Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Luna Vision II-Trokira??  (Posjeta: 1774 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DJ RUNNER RACE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • !!!VENCEREMOS!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jastrebarsko-Jaska
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Luna Vision II-Trokira??
« : 01 Ožujak, 2009, 13:44:53 »
frend vozi lunu vision 2...ima kakvih 700km...obavio onaj redoviti servis...nakon kaj je stajao sad po zimi idemo mi Lunu upaliti...ali ona neće...izvadimo svječicu, malo ju počistimo i opet stavimo i on upali...ajd to radi...i za par dana opet ista stvar...kupio je sad NGK svjećicu i sve super radi motor, ali kad se vozimo 2 ili on sam na većoj brzini on poćne trokirat...onako ko da mu ponestaje benzina...jučer smo se vozili nas dva i skuter ide jedva 30 u laganu u uzbrdicu...dal možda mi možete reć u ćemu je problem....možda u lulici ili ćemu drugom..

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: Luna Vision II-Trokira??
« Odgovori #1 : 01 Ožujak, 2009, 16:42:47 »
jesu skinute blokade ?

Offline stupar

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • Scooter tuning is not a crime!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSetup: Nista
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Luna Vision II-Trokira??
« Odgovori #2 : 01 Ožujak, 2009, 20:03:07 »
jesu skinute blokade ?

nema blokade na spuhu ni variu,samo CDI al nije blokada problem...meni ne trokira :)) jel se zagrije motor dovoljno?? mozda smjesa ne valja,nije dobro nastimana...

Offline crazy marek

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 481
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Luna Vision II-Trokira??
« Odgovori #3 : 01 Ožujak, 2009, 20:21:19 »
i da dobiva premalo  benge jer su na lunu stavili mali carb da cim manje trosi....probaj s vecim diznama ako to ne upali....najbolje ti je kupit delll 17.5 i vozi

Offline DJ RUNNER RACE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • !!!VENCEREMOS!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jastrebarsko-Jaska
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: Luna Vision II-Trokira??
« Odgovori #4 : 01 Ožujak, 2009, 20:22:34 »
blokade su skinute, a ovo za smjesu nevjerujem...motor je nov, nije se ništa dodatno radilo na njemu, tako da mislim da je sve OK....pitao sam već nekoliko frendaova danas i svi su rekli da je problem lulica...da su oni imali probleme s tim...obićna kineska lulica na NGK...

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Luna Vision II-Trokira??
« Odgovori #5 : 01 Ožujak, 2009, 22:51:37 »
lulica zna radit probleme kod vlaznog vremena ili ako se vozi po kisi.. ja mislim da ga trebas samo voziti... ja sam skinio blokadu na oko 2k km, gotovo da nije bilo razlike jer je sporo nabirao iovako ionako.. a i znalo se dogadjati na 60 da jednostavno pocne gasiti svjecicu. ali nis, vozao sam se i s vremenom kao da se razradio i sve bolje ide... nov je motor, ako je mijenjan cdi i sve je naocigled u redu.. ja bih se samo vozao
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline DJ RUNNER RACE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • !!!VENCEREMOS!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jastrebarsko-Jaska
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: Luna Vision II-Trokira??
« Odgovori #6 : 02 Ožujak, 2009, 18:07:20 »
nebudem ga ja vozil nego frend...ma razgovarao sam s par frendova koji su imali slične probleme s kineskim motociklima i skuterima i svi su mi rekli da je lulica u pitanju...uglavnom kad to promjenimo na frendovom skuteru vidjet ćemo...