14 : 23 Veljača, 2009, 16:57:16 »
Onda su imali pravo ih tuc,ali ovaj sta je vozio se odmah predao a ovaj murjak ga je i dalje tuko...kreten... :nono:

Ma nekad pretjeraju,ali da ga vidim da krade auto ko ovi,ma ubio bi boga u njima...vukli bi se po bolnicama i tako to... :happy8:

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Rija......
« Odgovori #15 : 23 Veljača, 2009, 17:10:31 »
ima tak malo debila bolesnih na mozak.... ma samo mu metak u čelo spičit i to je to   :sad3: dobro da tak nečeg kod nas nema... stvarno murja je fer a i sve završi uvijek mirnim putem (subote i takve stvari...)

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Rija......
« Odgovori #16 : 23 Veljača, 2009, 19:16:15 »
par frendova u subotu priveli u murju jer su za "maskare" imali org policijske uniforme..... :laughing7: :laughing7:   btw ja imam doma kosulju,kapu,sako i hlace milicija :) :)
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest