Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Malossi polutka - minarelli  (Posjeta: 6859 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Malossi polutka - minarelli
« Odgovori #40 : 24 Siječanj, 2009, 14:33:58 »
Potpis horvat,dino sa svojim super skuterom je svakom loncu poklopac :icon_thumright:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Malossi polutka - minarelli
« Odgovori #41 : 24 Siječanj, 2009, 14:36:47 »
pa onda se napise da nisu cajzeri original ,a i da je malo bolja kvaliteta slike mozda bi se i vidilo da nisu orginal  :toothy12: :toothy12:

Potpis horvat,dino sa svojim super skuterom je svakom loncu poklopac :icon_thumright:
:hail: :hail:     :hbusa: :prvi:


 :laughing7: :laughing7: :laughing7:


edit: velis horvat 110 po gps-u :toothy12: :toothy12: a imas trophya i zx-a
a gumyu sa due+ i shotom isao 100 po gps-u ::)

tak da neznam ko tu kome maze oci sa tih tvojih 110 ,sam se ti tjesi ,mozda si i gps-u napravio cajzer da tocno pokazuje kao sto si i obrtaljku napravio i brzinomjer  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
« Zadnja izmjena: 24 Siječanj, 2009, 14:40:06 dino_sk »

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Malossi polutka - minarelli
« Odgovori #42 : 24 Siječanj, 2009, 15:12:57 »
pa onda se napise da nisu cajzeri original ,a i da je malo bolja kvaliteta slike mozda bi se i vidilo da nisu orginal  :toothy12: :toothy12:

Potpis horvat,dino sa svojim super skuterom je svakom loncu poklopac :icon_thumright:
:hail: :hail:     :hbusa: :prvi:


 :laughing7: :laughing7: :laughing7:


edit: velis horvat 110 po gps-u :toothy12: :toothy12: a imas trophya i zx-a
a gumyu sa due+ i shotom isao 100 po gps-u ::)

tak da neznam ko tu kome maze oci sa tih tvojih 110 ,sam se ti tjesi ,mozda si i gps-u napravio cajzer da tocno pokazuje kao sto si i obrtaljku napravio i brzinomjer  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:


Ajme bože Isuse  :uff: Kaj si ti izmljel sve sad.

Kao prvo, motor mi je išel 106 po GPS-u. Gumy je vjerojatno imao slabu krajnju radi prijenosa al do tih 100 po GPS-u me mogo oderat ko da na mjestu stojim. Ako tebi nije jasno, kako sam dodao još tih 4 km/h više na uricama, onda stvarno neznam kaj da ti kažem  :toothy12:

Sa trenutnim setupom mogo bi ga navuč maximalno 95 po GPS-u al nisam još probao. Čekam 18:00 da se malaguti f12 pojavi sa mojim rolicama  :toothy9:


EDIT:

100 po GPS-u je relativno malo za Due+, kladim se da je mogao barem 10 na sat ić brže da ga nije prijenos "kočio"  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 24 Siječanj, 2009, 15:14:32 dhorvat2 »
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Malossi polutka - minarelli
« Odgovori #43 : 24 Siječanj, 2009, 16:26:06 »
e dino, taj horvatov krš je fenomenalan. prešao više a i stariji je od isusova magarca ali ide. on sa curom na roxu pegla skoro dottoreovog štaljkera(počivao u miru božijem ;D)

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Malossi polutka - minarelli
« Odgovori #44 : 24 Siječanj, 2009, 17:02:47 »
e dino, taj horvatov krš je fenomenalan. prešao više a i stariji je od isusova magarca ali ide. on sa curom na roxu pegla skoro dottoreovog štaljkera(počivao u miru božijem ;D)

Hehehe, fala roby  :notworthy:

Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Malossi polutka - minarelli
« Odgovori #45 : 24 Siječanj, 2009, 17:31:24 »
e dino, taj horvatov krš je fenomenalan. prešao više a i stariji je od isusova magarca ali ide. on sa curom na roxu pegla skoro dottoreovog štaljkera(počivao u miru božijem ;D)

Hehehe, fala roby  :notworthy:



malo puno pretjerujete al nek vam bude.  :icon_thumright: Ak je moj stalker tolko spor jos uvjek peglam robijevu lunu na pol gasa pa onda mozete mislit kak ide robijeva luna.  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 24 Siječanj, 2009, 17:33:28 2TDottore »